Vonios laikas yra labiausiai atpalaiduojantis laikas mūsų gyvenime. Po vonios geras jausmas apsivynioti rankšluosčiu. Vonios rankšluosčiai yra labai svarbūs, todėl turėtumėte pasirinkti kokybišką. Rinkdamiesi rankšluostį rinkitės kokybišką ir sugeriančią rankšluostį. Rinkoje yra tūkstančiai rankšluosčių prekių ženklų ir veislių. Tačiau ne visi jie yra geros kokybės. Prieš priimdami sprendimą, turite žinoti keletą faktų apie vonios rankšluostį.

Geriausi vonios rankšluosčiai vyrams, moterims ir vaikams:

Čia mes pasirinkome geriausios kokybės rankšluosčius visiems. Prieš pirkdami patikrinkite juos,

1. Vandeniniai medvilniniai vonios rankšluosčiai:

Hidro medvilniniai vonios rankšluosčiai

Tai labai populiarus vonios rankšluostis, kurį galite įsigyti. Jis yra labai minkštas ir purus, gerai sugeriantis. Hidro medvilnės rankšluosčiai sugeria daugiau nei įprasta kilpinė medvilnė. Jie pagaminti iš Turkijos medvilnės medžiagos, kurią taip pat lengva išdžiovinti. Rankšluostį galima skalbti mašinoje ir jis suteiks jums norimą šilumą.

2. 6 dalių vonios rankšluostis:

6 dalių vonios rankšluostis

Vonios rankšluosčių rinkiniai yra populiariausi viešbučiuose. Yra 6 rankšluosčiai įvairiems tikslams. Tai apima 2 vonios rankšluosčius, 2 rankšluosčius ir 2 skalbinius. Jis pagamintas iš egiptietiškos medvilnės, pasižyminčios gera absorbcija, minkštumu ir pan. Pasirinkite savo mėgstamą rankšluosčio spalvą, kaip jums patinka.

3. Šiuolaikiniai vonios rankšluosčiai:

Šiuolaikiniai vonios rankšluosčiai

Šiuolaikiniai vonios rankšluosčiai yra nauji naujoviški rankšluosčiai, pagaminti iš geros kokybės medvilnės. Jūs gausite ryškių spalvų rankšluosčius ir pasirinkite pagal savo pasirinkimą. Rankšluosčiai yra stori ir minkšti ir švelniai jausis ant jūsų odos. Apvyniokite šiuos aukštos kokybės rankšluosčius ir žinokite apie jų patogumą.

4. Turkų vonios rankšluosčiai:

Turkijos pirties rankšluosčiai

Jums gali būti įdomu, kokia yra turkiškų pirštinių ypatybė? Jie taip pat žinomi kaip pestemals ir yra ploni nei kiti vonios rankšluosčiai. Rankšluosčiai yra austi rankomis, yra labai sugeriantys ir lengvai valdomi. Jie yra patvarūs ir švelnūs jūsų odai. Pasirinkite juos vasarą, kai ypač nereikia karštos vonios.

5. Prabangūs medvilniniai vonios rankšluosčiai:

Prabangūs medvilniniai vonios rankšluosčiai

Tai turkiškas medvilninis vonios rankšluostis, specialiai sukurtas tiems, kurie nori pasimėgauti SPA savo namuose. Net po maudynių norime būti šilti. Taigi galite išlaikyti savo kūno šilumą, apvyniodami šį minkštą prabangų patvarų rankšluostį. Galite pasirinkti vonios rankšluosčių skaičių ir spalvą, nes yra daug kitų spalvų.

6. Kūdikių rankšluostis su gaubtu:

Kūdikių rankšluostis su gaubtu

Kai perkate kūdikių vonios rankšluosčius, dauguma jų yra gaubto tipo. Jie taip pat labai patogūs. Tai vonios rankšluostis su gaubtu su pele ant gaubto. Tai tarsi chalatas, kurį galite susieti aplink savo mažylį. Tai suteikia kūdikiui šilumą ir jaukumą. Pagamintas iš geros kokybės medžiagos ir yra patvarus.

7. Spalvingas vaikų vonios rankšluostis:

Spalvingas vonios vonios rankšluostis

Įtikinti vaiką išsimaudyti yra varginanti užduotis. Jei jiems kartais patinka vonios rankšluostis, jie su tuo sutiks. Norėdami juos įtikinti, galite įsigyti vaikišką vonios rankšluostį su mėgstamu animacinio filmo personažu ar gyvūnais. Tai rankšluosčiai su gobtuvu su įvairiais gyvūnų piešiniais ant gaubtų. Jie yra labai švelnūs ir švelnūs jūsų vaiko odai ir tuo pat metu pradžiugins jūsų vaikus.

