Ruj, bir kadının makyaj koleksiyonunda olması gereken bir şeydir. Bu sadece genel görünümü iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda farklı durumlar ve farklı zamanlar için renk bir kişinin daha doğal ve çekici görünmesini sağlayabilir. Çeşitli renk türleri ve ayrıca farklı renk tonları satın alabilirsiniz. Yine sahip olması gereken bütçeye bağlı bir şey. Bu, aşağıdaki şekillerde olduğu gibi bütçenize bağlı olabilir. Birkaç saat süren bir renge sahip olmak istiyorsanız, bu kadar iyi ve kaliteli bir renk ve pigmentasyon elde etmek için bir miktar para harcamanız gerekecek. Yerli olan şirketler var ama bunlar daha uzun süren bir renk tonu söz konusu olduğunda pek popüler değil. Yine bütçeye bağlı olarak çeşitli renk türleri vardır..

Bu günlerde, aynı aralıktaki bazı belirli renkleri, ondan önceki gölgeden daha pahalı bulacaksınız. Bunun nedeni, bu aralıkta bu renk tonunun daha fazla popüler olması veya diğer benzer şirketlerin bu rengi sunmuyor olması ve dolayısıyla belirli bir aralığın sunduğu rengin diğer tonlardan daha fazla satın alınması olabilir. Nemlendirme ile ilgili bazı seçenekler de vardır. Artık Nemlendirebilen ve aynı zamanda mat olabilen renkler var. Bazı yüksek fiyat aralığı şirketleri bugünlerde bu tür nitelikleri sunuyor. Eskiden kadınlar mat olan renkleri kullanmaktan korkarlardı, daha fazla kuru hissettireceğini düşünürlerdi ve bu nedenle rengi uygulamadan önce bir balsam kullanmak zorunda kalacaklardı..

Ancak bu günlerde neredeyse mat bir renge sahip olmanın yanı sıra yoğun Nemlendirme elde edebilirsiniz. Diğer çeşitli kalite varyasyonları vardır. Çoğumuzun yaptığı gibi, ekstra bir parlaklık giymenizi gerektirmeyecek, muazzam bir parlaklık ve pürüzsüzlük veren bazı özel renkler vardır. Diğer bazı kalite varyasyonları, çok fazla yapışkan parlaklık olmadan daha pürüzsüz ve doğal bir parlaklık veren çok sayıda ışıltı parçacığı elde edebileceğiniz yerler olabilir. Daha çok bej veya doğal ten rengine sahip olma eğiliminde olan başka renkler de vardır ve bunlar gündüz giyimi ve ayrıca ağır Smokey görünümlü gece kıyafetleri için çok iyidir..

Ayrıca çok erik benzeri veya hafif kırmızımsı bir görünüm veren dut tonları da alabilirsiniz. Toplamda, ne istediğinize ve bütçenize bağlı olarak satın alabileceğiniz çeşitli renkler, pigmentasyonlar, çeşitli nitelikler vardır. Az ya da çok Nemlendirmeye sahip İyi bir renk size 300 INR’den 2000 INR’ye mal olabilir. Bazı aralıklar 3000 INR’den yukarı çıkabilir ve 4000 INR’ye kadar çıkabilir. Ancak, bu çoğu sıradan insan için bütçe dışı olabilir ve bu nedenle uygun aralıkları ve renkleri seçmemiz önemli hale gelir. Bunun için bir rehber yardımcı olabilir.

Bu nedenle renk çeşitlerini seçmek istiyorsanız aşağıdan en iyi 25 Ruj markasını inceleyebilirsiniz. Bunlar, bütçenize ve ihtiyacınıza göre satın alabilmeniz için hangi fiyat konusunda bir fikir verecektir..

