Šilta vonia su mielu kokybišku rankšluosčiu suteikia jūsų kūdikiui ypatingą komfortą. Yra rankšluosčių su gaubtais ir be gaubtų. Mažiems kūdikiams rankšluostis su gaubtu yra patogesnis. Jūs gausite daugybę rankšluosčių dizaino su mielais atspaudais iš minkštos medžiagos. Rinkdamiesi vieną, rinkitės minkštą medžiagą, nes šiurkštus suaugusiųjų rankšluostis ant odos gali būti šiurkštus.

Geriausi kūdikių rankšluosčiai vaikams ir mažiems vaikams:

Štai keletas geriausių rankšluosčių tipų jūsų mielam mažyliui,

1. Kūdikių vonios animaciniai rankšluosčiai:

Animaciniai rankšluosčiai kūdikiams

Džiovinimas po vonios yra smagiausia dalis, kurioje galite žaisti su savo kūdikiu. Tam galite naudoti šį animuotą kūdikių rankšluostį su gaubtu. Jūsų kūdikiui patiks nešioti šį minkštą medvilninį vonios rankšluostį kūdikiams. Jis minkštas prie jūsų kūdikio odos, taip pat plaunamas skalbimo mašinoje.

2. Geriausi ekologiškos medvilnės rankšluosčiai:

Geriausi ekologiškos medvilnės rankšluosčiai

Šis ekologiškas kūdikių rankšluostis su gobtuvu yra puikus pasirinkimas jūsų mielam pyragui. Tai ypač didelis rankšluostis, pagamintas iš geros kokybės organinės medvilnės medžiagos ir bus minkštas jūsų kūdikiui. Galite pasirinkti rankšluosčio dydį ir tai yra patrauklus unisex dizainas, kurį galite gauti.

3. Mielas apvyniojimo rankšluostis:

Mielas apvyniojimo rankšluostis

Galite išbandyti šį mielą įlankos rankšluostį su gaubtu. Jis atrodo kaip avis ir yra beveik baltos spalvos. Pagaminta iš itin minkštos medžiagos, todėl jūsų kūdikiui bus šilta ir jauku. Galite jį naudoti po maudymosi ir apvynioti kūdikį, kad jam būtų patogiau.

4. Rankšluosčiai kūdikiams su gaubtu:

Rankšluosčiai kūdikiams su gaubtu

Ar ieškote kūdikio vonios rankšluosčių? Tai labai geras pasirinkimas naujagimiui. Tai vyniojamasis rankšluostis, kuriuo galite padaryti jį patogų ir šiltą. Šis rankšluostis pagamintas iš itin minkštos medvilnės medžiagos ir yra storas. Jame taip pat yra silikoniniai tarpusavyje sujungti skirtukai, kuriais galite užrakinti rankšluostį aplink kaklo sritį.

5. Kūdikių vonios chalatas:

Kūdikių vonios chalatas

Kūdikių vonios chalatai yra įvairių veislių ir dizaino. Jūs gausite juos su savo kūdikio mėgstamu animaciniu filmu ar gyvūnais. Tai medvilninis vonios ploviklis, pagamintas iš minkštos medžiagos. Tai rausvos spalvos ir gero ilgio merginos vonios chalatas. Pasirinkite tinkamą dydį pagal savo pageidavimus.

6. Mielas kūdikio rankšluostis su gaubtu:

Mielas kūdikių rankšluostis su gaubtu

Yra daug mielų kūdikių rankšluosčių su dangteliu variantų. Dauguma jų yra su gobtuvu, todėl ant jų gausite gyvūnus. Tai dvigubo sluoksnio rankšluostis, minkšta vidinė minkšta medžiaga ir išorinė medvilnės medžiaga. Jis yra storas, todėl rankšluostis šildo jūsų kūdikį. Gaukite tai savo mažyliui ir jam tai patiks.

7. Beždžionės vonia su gobtuvu:

Vonios beždžionė su gobtuvu

Kai norite pradžiuginti savo kūdikį, galite jį įvynioti į tuos rankšluosčius. Tai pilkos spalvos kūdikių plėšikas su beždžionės gaubtu. Su šiuo rankšluosčiu jūsų mažasis čempionas atrodys mielas. Pagaminta iš storos minkštos medvilnės medžiagos, kuri nedirgins jūsų kūdikio odos.

8. Vonios rankšluosčiai mergaitėms:

Vonios rankšluosčiai mergaitėms

Merginoms patinka spalvingi vonios rankšluosčiai. Taigi, galite įsigyti vieną iš jų mėgstamų animacinių filmų personažų. Čia yra gražus rožinis vonios rankšluostis kūdikiams su „Mickey Mouse“ gaubtu. Tai minkštas rankšluostis su vidine balta ir išorine rausva spalva. Jis pagamintas iš dirbtinio audinio ir vidinės medvilnės medžiagos, kad galėtumėte jaustis patogiai po vonios.