8. Stori vonios rankšluosčiai:

Stori vonios rankšluosčiai

Ar ieškote geriausių vonios rankšluosčių? Tai geras vonios rankšluosčių tipas, pagamintas iš organinės medvilnės, ir jis taip pat yra labai populiarus. Šį rankšluostį galite gauti storą ir geros sugeriančios kokybės žiemai. Išsimaudykite patogioje vonioje, o po vonios apsivilkite šį rankšluostį ir atsipalaiduokite.

9. Prabangus vonios rankšluostis:

Prabangus vonios rankšluostis

Ar esate pasiruošę patirti prabangiausius vonios rankšluosčius? Tai yra tau. Įsigykite šį prabangų rankšluostį iš ypač minkštos medžiagos. Apsiginkluokite šiais prabangiais, gražaus dizaino rankšluosčiais. Dauguma rankšluosčių yra šviesios spalvos. Gaukite tai ir gaukite prabangią maudymosi patirtį.

10. Dideli vonios rankšluosčiai:

Dideli vonios rankšluosčiai

Kai kurie žmonės mėgsta naudoti didelius vonios rankšluosčius, kad galėtų visiškai apsisukti. Jie yra labai ilgi ir pagaminti iš prabangios medvilnės medžiagos. T lengva išdžiovinti, taip pat galima skalbti skalbimo mašinoje. Įsigykite šį itin minkštą rankšluostį po vonios.

11. Dekoratyviniai vonios rankšluosčiai:

Dekoratyviniai vonios rankšluosčiai

Ieškote dekoratyvinio vonios rankšluosčio? Štai vienas tau. Jei norite savo vonios kambariui suteikti karališkumo, galite tai išbandyti. Tai turtingas vonios rankšluostis, kurį akcentuoja auksinis Damasko audinys su apipjaustytais auksiniais kutais. Jūs gausite jį kaip rinkinį ir papuošite savo vonios kambarį gražiai siuvinėtais prabangiais rankšluosčiais jūsų mėgstama spalva.

12. Individualūs vonios rankšluosčiai:

Individualūs vonios rankšluosčiai

Dabar galite pritaikyti savo vonios rankšluostį, kad niekas kitas negalėtų juo naudotis. Suasmeninkite savo vonios rankšluosčius su monogramomis ar pavadinimais. Jie atrodo gražiai ant jūsų mėgstamo vonios rankšluosčio su siuvinėjimo darbais. Šį individualų vonios rankšluostį galite naudoti kaip dovaną bet kokiai progai.

13. Monograminis vonios rankšluostis:

Monogramos vonios rankšluostisDabar savo vonios rankšluostį galite pritaikyti mėgstamos spalvos siuvinėjimais. Tai monograminis rankšluostis, pagamintas iš prabangios Egipto kilpinės medvilnės. Monograminis rankšluostis geriausiai atrodo baltos spalvos nei bet kuri kita spalva. Užsisakydami rankšluostį galite pritaikyti savo mėgstamą spalvą. Tai prabangus rankšluostis, kurį galite įsigyti ir netgi įteikti kaip Kalėdų dovaną.

14. Polka Dot negabaritinis vonios rankšluostis:

Polka Dot negabaritinis vonios rankšluostis

Negabaritiniai vonios rankšluosčiai šiandien yra labai populiarus pasirinkimas. Čia yra prabangus žakardo austas vonios rankšluostis su taškeliais. Rankšluosčiai atrodo nuostabiai, ir jūs galite išbandyti šiuos itin minkštus rankšluosčius. Rankšluosčiai yra verpalų mirę ir spalvingi. Jei norite, rankšluosčius galite pritaikyti monogramomis.

15. Balti vonios rankšluosčiai:

Balti vonios rankšluosčiai

Viešbučiuose ir SPA centruose dažniausiai naudojami balti vonios rankšluosčiai. Jie stengiasi naudoti prabangius rankšluosčius iš geros medžiagos. Tai baltas medvilninis vonios rankšluostis, kurio kraštuose yra dvigubas dygsnis. Medvilnė yra turkiška medvilnė, todėl po kiekvieno skalbimo ji tampa minkštesnė. Taigi, jūsų vonios laikas bus patogus.

Vonios rankšluosčiai yra įprastas dalykas, kurio reikia visiems. Jis skirtas kasdieniam naudojimui, tačiau kai jį pasirinksite, svarbu pasirinkti geros kokybės rankšluostį, kuris užtikrintų maksimalų komfortą. Taigi prieš pirkdami perskaitykite visą produkto aprašymą.