Nepavydėk šalia esančiai merginai, nes jos plaukai švelnūs ir šokinėjantys, o vyrai eina Gagą per jos šukuosenas. Tiesą sakant, jei norite iš savo ilgų plaukų atsikratyti aliejaus pertekliaus ar riebios išvaizdos, mes esame čia, kad padėtume, todėl pradėkime tai spręsti.?

Grožio plaukų priežiūros patarimai riebiems plaukams

Buvo laikas, kai mes net neįsivaizdavome, kokius stebuklingus gaminius gali atnešti mūsų virtuvė, ir mes nekalbame tik apie maistą. Nuo senų laikų mūsų močiutės visada gyrėsi natūraliomis naminėmis priemonėmis, kurios padarė stebuklus mūsų plaukams ir odai. Šiais laikais cheminės kosmetikos gaminiai yra norma, todėl plaukai ir oda atrodo gerai, tačiau ne be ilgalaikių nelaimių.

Esant riebiems plaukams, žmonės kenčia nuo nešvarių galvos odos ir infekcijų, purių plaukų sruogų ir juose nusėdančių dulkių dalelių. Dėl susikaupimo galvos oda taip pat kvepia ir niežti. Dar kartą neprašysime jūsų naudoti cheminių produktų, nes žinome, kaip tai veikia. Tiesą sakant, pažvelkime į tai, ką gali pasiūlyti virtuvės, ir čia yra keletas grožio plaukų priežiūros patarimų, kuriuos galite naudoti. Taigi prašome perskaityti toliau ir būti gerai informuoti apie tai.

Paprasti naminiai grožio riebių plaukų patarimai:

Riebių plaukų veidas atrodo labai nuobodus, todėl kiekvienas nori ilgų ir sveikų plaukų. Norėdami išlaikyti tokius gražius plaukus, turite laikytis kai kurių grožio patarimų. Šiame straipsnyje rasite geriausių ir paprastų naminių plaukų priežiūros grožio patarimų riebiems plaukams.

1. Gaukite natūralų kondicionierių:

Pasirūpinkite natūraliu kondicionieriumi

Pažvelkite į internetą ir ten yra daugybė receptų, kurie padėtų jums naudoti virtuvės ingredientus natūraliam plaukų kondicionieriui gaminti. Tinkamas kondicionierius padarytų stebuklingą riebioms sruogoms, todėl jūsų tikslas turėtų būti gaminti kondicionierių be aliejaus. Vis dėlto naudokite kondicionierių saikingai ir įsitikinkite, kad šaknys ar galvos oda nepaliesta. Tik plaukų galiukus reikia palepinti, tiek to. Todėl investuokite į kiaušinius, kurie kondicionuos ir suteiks gyvybės jūsų plaukams.

2. Pasirinkite tinkamą šampūną:

Pasirinkite tinkamą šampūną

Plaukai turi būti švarūs, ypač riebūs plaukai, kurie pagal skonį pritraukia nešvarumus ir dulkes. Plaukus reikia plauti kasdien, bet su žolelių šampūnais ar švelniais. Nesijaudinkite taip entuziastingai, kaip kasdien plauti plaukus, nes tai gali visam laikui nutraukti riebalinių liaukų veiklą, o plaukai tampa riebesni, nes liaukos gamins daugiau aliejaus. Tai priartintų jus prie sprendimo, todėl nusiplaukite kartą per dvi dienas, ir to pakanka.

3. Išvalykite tuos stresus:

Išvalykite tuos stresus

Riebiems plaukams pakanka reguliariai šukuoti ir šukuoti, bent du kartus per dieną. Tai leidžia natūraliems aliejams, kuriuos gamina liaukos, tolygiai paskirstyti galvos odą. Kai galvos oda prižiūrima kiekvieną dieną, ji gamins mažiau riebalų, o tai reiškia, kad ilgainiui nereikės verkti dėl ilgų riebių plaukuotų plaukų.

4. Šiltas vanduo:

Šiltas vanduo plaukams

Plaudami plaukus vandeniu, įsitikinkite, kad jie nėra karšti ir ne šalti, o tik drungni. Tai geriausia tiems, kurie turi riebius ar riebius plaukus, nes karštas vanduo dar labiau pablogins situaciją. Pasak ekspertų, karštas vanduo aktyvina liaukas gaminti daugiau aliejaus. Jūs nenorite atrodyti nemaloniai ir negražiai po dušo, ar ne? Tai yra vienas iš svarbiausių plaukų priežiūros patarimų riebiems plaukams.

