„Crossbody“ krepšys yra skirtas dėvėti vienoje kūno pusėje, o stilingas diržas su kilpomis yra ant priešingo peties kaip krepšys. „Crossbody“ krepšys yra puikus priedas, kurį galima nešiotis muzikos festivaliuose, naktiniuose klubuose, ekskursijose, kelionėse ar bet kuriuo metu, kai reikia, kad jūsų rankos būtų laisvos. Sakoma, kad krepšys suteikia maksimalų saugumą nei kiti krepšiai, nes jį gana sunku perbraukti, kai diržas yra per kūną.

Modernūs ir dizainerio mieli kryžminiai krepšiai moterims su vaizdais:

Pažvelkime į 9 populiariausius „Crossbody“ krepšių dizainus moterims Indijoje:

1. Mielos „Crossbody“ rankinės mergaitėms:

Gražios Crossbody rankinės mergaitėms

Rožinės ir mėlynos spalvos maišelio derinys su priekyje pritvirtintu mažu mielu lankeliu nešiodamas krepšį atrodo nuostabiai. Krepšys turi reguliuojamus diržus ir stilingus tarpusavyje sujungtus kraštus, todėl jį patogu nešioti. Tai puikus krepšys, kurį gali atlikti merginos.

2. „Mini Crossbody“ krepšiai odoje:

Mini odos krepšiai iš odos

Kaip rodo pavadinimas, krepšys yra gana mažas, tačiau nešiojamas atrodo labai stilingas. Šis mažas kryžminis mini krepšys suteikia jums galimybę iš naujo surinkti būtiniausius daiktus. Kadangi krepšys yra mažo dydžio, jis taip pat nerenka jūsų kišenių labai aukštai, todėl galite turėti tiek, kiek norite, kad gautumėte tokią minimalistinę išvaizdą.

3. Lengvi sveriantys vandeniui atsparūs krepšiai:

Lengvi, vandeniui atsparūs „Crossbody“ krepšiai

Krepšys pagamintas iš labai lengvos ir vandeniui atsparios medžiagos, todėl apsaugo jūsų krepšį nuo vandens ir palengvina nešiojimą. Šis „Crossbody“ krepšys yra didelio dydžio, puikiai tinkantis nešiotis visus būtiniausius daiktus, ir patogus užtrauktukas užsegimui.

4. Rudos odos kryžminis krepšys moterims:

Rudos spalvos odinis krepšys moterims

Krepšio dydis yra tarp mažų ir didelių kryžminių krepšių. Krepšys yra pagamintas iš odos ir turi puikią apdailą, todėl krepšiui suteikia daugiau išvaizdos. Krepšys turi metalinę kilpą ir ilgą įmantrią grandinę, todėl atrodysite madingai ir stilingai.

5. Juodos odos kryžminis krepšys:

Juodas odinis Crossbody krepšys

Nuostabus juodas odinis krepšys nešiojamas atrodo labai karališkas ir stilingas. Krepšio priekyje yra įspausti maži auksiniai rutuliukai, kurie suteikia patrauklią išvaizdą ir tampa tobulu krepšiu nešioti dieną ir naktį.

6. Didelė poliesterio ir nėrimo kryžminė rankinė:

Didelė poliesterio ir nėrimo Crossbody rankinė

Krepšys pagamintas iš poliesterio, o priekyje yra maža kišenė su nėrimu, todėl krepšys atrodo sensacingai ir patraukliai. Krepšys turi daug vietos saugojimui ir idealus krepšys kryžminiam kūnui paaugliams.

7. Stilingas rudos spalvos „Crossbody“ krepšys:

Stilingas rudos spalvos Crossbody Ba

Rudos spalvos kryžminis krepšys nešiojant atrodo nuostabiai. Ant maišelio įspaustas ginklas, todėl maišas įgauna žvilgančią ir pelningą išvaizdą. Krepšys turi tvarkingą ir minkštą odos apdailą, todėl atrodo itin brangus.

8. Kaušo stiliaus kryžminiai krepšiai paaugliams:

Kaušo stiliaus kryžminiai krepšiai paaugliams

Kaip rodo pavadinimas, krepšys yra suprojektuotas kaip kibiras ir viršuje, jis turi užsegimo stygas. Krepšys turi daug vietos saugojimui, o viduje yra mini kišenės. Krepšiai yra įvairių modelių ir formų ir puikiai tinka nešiotis keliaujant.

9. Dizainerio mažas kryžminis krepšys:

Dizainerio mažas kryžminis krepšys

Šį „crossbody“ krepšį sukūrė dizaineris, todėl krepšys atrodė patraukliai. Krepšys turi metalinį užsegimą ir nuostabų spalvų derinį. Krepšys atidaromas iš priekio ir jame yra pakankamai vietos visiems kasdieniams daiktams.

Kryžminiai krepšiai suteikia jums laisvę mėgautis vakarėliais ir „Hangout“ ir neįstrigti žiūrint į savo rankines, kol visi šoka ar maišosi ant grindų. Krepšys yra puikus pasirinkimas nešiotis bet kokia proga, kai norite, kad ranka būtų laisva. „Crossbody“ krepšiai laikomi madingiausiais ir populiariausiais metų krepšiais.