Rankšluosčiai iš pradžių buvo išrasti Turkijoje XVII amžiaus pabaigoje. Nuo to laiko jie labai išsivystė. Tai, kas anksčiau buvo mažas stačiakampis audinio gabalas, dabar tapo stori, austi, prabangūs. Jis nebėra skirtas tik vonios kambariui. Būdami tokie universalūs gaminiai, rankšluosčiai dabar naudojami visur – nuo virtuvės iki sporto salės iki patalpų plovimo. Šiais laikais rankšluosčiai būna įvairaus dydžio ir kiekviena rūšis turi skirtingą naudingumą. Nors jų paplūdimio ir vonios variantus naudoja visi, sporto salės rankšluosčiai yra specialiai sukurti sportininkams ir žmonėms, kurie daug laiko praleidžia užsiimdami fizine veikla, pvz., Sportu, plaukimu, imtynėmis ir kt..

Geriausi sporto salės rankšluosčiai vyrams ir moterims:

Visoms šioms sporto šakoms reikalingas rankšluostis, kuris gerai sugeria ir labai greitai džiūsta,

1. Mažas gimnastikos rankšluostis:

Mažas gimnastikos rankšluostis

Maži sporto salės rankšluosčiai yra patogūs ir lengvai nešiojami. Jie yra minkšti ir patvarūs. Pakartotinis plovimas taip pat nepalieka jų nepažeistų. Kadangi jis yra mažas, jis lengvai sušlampa, tačiau nešiojant net du, neatrodo sudėtinga.

2. Antimikrobinis gimnastikos rankšluostis:

Antimikrobinis gimnastikos rankšluostis

Sportas reiškia daug prakaito. Sporto salėje būtina užtikrinti higieną, nes netinkamas valymas gali sukelti daugybę grybelinių infekcijų. Antimikrobiniai rankšluosčiai padeda išlaikyti asmens higieną ir apsaugo nuo nemalonaus kvapo.

3. Didelis gimnastikos rankšluostis:

Didelis gimnastikos rankšluostis

Žmonėms, kurie daug laiko praleidžia sporto salėje arba natūraliai linkę daug prakaituoti, reikėtų rinktis didelius sporto salės rankšluosčius. Jie gali būti pagaminti iš medvilnės arba poliesterio ar bet kokio kito audinio, kuris gerai sugeria drėgmę.

4. Treniruotės rankšluosčiai:

Treniruočių rankšluosčiai

Treniruotės rankšluosčiai arba prakaito rankšluosčiai iš pradžių buvo skirti plaukikams. Jie norėjo sukurti sugeriantį ir greitai džiūstantį rankšluostį, kad jį būtų galima vėl naudoti per trumpą laiką. Tai geriausi sporto salės rankšluosčiai.

5. Mikropluošto sporto rankšluosčiai:

Mikropluošto sporto rankšluosčiai

Mikropluošto sporto rankšluosčiai, pagaminti iš mišraus audinio, pavyzdžiui, poliesterio, viskozės, medvilnės ir kt., Suteikia greitą džiovinimo sprendimą. Priklausomai nuo asmeninių pageidavimų, jie gali būti maži kaip sporto salės rankšluosčiai arba dideli kaip vonios rankšluosčiai.

6. Austi gimnastikos rankšluosčiai:

Austi gimnastikos rankšluosčiai

Austi rankšluosčiai turi daug sugerties. Jie yra minkšti ir stori ir gali būti idealiai pastatyti ant treniruoklių salės, taip pat palaikyti. Tai padeda išlaikyti prakaitavimo problemą, su kuria susiduriame kiekvieną kartą sporto salėje.

7. Medvilniniai gimnastikos rankšluosčiai:

Medvilniniai gimnastikos rankšluosčiai

Medvilniniai sporto rankšluosčiai dažnai yra tie, kuriuos suteikia sporto salė. Jie gali būti baltos spalvos. Jiems nereikia anksti išdžiūti, nes jie priklauso sporto salei. Geriausia šių medvilninių rankšluosčių dalis yra ilgaamžiškumas ir minkštumas. Medvilnė pati savaime yra neprilygstamas audinys.

8. Individualus sporto salės rankšluostis:

Individualus sporto salės rankšluostis

Kiekvieną dieną populiarėja individualūs sporto salės rankšluosčiai. Žmonės, kurie linkę daug laiko praleisti sporto salėje, paprastai nešioja rankšluosčius. Individualus rankšluostis yra unikalus ir daug pasako apie jus. Šiais laikais taip pat madinga tokius asmeninius rankšluosčius dovanoti kaip dovanas.

9. Vyrų gimnastikos rankšluostis:

Vyriškas gimnastikos rankšluostis

Lengvi, minkšti, austi arba neaustiniai, didelio dydžio … tai visi standartiniai žodžiai, kuriuos galima naudoti, kai kalbame apie vyrų sporto salės rankšluosčius. Jie tikrai šaunūs sporto salės rankšluosčiai. Taip pat yra sporto salės rankšluosčiai su kišenėmis, kad netoliese būtų pagrindiniai jūsų daiktai, pvz., Telefonas.

Nors sporto salės rankšluosčiai yra labai patogūs, jie taip pat yra naudingi žmonėms, kurie reguliariai treniruojasi. Jie greitai pašalina prakaitą ir yra sportinis rankšluostis, todėl jie lengvai išdžiūsta. Vienkartiniai rankšluosčiai taip pat yra labai populiarūs, kai kalbama apie naudojimąsi sporto salėje, nes jie naudojami vieną kartą, o po to išmetami.