9. Kūdikių baltas vonios rankšluostis:

Baltas kūdikio vonios rankšluostis

Balti rankšluosčiai dažniausiai teikia pirmenybę kūdikių vonios rankšluosčiams su gaubtu. Tai jaukus rankšluostis iš 100% medvilnės medžiagos. Jis visada sukurtas taip, kad jūsų kūdikiui būtų šilta ir patogu. Kapotas yra gero gyvūnų dizaino. Po vonios apvyniokite kūdikį ir jis sužinos, koks patogus yra rankšluostis.

10. Paprastas rankšluostis su gaubtu:

Paprastas baltas rankšluostis su gaubtu

Jei ieškote paprasto balto rankšluosčio, tai kaip tik jums. Galite nusipirkti šį paprastą rankšluostį su gobtuvu. Dizainai, kuriuos galite pamatyti ant gaubto, yra dvi ausys, todėl rankšluostis atrodo labai mielas. Tai medvilninis rankšluostis, todėl jis padeda lengvai sugerti vandenį ir pagreitina džiovinimą. Galite išbandyti vieną iš šių puikios kokybės vonios rankšluosčių.

11. Geltonosios anties rankšluostis su gaubtu:

Geltonos anties rankšluostis su gaubtu

Tai vienas iš geriausių vonios rankšluosčių dizainų, kuriuos galite įsigyti iš bet kurios vietos. Tai geltonos spalvos vonios chalatas su antimi ant gaubto. Galite tai išbandyti ant savo mažosios anties ir pradžiuginti ją. Spalva ir dizainas ją pradžiugins, be to, jai bus patogu nešioti. Norėdami, kad ji būtų sausa ir vyniotųsi, galite gauti gražių dizainų.

12. Terry vonios rankšluostis:

Terry vonios rankšluostis

Tai minkštas medvilninis rankšluostis su 4 sluoksniais. Medvilnė yra kilpinė medvilnė, o rankšluostis yra ypač sugeriantis ir ilgai tarnaujantis. Rankšluostis bus minkštas po kiekvieno skalbimo ir leis jūsų kūdikiui jaustis patogiai. Norėdami sukurti gerą maudymosi patirtį, visada turėtumėte išbandyti ką nors naujo su savo kūdikiu. Tai daro jį įdomų vonioje ir mielai žais vandenyje.

13. Minkštas kūdikio vonios rankšluostis:

Minkštas kūdikio vonios rankšluostis

Ieškote itin minkštų kūdikių rankšluosčių? Šį minkštą rankšluostį galite įsigyti iš minkštos medvilnės medžiagos. Jis yra su gaubtu ir yra papildomai sugeriantis. Tai labai geras rankšluostis ir taip pat storas. Galite apvynioti kūdikį po karštos vonios, kad atsikratytumėte šalčio.

14. Naujagimio rožinis rankšluostis:

Rožinis rankšluostis naujagimiui

Kad jūsų kūdikis būtų gražus įvyniotame kūdikių rankšluosčiu, galite išbandyti šį rožinį. tai mielas rožinės spalvos naujagimio rankšluostis. Tai rankšluostis su gobtuvu su gėle ant gaubto. Rankšluostis yra labai minkštas ir pakankamai storas, kad jūsų mažyliui būtų patogu. Jis yra ilgaamžis ir taip pat gali būti plaunamas skalbimo mašinoje.

15. Prabangus kūdikio vonios rankšluostis:

Prabangus kūdikio vonios rankšluostis

Jei norite, galite išbandyti šį individualų kūdikio vonios rankšluostį. Tai medvilninis rankšluostis su gaubtu ir suprojektuotas pakankamai storu, kad suteiktų šilumą ir papildomą komfortą. Jūsų kūdikis maudysis labai gerai, o jūs galite jį išdžiovinti naudodami kilpą ant rankšluosčio. Gaukite bet kokio dydžio.

Tai yra keletas geriausių kūdikių rankšluosčių, kuriuos galite gauti, kad suteiktumėte kūdikiui raminančią vonią. Rinkdamiesi rankšluosčius įsitikinkite, kad jie minkšti ir pagaminti iš medvilnės ar tokios minkštos medžiagos. Jei jis yra šiurkštus, jis dirgins jūsų kūdikio odą. Taigi, turėtumėte įsigyti vieną iš gražios medžiagos ir ilgaamžių rankšluosčių.