Mutfak tüm evin en önemli odasıdır. Mutfak ve yarattığı yiyecekler, mutlu bir evde tüm farkı yaratır. Bir mutfaktaki dekoratif parçalar bir mutfak saati içerebilir. Bu mutfak saati tasarımları sadece zamanı söylemekle kalmıyor, aynı zamanda mutfağa çekici bir hava katıyor..

Hindistan’daki En İyi Mutfak Saati Tasarımları:

Burada resimlerle birlikte 15 basit ve en yeni mutfak saati tasarımını listeledik. onlara bir göz atalım.

1. Çatal ve Kaşık Saati:

Çatal ve Kaşık Saat

Bu eşsiz mutfak saati özeldir ve kesinlikle bir konuşma başlatıcıdır. Saat birkaç çatal, kaşık ve bıçakla çerçevelenmiştir. Bu, tüm yuvarlak saat boyunca yerleştirilir. Gümüş çatal bıçak takımı ile yapılan bu gümüş mutfak saati size sofistike bir mutfak görünümü verir..

2. Mutfak Duvar Saati Tasarımı:

Mutfak Duvar Saati Tasarımı

Harika bir benzersiz mutfak saati, her harika mutfağın odak noktasıdır. Bu dekoratif mutfak, pirinç bağlantı parçaları ile yapılmıştır. Yanlarda mutfak eşyaları var. Merkez, büyük bir pirinç tavadaki saattir. Pirinç ile bu kontrast beyaz ve siyah ile yapılır..

3. Rustik Mutfak Saati Tasarımı:

Rustik Mutfak Saati Tasarımı

Rustik mutfağınız için bu eski mutfak saatini alın ve kutsanmış hissedeceksiniz. Bu saatin komik, geçmişe dönük ve harika birkaç çekiciliği ve alıntısı var. Sizin de şirketiniz olduğunda bu harika olacak. Saatin pürüzlü kenarları ve oldukça çekici görünmesini sağlayan boya çalışmaları var..

4. Bakır Mutfak Saati Tasarımı:

Bakır Mutfak Saati Tasarımı

Bu ekstra büyük mutfak saati, galvanizli bakırdan yapılmıştır. Saat büyük ve henüz çok hassas. Çerçeve sadece ince bakır tellerden oluşuyor ve saatin üzerindeki çizgiler de ince. Bu, saatin oldukça sofistike görünmesini sağlar. Romen rakamlarındaki büyük sayılar da oldukça şaşırtıcı.

5. Kişiselleştirilmiş Mutfak Saati Tasarımı:

Kişiselleştirilmiş Mutfak Saati Tasarımı

İşte annenize hediye edebileceğiniz harika bir büyük mutfak saati. Bu kişiselleştirilmiş saat, ‘Moms Kitchen’ kelimeleriyle basılmıştır. Annenizin adını saatin alt katmanına ekleyebilirsiniz. Beyaz mutfak saati çok etkileyici görünüyor ve bu mükemmel bir hediye olacak..

6. Krom Mutfak Saati Tasarımı:

Krom Mutfak Saati Tasarımı

Bu, çalışan ve bir cazibe gibi görünen iyi bir modern mutfak saatidir. Krom dış cephenin en iyi yanı, parlak olması ve bunun da kolayca temizlenebilmesidir. Krom kaplama, gri bir mutfak saati gibi görünmesini sağlar. Bu yuvarlak saat çoğu modern ev için uygundur..

7. Fincan Mutfak Saati Tasarımı:

Fincan Mutfak Saati Tasarımı

İşte mutfak dolabında güzel görünecek küçük bir mutfak saati. Bu fincan şeklindeki saat çok güzel ve çekici. Bunu bir ev ısınması veya yıl dönümü hediyesi olarak kullanabilirsiniz. Saat, büyüleyici ve sade bir mutfağa hoş bir katkı sağlar.

8. Tava Mutfak Saat Tasarımı:

Kızartma Tavası Mutfak Saati Tasarımı

Bu havalı mutfak saati bir kızartma tavasından yapılmıştır. Tava ters çevrilir ve saat arkaya takılır. Bu siyah mutfak saati muhteşem ve oldukça çarpıcı görünüyor. Bu aynı zamanda üstlenmeniz için bir DIY projesi olabilir. Tek ihtiyacın olan eski bir kızartma tavası, iyi bir kat boya da verebilirsin..

