Mavi sevenler, geri kalanları tatmin etmek için hayatın zorlu bakış açısını değiştirmek zorunda kalmadan, hayatlarını inançlarına ve ideallerine göre yaşamaya, iç huzuru ve gerçeği aramaya ciddi bir ihtiyaç duyarlar. Düğününüzde mavi kullanmayı seçerseniz, çekingen ve muhafazakar bir insansınız demektir. Mavi, çevre için huzurlu ve rahatlatıcı bir ruh hali ayarlar. Mavi sakinleştirici ve güzel bir renktir. Ve güzellik dünyasında mavi, güzelliğinizi yücelten renktir..

Ruj, kadınlar tarafından çok yaygın olarak kullanılan bir güzellik ürünüdür. Daha ince, sofistike ve çekici görünmek için oldukça sık giydikleri görülüyor. Ruj alışverişi her kadın için oldukça keyifli bir deneyimdir. Kendinize en uygun ruju elde etmek için ten renginize ve dudak renginize uygun olanı seçmeniz gerekir. Ayrıca satın aldığınız rujun kaliteli olmasına ve yüksek doku sağlamasına dikkat etmelisiniz..

Tüm Cilt Tonları için En Yeni ve Güzel Mavi Rujlar ve Tonlar.

İşte daha da çekici görünen birkaç mavi ruj listesi.

Islak ve Vahşi Ruj Fantazi Yapıcılar #11218 Blue Magic:

mavi rujlar

Wet and Wild Lipstick Fantasy Makers’ın bu yüksek kaliteli ruju, mavinin güzel bir tonudur. Sadece uzun ömürlü olmakla kalmaz, aynı zamanda dudaklara nem sağlar, böylece dudaklarınızın kurumasını önler..

KA’OIR by Keisha KAOIR “Havuz Partisi” Turkuaz Parlak Mavi Ruj:

KAOIR by Keisha KAOIR Havuz Partisi Turkuaz Parlak Mavi Ruj

KA’OIR by Keisha KAOIR “Havuz Partisi”nden bu mat bitişli mavi ruj, parlak turkuaz mavisi bir renktir. Pürüzsüz ve kremsi teknolojisi, rujun daha uzun süre dayanmasına yardımcı olur. Bu eşsiz ruj, saten bazlıdır..

KA’OIR by Keisha KAOIR “Bebek Mavisi” Ruj:

KAOIR by Keisha KAOIR Bebek Mavisi Ruj

Genelde bebeklerin giydiğini gördüğümüz mavi tonlar bizi ‘Aw, çok şirin!’ gibi yapıyor! Peki şimdi bu KA’OIR by Keisha KAOIR “Bebek Mavisi” Ruj ile o aw-çok tatlı görünümü canlandırabilirsiniz. Bebe mavisi renginde olup mat bir bitiş sağlar. Bu ruju hazırlamak için kullanılan saten bazlı teknoloji, rujun daha uzun süre dayanmasını sağlarken dudaklara pürüzsüz ve kremsi bir doku kazandırıyor..

E Vitamini Moody Blue #990L ile Nicka K Ruj:

Hiç ruh hali halkalarını duydunuz mu? Evet ise, o zaman blokta yeni bir çocuk var ve bu bir ruh hali rujudur. Nicka K Lipstick’in bu ruh hali ruju, mavi tonlu bir ruj ve cilde veya dudaklara uygulandığında rengini yavaş yavaş değiştirir..

Kireç Suçu Opak Mavi Ruj Hayır O Yapmadı:

Lime Crime Opak Mavi Ruj No She Didnt

Balonlu sakızın mavisini gördün mü? Sadece harika bir renk değil mi? Lime Crime’ın bu ciklet mavisi tonlu rujuyla şimdi canlı ve güzel görünün.

KA’OIR by Keyshia KA’OIR “Dudak Kilidi” Parlak Mavi Ruj KAOIR YENİ RENK:

KAOIR by Keyshia KA OIR Dudak Kilidi Parlak Mavi Ruj KAOIR YENİ RENK

KA’OIR by Keyshia’nın bu parlak mavi rengi, oldukça uzun süre dayanan pürüzsüz kremsi bir teknoloji ile geliştirilmiştir. Bu ruj mat bir son kat olduğundan dudaklarınızda güzel görünür..

Gece Yarısı Metalik Ruj Goth’tan sonra Manik Panik Mavisi:

Manic Panic Blue after Midnight Metallic Lipstick Goth’un bu canlı ruju, mavinin kraliyet mavisi bir tonudur ve kalabalığın içinde öne çıkmak istiyorsanız mükemmel bir gölgedir..

L.A. Renkler Nem Ruj:

Bu L.A. Colors Moisture Ruj, gök mavisi bir renktir. Sadece dudağınızı nemlendirmekle kalmaz, aynı zamanda daha uzun süre dayanır..

Fran Wilson’dan Mood Matcher:

Fran Wilson9'dan Mood Matcher

Fran Wilson’ın Mood eşleştiricisinden gelen bu canlı mavi renk, E vitamini ve aloe vera’nın nemlendirici güçlerini içerir..

Rujlar dudakların her zaman harika görünmesini sağlamıştır, o zaman neden mavi ile renklendirmiyorsunuz ve güzel görünüyorsunuz??