1. Revlon:

Revlon ruj

BURADAN SATIN ALIN

Bu pahalı bir aralıktır ve bunun içinde çeşitli varyantlar bulabilirsiniz. Hazel, Lilac 1, Rose Nude 65, Fuchsia 30 vb. Gibi çok ünlü Colorburst renklerini satın alabilirsiniz. Bunlar yaklaşık 600 INR ila 650 INR arasında fiyatlandırılır. 700 INR’de fiyatlandırılan başka varyantlar ve Ametist Dumanı, Gül 560, Etc gibi gölgeler gibi çok güzel renklere sahip Ay damlaları aralığı vardır ve bunlar yaklaşık 1500 INR’de çok yüksek fiyatlıdır..

2. Maybelline:

Maybelline ruj

Bu isimden bahsetmeye gerek yok çünkü bu birçok kadının favorisi. Sadece fiyat noktasından değil, aynı zamanda renklerden kalıcı etkilere veya parlaklığa ve hatta Nemlendirmeye kadar, bu çok sevilen bir renk ve ton yelpazesidir. Bunları normal kulak için takabilirsiniz, çünkü bunlar herhangi bir tahrişe neden olmaz. Bu nedenle bunları balzam kullanmadan giyebilirsiniz. Bunları sadece küçük rötuşlar için çantanızda taşımanız gerekecek, ancak bunlar yeniden uygulama gerektirmeden 4 ila 5 saat sürebilir. Yine tahriş hissedenler için aşırı nem çeşidine sahiptir..

Bu varyantı satın alabilirsiniz ve bunlar, nemli kalmanıza yardımcı olan nemlendirici maddelerle doldurulur. O zaman bile, bunlar yemeğinize kolayca çıkmaz, bu da bunları bir şeyler yiyip içmeniz gereken fonksiyonel etkinliklerde veya partilerde giymek için iyi yapar. Yani bu normal bir giyim olarak değil, aynı zamanda arkadaşlarla veya işlevlerle özel gün gezileri için de iyidir. Bunlar olmazsa olmazlar ve beğendikleri renklerden en az birkaçını satın almalısınız. Aşırı Nem serisi, Matte 2 6L080, Warm Me up ve Crazy for Coffee gibi ünlü renklere sahiptir ve yaklaşık 400 INR’de fiyatlandırılır. Color Sensational, yaklaşık olarak 500 INR ila 600 INR arasında fiyatlandırılır..

3. Lakme:

Lakme ruj

Bu, nesillerden beri popüler olan bir hane adıdır. En azından bazı renklerini denemiş ve beğenmiş olmalısınız. Bunlar özellikle Satins serisi çok uygun. Bunlar günlük kullanım için iyidir. Bunları düzenli kullanım için ve ayrıca parti kıyafeti olarak giyebilirsiniz. Bunlar 3 ila 5 saat kanamadan kalır ve ayrıca nemlendirme etkisi iyidir. Ancak koyu renklerdeki fazlalıkları silmeniz gerekebilir çünkü bunlar yemek yerken veya bir şeyler içerken yemeğinize veya bardaklarınıza bulaşabilir. Bunlar, karşılaşabileceğiniz en göz alıcı renk tonlarından bazılarına sahiptir. Yeni Mutlak ürün yelpazesi, Royal Rouge, Runaway red, Plum Forever, vb. gibi renklere sahiptir. Bunlar yaklaşık olarak 582 INR ila 600 INR arasında fiyatlandırılır. Saten serisi, farklı tonları olan Mauves ve Nudes gibi ünlü renklere sahiptir. Bunlar yaklaşık 300 INR’de fiyatlandırılır.

4. L’Oreal Paris:

L'Oreal Paris 4

BURADAN SATIN ALIN

Bu çok popüler bir isim ve aynı zamanda çok yüksek fiyatlı bir ürün. Bu özel varyant yüksek fiyatlıdır, ancak parlak şişe onu satın almanızı sağlayabilir ve ayrıca renk tonunun iyi ve kalıcı olduğu söylenir. Bu varyant Faye, Pretty Woman, Bella, vb. Gibi renklere sahiptir. Bu, yaklaşık olarak 500 INR ila 1000 INR arasında fiyatlandırılır. Diğer varyant Color Riche Range’dir. Bununla ünlü renkler Crazy Fuchsia, Bold Bordeaux, Red Passion, Burning Rose, Intense Fuchsia, vb. Bunlar yaklaşık 900 INR ila 950 INR arasında fiyatlandırılır..