9. Meyve Mutfak Saati Tasarımı:

Meyve Mutfak Saati Tasarımı

Küçük rustik mutfağınız için bu sevimli mutfak saatini alın ve mutfağınızda vakit geçirmekten keyif alacaksınız. Elma şeklindeki saatin rengi kırmızıdır ve ortasında vintage baskılar bulunur. Üstteki güzel yeşil yapraklar bu kırmızı mutfak saatine klas bir dokunuş katıyor..

10. Yenilik Mutfak Saati Tasarımı:

Yenilikçi Mutfak Saati Tasarımı

İşte sevdiğiniz birine alabileceğiniz veya hediye edebileceğiniz harika bir saat. Mavi ve yeşil mutfak saati çok daha fazla tonda geliyor. Saatin her saati bir kek. Bu, saatin gerçekten özel ve sevimli görünmesini sağlar. Bu aynı zamanda zamanı öğrenmeye ve yemek pişirmeye başlamak isteyen çocuklar için de harika..

11. Sarkaçlı Mutfak Saati Tasarımı:

Sarkaçlı Mutfak Saati Tasarımı

Mutfakta küçük bir zil sesi, ihtiyacınız olan mükemmel eğlencedir. Bu büyüleyici sarkaçlı saat, bir fincan, kahve poşeti, süt kavanozu vb. gibi kahve parçalarından yapılmıştır. Saatin her yerindeki güzel ayarlar, onu çok çekici kılmaktadır. Sarkaç yine bir fincan kahve ve bu saatin en ilginç kısmı bu.

12. Şef Mutfak Saati Tasarımı:

şef mutfak saati tasarımı

Bu sevimli ve çekici şef saati mükemmel bir hediye. Bu şef heykelcik saati porselenden yapılmış ve çok çekici görünüyor. Saatin üzerinde yazan küçük ‘Afiyet olsun’ yazısı da saatin cazibesine katkıda bulunuyor. Bu, tomurcuklanan bir şef veya hevesli bir aşçı için iyi bir hediye..

13. Süslü Mutfak Saati Tasarımı:

Süslü Mutfak Saati Tasarımı

Bu süslü kare mutfak saati aynı zamanda bir zamanlayıcıdır. Saate eklenen bu öğe, onu mutfağın çok önemli bir parçası haline getiriyor. Pişirme sırasında, belirli yemek pişirme prosedürleri için bir zamanlayıcı ayarlamak harikadır. Dahili zamanlayıcılı bu saat, aşçının aynı anda birden fazla işi yapmasını kolaylaştırır..

14. Ahşap Mutfak Saati Tasarımı:

Ahşap Mutfak Saati Tasarımı

Eski mutfaklardan bazıları büyüktü ve onları süslemek için vintage şeyler vardı. Bu ahşap mutfak saati, şefin zamanı söylemesine yardımcı olacak mutfaktaki özel eşyalardan biri olacaktır. Saatin ahşap çerçevesi çok süslü ve narindir. Saatin kurulduğu cam bölme de süslenmiştir..

15. Manyetik Mutfak Saati Tasarımı:

Manyetik Mutfak Saati Tasarımı

Mutfağınıza ekleyebileceğiniz sevimli şeylerden biri de manyetik saat. Bu küçük boyutlu saatin manyetik bir arkası vardır ve bu daha sonra buzdolabına takılabilir. Bu özel saat, siyah kontrastlı beyaz bir kuş desenidir. Bu mutfağınızda çok tatlı duracaktır. Bu manyetik saatleri deneyin ve güzel evinize çekicilik katın..

Mutfak saati tasarımları, normal saatlere dekoratif özellik olarak eklenen mutfak eşyaları ile oldukça çekici bir görünüme sahiptir. Çerçeve olarak kaşık, tava vb. ile büyük veya küçük saatlere sahip olabilirsiniz. Buzdolaplarına manyetik saatler eklenebilir, küçük saatler dolaplara yerleştirilebilir..