5. Pratimai su surištais plaukais:

Pratimai su surištais plaukais

Atliekant treniruotę, plaukai turėtų būti surišti į bandelę ar kuodą. Prakaitas padarytų plaukus nešvarius ir riebius. Tai taip pat tinka tiems, kurie ilgą laiką dirba karštoje saulėje ar drėgnoje aplinkoje. Todėl plaukai turi būti surišti ir apsaugoti nuo aplinkinių elementų.

6. Ne daugiau karšto oro stiliui:

Stiliui nebereikia karšto oro

Pažadėkite, kad būsite malonūs savo riebioms šukuosenoms, nebeliks karšto oro, naudojamo ilgoms spynoms formuoti. Kai naudojamas karštas oras, gaminama daugiau alyvos. Taigi laikykite tuos lyginimo lygintuvus mylių atstumu ir būkite sveiki savo plaukams. Net jei lygintuvus reikia naudoti vieną kartą, įsitikinkite, kad tai darote žemiausioje temperatūroje.

7. Plaukite plaukus namuose:

Plaukus plauti namuose

Geriausias būdas kovoti su riebiais plaukais yra užtikrinti, kad priemonė nuo to paties būtų naminė. Tai vienas iš tobulų ir puikių plaukų priežiūros patarimų riebiems plaukams.

  • Puikiai tinka drungnas vanduo su soda, į kurį sulčių ir sumaišoma visa citrina.
  • Įmasažuokite į galvos odą ir naudokite tik pirštų galiukus.
  • Palaukite pusvalandį ir nuplaukite drungnu vandeniu.
  • Jei reikia, naudokite šampūną, pagamintą iš žolelių, kad užbaigtumėte kasdienybę.

8. Acto magija:

Acto magija

Pavargote nuo plaukų susikaupimo ir riebumo? Pasak ekspertų, naudokite actą. Geriausia būtų naudoti baltąjį actą arba obuolių sidrą, nes juose nebūtų dirbtinių elementų. Įsitikinkite, kad puodelis baltojo acto praskiedžiamas dviem puodeliais vandens ir jis turi būti naudojamas plaukams plauti ir kondicionuoti.

9. Kalkių ir agurkų šampūnas:

Laimo ir agurkų šampūnas

Kaip pastą naudokite laimus su agurkais ir tepkite ant visų plaukų. Palikite ant galvos 10 minučių ir galiausiai nuplaukite šiltu vandeniu. Tai išlaikytų jūsų galvos odos pH pusiausvyrą, nesuaktyvintų riebalinių liaukų, taip pat apsaugotų plaukus nuo riebumo. Masažuodami ar šveisdami būkite švelnūs ir stebėkite, kaip jis ramina galvos odą.

10. Miltai:

kukurūzų krakmolo miltai riebiems plaukams

Plaukų produktai riebiems plaukams be recepto gali būti brangūs, taigi sutaupykite pinigų, kad nusipirktumėte gražią dovaną. Šiuo metu geriausia būtų pasidaryti „pasidaryk pats“ įgūdžius, todėl paimkite puodelį sausų kukurūzų krakmolo miltų ir paskirstykite ant savo šaknų, kaip ir plaukų aliejus ant galvos odos. Tiesiog tepkite porą minučių, leiskite aliejaus pertekliui susigerti ir vėliau nuplaukite švelniu šampūnu. Paprasta ar ne!!

11. Henna:

Plaukų priežiūros patarimai riebiems plaukams -Henna

Henna yra vienas iš efektyviausių būdų riebiems plaukams gydyti. Tai taip pat yra vienas iš labiausiai paplitusių patarimų riebiems plaukams. Jis kondicionuoja plaukus ir neturi jokio kenksmingo cheminio poveikio jūsų plaukams. Tai maitinanti priemonė, kuri padidina jūsų plaukų minkštumą ir blizgesį.

  • Norėdami paruošti idealią chna pastą, užvirinkite puodelį arbatos likerio ir leiskite jam atvėsti.
  • Tada įpilkite arbatos chna ir leiskite aukščiau minėtam mišiniui nusistovėti per naktį.
  • Tada ryte užtepkite mišinį ir palikite 2 valandas, tada kruopščiai nuplaukite plaukus švelniu šampūnu.
  • Dėl to plaukai bus mažiau riebūs.