5. Renk çubuğu:

Renk çubuğu ruj

BURADAN SATIN ALIN

Bu çok profesyonel bir seridir ve birkaç güzel rengini satın alabilirsiniz. Bunların Hearts ve tarts, Rose Chair, Peach Crush, vb. Gibi renklere sahip Velvet Matte serisi gibi çeşitleri vardır. Bunlar yaklaşık 250 INR ila 400 INR arasında fiyatlandırılır. Bileme kalemi şeklinde olan ve kullanımı kolay olan başka bir çeşidi daha vardır. Bunların Orchid Orange, Seductive Tan ve Tango Pink gibi renkleri var. Bunlar yaklaşık olarak 900 INR ila 950 INR arasında fiyatlandırılır.

6. NYX:

NYX ruj

BURADAN SATIN ALIN

Bu çok iyi bilinen bir isimdir ve Diamond Sparkles serisi ve Silver Case serisi gibi iyi bilinen çeşitleri sunar. Bunlar yaklaşık olarak 500 INR ila 600 INR arasında fiyatlandırılır ve her gün kullanım için iyi bir şey olabilir..

7. MAC:

MAC Ruj

Bu, çeşitli nemlendirici renkleri ve ayrıca yaklaşık olarak 1000 INR ila 3000 INR arasındaki mat aralığı sunar..

8. Maksimum Faktör:

Maksimum Faktör Ruj

BURADAN SATIN ALIN

Tanınmış bir isim ve sunulan renkler, normal ve ayrıca parti giyimi için çok beğeniliyor. Bunlar iyi zenginleştirilmiş renk tonlarına sahiptir ve bir şeyler yediğinizde veya içtiğinizde kanamaz. Bunlar, Color Effect ve Elixir olan en pahalı çeşitler için 800 INR’den 2000 INR’ye kadar fiyatlandırılır..

9. Lotus Bitkileri:

Lotus Bitkisel Ruj

BURADAN SATIN ALIN

Bu çok bilinen bir ev adıdır ve uygun fiyatlı Pure Color serisini yaklaşık olarak sadece 250 INR ila 300 INR arasında satın alabilirsiniz. Bunlar günlük kullanım için iyidir.

10. Renklendirme:

Renklendirici Ruj

BURADAN SATIN ALIN

Bu çok uygun bir aralıktır ve yaklaşık olarak 170 INR ila 200 INR arasında gelir. Kötü yönleri ise renklerin uzun süre kalıcı olmaması ve etkisinin oldukça kuru olabilmesidir. Ancak, saatlik rötuşlarla düzenli olarak sorun yaşıyorsanız, bu günlük kullanım için iyidir..

11. Deborah:

Deborah Ruj

BURADAN SATIN ALIN

Parlaklık ve Hacim, satın alabileceğiniz çok iyi renklere sahiptir. Bunlar günlük kullanım için iyidir ve aynı zamanda sürer. Bunlar yaklaşık 4,2 gram tüpler için 670 INR ila 700 INR arasında fiyatlandırılır..

12. Bobbi Brown:

Bobbi Kahverengi Ruj

BURADAN SATIN ALIN

Bu çok yüksek fiyatlı bir aralıktır ve renkleri satın almak istediğiniz aralığa bağlı olarak 2000 INR ila 3000 INR arasındadır..

13. Avon:

Avon Ruj

BURADAN SATIN ALIN

Bu bir ev aralığıdır ve çoğunlukla elden ele kapıdan kapıya satıcılar tarafından satılır. Bu günlerde bunları sadece bunları pazarlamak için özel mağazalardan satın alabilirsiniz. Aralıkları ağırlık ve fiyat bakımından farklılık gösterir. Fiyatları, aralığa bağlı olarak yaklaşık olarak 200 INR ile 500 INR arasında değişebilir..

14. Yüzler:

Yüzler Ruj

BURADAN SATIN ALIN

Bu, Go Chic, Ultra Moist, vb. gibi farklı aralıklardan çok parlak renklere sahiptir. Bunlar yaklaşık olarak 200 INR ila 600 INR arasında değişen fiyatlara sahiptir. Bunlar her gün giymek için iyidir.

