Yine yılın bu zamanı. 2020 gerçekten çok yakında sona ermek üzere ve önümüzdeki yıl için uygun olabilecek çok sayıda rangoli tasarımı ile iyi donanımlı olmanızın tam zamanı. Aynı şeyleri tekrarlayamazsınız. Bu nedenle, yoğun bir iş olan yeni bir şey düşünmelisiniz. Yardımınız için, bu 2021 için en iyi olacak yeni yıl için en iyi 9 rangoli tasarımının bir listesini düzenledik..

2021 İçin 9 Muhteşem Yeni Yıl Rangoli Tasarımı:

1. Tavus Kuşu Mutlu Yıllar Rangoli Tasarımı:

Tavuskuşu Mutlu Yıllar Rangoli Tasarım

Bu, çiçeklerle daha da güzelleştirilmiş bir başka şaşırtıcı tavus kuşu tasarımıdır. Burada, önce öğütülmüş pirinç kullanılarak bir tavus kuşu yapılır ve daha sonra bir öncekine bakacak şekilde bir tane daha yapılır. Bu kesinlikle yeni yılların en iyisi olacak harika bir rangoli..

2. Yeni Yıl 2021 için Yedi Çember Rangoli:

Yeni Yıl 2021 için Yedi Çember Rangoli

Bu rangoli tasarımı, çiçeklerle çevrili yedi dairesel bir tasarıma sahiptir. İlk etapta öğütülmüş toz yardımıyla ortasına bir daire çizilir ve daha sonra o dairenin çevresine altı benzer daire yapılır. Bu şimdiye kadarki en iyi rangoli tasarımlarından biri.

3. 2021 için Çiçekli Yeni Yıl Rangoli Tasarımları:

2021 için Çiçekli Yeni Yıl Rangoli Tasarımları

Bu güzel çiçekli rangoli, gelecek yılın başlangıç ​​törenleri için mükemmel olacak. Burada çiçekler, koyu kahverengi zemin üzerine çizilmiş toz toz kullanılarak yapılır. Bu özel kahverengi arka plan, rangoli tasarımının daha çekici görünmesini sağlar..

4. Yeni Yıl 2021 için Ördek Rangoli Tasarımı:

Yeni Yıl 2021 için Ördek Rangoli Tasarımı

Bu rangoli tasarımı, ön tarafta bir ördeğin yüzünü sergiliyor. Bu rangoli tasarımını süslemek için yırtık çiçekler kullanılır. Dış mekan rangoli tasarımı için harika çalışıyor ve bu önümüzdeki yeni yıl için ideal olacak.

5. Yeni Yıl için Basit Rangoli Tasarımları:

Yeni Yıl için Basit Rangoli Tasarımları

Yeni yıl için birçok rangoli tasarımı arasında en basiti bu. Rangoli, tasarımın sonunun dairesel çizimlerle süslendiği dört taraflı bir tasarım desenine sahiptir. Herkes bu güzel tasarıma kolayca aşık olacak. Yeni yılda bu harika rangoli tasarımı ile zeminlerinizi süslemek için harika bir seçim olacak..

6. Geleneksel Yeni Yıl Rangoli Tasarımları:

Geleneksel yeni yıl rangoli tasarımı

Geleneksel yoldan gitmek her zaman daha iyidir. Rangoli tasarımı, düz beyaz yalanlarla ve rangoli’nin çekici görünmesini sağlayan diğer küçük tasarımlarla daha da detaylandırılan yarı dairesel bir desen sergiler..

7. Yeni Yıl 2021 için Çiçekli Rangoli #2:

Yeni Yıl 2021 için Çiçekli Rangoli

Bu başka bir çiçek rangoli tasarımı. Bu motifte, ortadaki çiçek deseni, öğütülmüş pirinçle yapılan birçok küçük çiçekle çevrilidir. Bu karmaşık çiçekli rangoli, yeni yılın gelecek etkinlikleri için mükemmel olacak..

8. Renkli Yeni Yıl Rangoli 2021:

Renkli Yeni Yıl Rangoli 2021

Bu yeni yıl rangoli, bu tasarımın cazibesinin arkasındaki ana neden olan zıt renklerle dolu dairesel bir desen sergiliyor.

9. Yeni Yıl için Geleneksel Tavuskuşu Tasarımı:

Yeni Yıl için Geleneksel Tavuskuşu Tasarımı

İlk olarak, mermer veya mozaik zeminlerde harika görünecek bu harika geleneksel tavus kuşu tasarımına sahibiz. Burada tüm tasarım önce tasarımı öne çıkaran beyaz bir malzeme ile çizilir. Daha sonra tasarımı güzelleştirmek için mavi, sarı ve siyah öğütülmüş pirinç renkleri kullanılır. Ayrıca tavus kuşunun boynunu detaylandırmak için yine beyaz renk kullanılmıştır..