Medvilniniai rankšluosčiai yra labiausiai paplitusi rankšluosčių rūšis, naudojama visame pasaulyje. Ar tai būtų JAV ar Indija, visi naudoja medvilninius rankšluosčius. Forma, dydis ar spalvos įvairiose šalyse skiriasi, priklausomai nuo to, kokius dalykus žmonės renkasi. Geros kokybės rankšluostis yra žinomas dėl savo minkštumo, sugeriančios galios ir patogus maudytis.

Naujausi & Prabangūs medvilniniai rankšluosčiai Indijoje:

Ieškote geriausių medvilninių rankšluosčių, tada jūsų paieška baigiasi. Šiame straipsnyje rasite 9 geriausius medvilninius vonios rankšluosčius su vaizdais.

1. Medvilniniai vonios rankšluosčiai:

Medvilniniai vonios rankšluosčiai

Vonios rankšluosčiai paprastai yra stačiakampio formos. Jie yra labai sugeriantys ir naudojami nusausinti po vonios ar dušo. Jie yra austi ir stori, todėl padidėja jo absorbcijos galia. Jie yra įvairių audinių, tačiau populiariausi yra medvilniniai.

2. Vienos spalvos medvilniniai rankšluosčiai:

Vienos spalvos medvilniniai rankšluosčiai

Vienos spalvos medvilniniai rankšluosčiai yra vienos spalvos. Paprastai jie yra šviesūs, bet neutralios spalvos, nepaliečiant jokios kitos spalvos. Jų balti kolegos naudojami viešbučiuose. Nors jie gana gerai sugeria drėgmę, dėl jų spalvų jie išsiskiria minioje.

3. Spausdinti medvilniniai rankšluosčiai:

Spausdinti medvilniniai rankšluosčiai

Tai indiška storų sunkių rankšluosčių versija. Jie nėra stori. Šie rankšluosčiai, pagaminti iš labai sugeriančios medvilnės, yra šiek tiek storesni nei įprastas medvilninis audinys. Jie spausdinami ir būna įvairių spalvų. Lengvai plaunami ir taip pat lengvai valomi, jie išdžiūsta tikrai greitai. Atsižvelgiant į tokį orą Indijoje, labai svarbu, kad rankšluosčiai greitai išdžiūtų, nes vieno dušo per dieną tiesiog nepakanka, ypač vasarą.

4. Maži medvilniniai vonios rankšluosčiai:

Maži medvilniniai rankšluosčiai

Maži rankšluosčiai ar rankšluosčiai paprastai yra mažesni nei vonios rankšluosčiai. Jie yra stori, austi gabalai, paprastai naudojami rankoms nuvalyti po plovimo, pvz., Po valgio arba kai atvykstate iš lauko. Tai maži stačiakampiai gabalai, dar vadinami servetėlėmis.

5. Virtuviniai medvilniniai rankšluosčiai:

Medvilniniai virtuviniai rankšluosčiai

Virtuvėje naudojami virtuvės rankšluosčiai, kaip rodo pavadinimas. Paprastai jie yra tamsių spalvų, nes šviesios spalvos dienos pabaigoje atrodys kaip iškarpų albumas, pilnas spalvų. Jie taip pat yra servetėlės ​​dydžio ar panašūs, tačiau plonesni kaip atspausdinti.

6. Negabaritiniai medvilniniai vonios rankšluosčiai:

Negabaritiniai medvilniniai vonios rankšluosčiai

Įprastas vonios rankšluostis yra tam tikro dydžio. Žmonėms, kurie yra sunkesnėje pusėje, ypač vyrams, labai sunku apvynioti įprasto dydžio medvilninį vonios rankšluostį aplink juosmenį. Ateina negabaritiniai. Jie yra didesni nei įprasti vonios rankšluosčiai ir juos lengviau apvynioti aplink juosmenį. Išskyrus jų dydį, nėra jokio skirtumo tarp įprasto medvilninio vonios rankšluosčio ir didelio dydžio medvilninio rankšluosčio.

7. Vaikų vonios rankšluosčiai:

Vaikų vonios rankšluosčiai

Viskas neišsami be jų leidinio „vaikams“. Taip yra ir su rankšluosčiais. Ar tai būtų medvilniniai, ar paplūdimio rankšluosčiai, vaikų rankšluosčiai visada yra linksmi ir kupini spalvų. Ant jų gali būti atspaudų arba jie gali būti per daug spalvingi, vaikų rankšluostis atrodo labai šauniai. Jie yra stori kaip vonios rankšluosčiai, tik šiek tiek mažesni, kad puikiai apvyniotų savo mažus kūnus.

8. Egipto medvilnės rankšluosčiai:

Egipto medvilnės rankšluosčiai

Egipto medvilnė yra itin aukštos kokybės medvilnė. Rankšluosčių, pagamintų iš Egipto medvilnės, siūlų skaičius yra 800 ar didesnis. Jie yra ypač minkšti ir labai sugeria. Jie taip pat žinomi kaip prabangūs rankšluosčiai dėl didesnio kainų diapazono ir kokybės.

9. Turkijos medvilniniai rankšluosčiai:

Turkijos medvilniniai rankšluosčiai

Turkijos medvilniniai rankšluosčiai, kaip ir jų Egipto prekystalio dalys, yra prabangūs rankšluosčiai, pagaminti iš 100% turkiškos medvilnės. Jie yra purūs ir yra prislopintų atspalvių. Šie rankšluosčiai, natūraliai sugeriantys, jūsų vonios kambariui suteikia jaukumo.

Nesvarbu, ar vonios rankšluosčiai, ar virtuviniai, nėra nieko tokio minkšto ir guodžiančio kaip geras medvilninis rankšluostis. Tai suteikia jausmą, kad esi namuose. Atsižvelgiant į daugybę šių dienų variantų, nesunku paversti savo vonios kambarį jaustis kaip SPA.