15. Christian Dior:

Christian Dior Ruj

BURADAN SATIN ALIN

Bu yüksek fiyatlı bir aralıktır ve renkler yaklaşık olarak 700 INR ila 800 INR arasındadır. Addict ve Ionic Vibrant renkleri popülerdir.

16. Lancome:

Lancome Ruj

Bu marka, 1500 INR’den 2000 INR’ye kadar olan yelpazesine sahiptir, popüler bir profesyonel renk yelpazesidir..

17. MUA:

MUA Ruj

BURADAN SATIN ALIN

Bunlar yaklaşık 3,8 gram için 660 INR ila 700 INR arasında fiyatlandırılır ve kadınlar arasında popüler bir şeydir..

18. Amway:

Amway Ruj

Beslenme ürünleri için bir ev adı olan bu, aynı zamanda kozmetik ürünleri de sunuyor. Tutum Aralığı, yaklaşık 4,5 gram tüpler için 400 INR ila 500 INR arasında fiyatlandırılır..

19. Renk ömrü:

Colorlife Ruj

Bunlar çoğunlukla farklı renkler deneyen yeni başlayanlar içindir ve bu nedenle bunları çoğunlukla birleşik paketlerde alırsınız. Bunlar yaklaşık 5 veya 6’lı paketler için 150 INR’ye uygundur..

20. Konad:

Konad Ruj

Bu, yaklaşık 600 INR ila 700 INR arasında yüksek bir fiyat marjı için iyi renkler sunar. Bu gençler ve üniversite öğrencileri arasında popüler.

21. Renkli sokak:

Colorstreet Ruj

Bunlar küçük renkli tüplerdir ve yeni başlayanlar için bunları kullanabilirsiniz. Bunlar çok ucuz ve cebinizde hiç de pahalı değil. Etkiler yaklaşık olarak 50 INR ila 100 INR fiyat aralığı için iyidir.

22. Viviana:

Viviana Ruj

BURADAN SATIN ALIN

Bu uygun fiyatlı bir isim ve renklerinden birkaçını cebinde ucuza satın alabilirsiniz. Bunlar düzenli ve günlük kullanım için iyidir. Baştan çıkarıcı Kırmızı, Molt Lava, Baştan çıkarıcı Coco oldukça popülerdir. Bunlar kolej kızları ve her gün dışarıda çalışan kadınlar için iyidir. Efektler mükemmel değil ama 150 INR ila 300 INR arasında bir fiyat aralığı için bunlar iyi.

23. Ruh Ağacı:

Ruh Ağacı Ruj

BURADAN SATIN ALIN

Bu, Ayurvedik renkler sunar ve bunlar yaklaşık olarak 500 INR ila 600 INR arasında fiyatlandırılır. Renkler düzenli kullanım için çok iyidir ve çantanıza da kolayca sığar. Kalıcı etki çok iyi değil ama bunlar tahrişsiz ve cilt dostu, bu da bunları satın almak isteyebileceğiniz bir neden olabilir. Royal ve Glistening Loam gibi muhteşem pembe renkler mutlaka satın alınmalıdır..

24. Mavi Cennet:

Mavi Cennet Ruj

BURADAN SATIN ALIN

MTV MUAH serisi çok popülerdir ve yeni başlayanlar ve üniversiteli kızlar için iyidir. Bunlar cepte oldukça ucuzdur ve ayrıca herhangi bir küçük çantaya kolayca sığabilecek küçük tüplerde gelir. Bunlar yaklaşık 2,5 gram için 100 INR ila 150 INR arasında fiyatlandırılır..

25. Biyotik:

Biyotik Ruj

Bu, doğal özler içeren ve giyildiğinde herhangi bir tahriş vermeyen bir renk sunar. Bunlar yaklaşık olarak 370 INR ila 400 INR arasında orta fiyatlıdır ve özellikle doğal bir şeyi sevenler için düzenli kullanım için iyi bir şey olabilir..