Bourjois markası 1863 yılında Paris’te doğdu. Ünlü sanatçılar tarafından tiyatrolarda ve gösterilerde kullanıldı. O zamandan beri, çeşitli renk tonları ve kozmetik ürünleri ile seçkin bir kozmetik markası olmuştur..

Burada, ünlü markalardan en beğenilen birkaç Bourjois ruj tonuna sahibiz..

bourjois rujları

Bourjois Rujları:

Burada güzel dudaklarınız için en iyi Bourjois Rujları ve Tonları elde edersiniz..

Bourjois Sweet Kiss Parlatıcı Ruj – Frambroise Pettilant:

Bu, cilt renklerinin çoğunu tamamlayan parlak pembe bir gölgedir. Gölgeye doğal bir parlaklık veren çeşitli yağların tüm zenginliğine sahiptir ve ayrıca uzun saatler boyunca uygulandığında dudaklarınızın sağlığını korur..

Fiyat Rs. 925

Bourjois Tatlı Öpücük Parlatıcı Ruj – Sulu Mandalina:

Bu gölge, mercan ve pembe alt tonlu kırmızı bir tabana sahiptir. Çoğu ten rengine çok yakışıyor ve dudaklarınız kesinlikle verdiği renkle öne çıkıyor. Parlak bazlı bir renk değildir ancak doğal parıltı içeriği parlak bir görünüm katar..

Fiyat Rs. 925

Bourjois Tatlı Öpücük Ruj – Doğal Gül Masumiyeti:

Ruj, dudakları nemli ve yumuşak tutan zengin manolya yağı ve shea yağı içeriğine sahiptir. Ek olarak, bu aynı zamanda dudaklara, dudaklarınızın şeklini geliştiren doğal bir pembe renk verir. Ruj, düzenli olarak doğal bir pembe giymek için ideal bir renktir..

Fiyat Rs. 925

Bourjois Rouge Sürümü Ruj – Fraise Remix:

Bu, çoğu cilt tonu için iyi giden iyi bir kırmızı renge sahip parlak bir gölgedir. Gün boyu giyilebilir ve dudaklarınızı iyi nemlendirmeyi vaat eder. Ayrıca doğal içerikleri sayesinde düzenli ruj kullanımı ile dudakların kararmasını engeller..

Fiyat Rs. 955

Bourjois Rouge Sürümü Ruj – Peche Rahat:

Şeftali ve açık kahverengi alt tonlar bu gölgeyi çok talep ediyor. Dudaklara doğal renk verir ve güçlü tonları nedeniyle koyu dudakları gizlemek için de uygundur. Yapısı kremsidir ve dudakları gün boyu korur..

Fiyat Rs. 955

Bourjois Rouge Sürümü Ruj – Gül Koketi:

Gölge ne pembe ailede ne de kırmızı ailede. Doğal bir parlaklık veren çok fazla parıltıyla da ipuçları var. Bununla birlikte, uyumsuz olduğunda karanlık görünmenize neden olabileceğinden, bu zor bir gölgedir..

Fiyat Rs. 955

Bourjois Rouge Edition Ruj – Bej Siper:

Rouge Edition, yeni piyasaya sürülen ruj serisidir. Bu gölge, koyu renk veren ancak kadınların giydiği çoğu renk için iyi giden bej ve gri alt tonlara sahiptir. Kuşkusuz, gölge, kadınların genellikle tercih ettiği normal pembe ve kırmızılardan çok farklıdır..

Fiyat Rs. 955

Bourjois Rouge Sürümü Ruj – Gül Neon:

Gölgeye derin, parlak ve çok güçlü bir renk tonu olan çok cesur bir pembe diyebilirsiniz. Her durumda çoğu kıyafetle iyi gider. Bu, diğer renklerden karışım içermeyen, hatta bir ipucu veya alt tonu olmayan katı bir pembedir..

Fiyat Rs. 955

Bourjois Paris Delhi Sanghai – 81 Gül Halkı:

Bu, Bourjois’ten eski bir gölge ama herkes tarafından beğenildi. Bu pembe pembe bir gölgedir ve tüm durumlar için çok uygundur. Bu asla tepeden bakmaz ve asla modası geçmez. Ayrıca dudaklarınızı çatlamaktan veya fazla kurumaktan korumak için tasarlanmıştır..

Fiyat Rs. 925

Bourjois ruj tonları çevrimiçi olarak kolayca temin edilebilir ve doğal özellikleri nedeniyle kullanımı güvenlidir. O kadar çok çeşit ve ton var ki, kullandıktan sonra onlara aşık oluyorsunuz..