12. Kepimo sodos naudojimas:

Plaukų priežiūros patarimai riebiems plaukams -kepimo soda

Plaukų priežiūros patarimai riebiems plaukams apima sodos tepimą kaip įprastą virtuvės ingredientą. Tai daro stebuklus, nes sumažina galvos odos ir plaukų riebumą. Jis gali būti naudingas įvairiais būdais, nes sumažina galvos odos riebumą. Originalus produktas gali būti naudojamas kaip sausas šampūnas. Taip pat galite sumaišyti 2 šaukštus kepimo miltelių ir sumaišyti su tinkamo kiekio vandeniu, kad gautumėte tirštą pastą. Tada tepkite pastą ant plaukų ir leiskite nusistovėti maždaug 20 minučių, o po to nuplaukite šaltu vandeniu. Norėdami gauti norimą rezultatą, vėliau galite tepti šampūną. Kepimo milteliai taip pat gali būti naudojami reguliariai plauti plaukus, sumaišant juos su šampūnu.

13. Alus naudojimas:

Plaukų priežiūros patarimai riebiems plaukams -naudojant alų

Riebių plaukų gydymo sąrašo ekspertai taip pat apima jų apdorojimą alumi. Beveik visi gėrimai turi puikų džiovinimo efektą ir padeda sumažinti aliejaus kiekį plaukuose. Sudėtyje yra keletas maistinių medžiagų ir vitaminų, kurie suteikia plaukams drėgmės. Jis gali būti naudojamas tiesiai po plaukų plovimo šampūnu arba gerai sumaišomas su kitomis plaukų pakuotėmis. Norint idealiai naudoti alų, reikia atidaryti alų ir palaikyti 30 minučių. Po plaukų plovimo šampūnu nuplaukite šlapius plaukus alumi ir nuplaukite tekančiu vandeniu. Taip pat galite paruošti kaukę sumaišydami 100 ml alaus ir 1 kiaušinio trynį, gerai įmasažuokite mišinį tarp plaukų ir galvos odos. Leiskite jam sustingti ant plaukų 30 minučių, gerai nuplaukite aukščiau pateiktą mišinį šaltu vandeniu.

14. Kiaušinių baltymų pakuotės naudojimas:

Plaukų priežiūros patarimai riebiems plaukams -naudojant kiaušinių baltymų pakuotę

Riebių plaukų priežiūros patarimuose taip pat nurodoma, kad kiaušinių baltymų pakuotė gali būti naudinga kontroliuojant plaukų folikulų išsiskiriančius aliejus. Jis praturtina plaukus iš vidaus, nes juose gausu riebalų ir baltymų. Balta kiaušinių dalis turi tam tikrų bakterijų ir fermentų, kurie padeda sumažinti galvos odos ir plaukų riebumą. Norėdami pagaminti pakuotę, paimkite du kiaušinius ir išimkite baltą kiaušinio dalį, atskiriančią trynį. Kiaušinių baltymus laikykite dubenyje, tada tepkite ant drėgnų plaukų nuo šaknų iki galiukų ir kruopščiai masažuokite 5 minutes, dėvėkite kaukę maždaug 30 minučių, nuplaukite švelniu šampūnu ir nuplaukite citrina į plaukus, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

15. Apelsinų žievelių tepimas:

Plaukų priežiūros patarimai riebiems plaukams -apelsinų žievelių tepimas

Riebių plaukų priežiūros patarimuose apelsinų žievelės taip pat išvardytos kaip veiksminga sudedamoji dalis, kontroliuojanti per didelę aliejaus gamybą. Sutrinkite keletą apelsinų žievelių ir gerai sutrinkite su 2 arbatiniais šaukšteliais medaus, tada tepkite ant galvos ir plaukų minėtą mišinį, leiskite jam išdžiūti ir nusistovėkite 20-30 minučių, tada nuplaukite ir laikykitės įprasto šampūno tvarkaraščio. Ši pasta ir jūs taip pat galite naudoti apelsinų žievelių miltelius, šlifuodami sausas žieveles ir gydydami riebius plaukus.

Tikimės, kad šie aukščiau pateikti patarimai apie aliejinius plaukus yra naudingi norint išlaikyti sveikus plaukus. Būkite atsargūs ir būkite laimingi su tomis gražiomis ilgomis suknelėmis.