Masa saati tasarımları oldukça kullanışlıdır ve aynı zamanda birçok kullanım alanı vardır. Rahatınız ve tercihleriniz için masa saatleri arasında size en uygun olanı seçmenizi sağlayan sayısız çeşit bulunmaktadır. Beyaz, siyah veya herhangi bir koyu gölgeli kadranlı saatlerin okunmasını kolaylaştıran kadranları vardır. Çoğu, arka ışık seçenekleriyle sayıların kolay algılanmasıyla birlikte gelir. Masa saati, zaman göstergesine ek olarak tarih, gün ve sıcaklık gibi bilgileri de bize sağlar..

En sonuncu & Hindistan’da Modern Masa Saati Tasarımları:

Burada resimlerle birlikte 20 sevimli ve havalı masa saati tasarımı listeledik. Onlara bir göz atalım.

1. Vintage Görünümlü Masa Çalar Saatler:

Vintage Görünümlü Masa Çalar Saatler

Bu küçük masa saati alarm özelliğine sahiptir ve evinizin herhangi bir masasında süslenebilecek mükemmel bir bağbozumu sağlar. Parlak kırmızı renkte olup toplam ağırlığı 120 gramdır. Her yere taşınması kolaydır ve plastik malzemeden üretilmiştir..

2. 6” Hareketli Dişli Yuvarlak Masa Saati Tasarımı:

6” Hareketli Dişli Yuvarlak Masa Saati Tasarımı

Bu, mükemmel işlevselliğe sahip 6 ”hareketli modern masa saatinin şık bir parçasıdır. Bu, tek bakışta tanımlanması kolay koyu siyah Arap rakamlarına sahip numaralı bir masa saatidir. Hareketli dişlileri vardır ve metalden yapılmıştır. İkinci el kırmızı gölgede yapılır. Bunun bir yönetici masa saati olduğunu seçebilirsiniz.

3. Siyah Ahşap Dijital Masa Saatleri:

Siyah Ahşap Dijital Masa Saatleri

Resim, siyah ahşaptan yapılmış ideal bir ofis masası saatini göstermektedir. Bu, yaklaşık 6 basamaklı bir sayı ve içinde LED sem yataklı bir alfabe görüntüleyebilir. Dijital mekanizmalı kübik ahşap bir şekildir. Bir AAA pil kullanır ve ayrıca endişe verici seçenekler için kullanılabilir..

4. Masif Ahşap Kare Şekilli Dekoratif Masa Saati Tasarımı:

Masif Ahşap Kare Şekilli Dekoratif Masa Saati Tasarımı

Bu tipler masif ahşaptan Amerikan ceviz tarzında yapılmıştır. Saatin kadranı çeşitli çağdaş renklerde mevcuttur. Bu eşsiz masa saati 12 x 12 x 5 cm boyutlarındadır. Basit analog mekanizmada saati gösterir ve alarm seçeneği yoktur. Tüm eller beyaz tonlarda tasarlanmıştır.

5. Şık Tasarımlı Beyaz Masa Saatleri:

Şık Tasarımlı Beyaz Masa Saatleri

Bu, görünüşte şık ve şık olan harika bir masa saati koleksiyonudur. Yuvarlak bir şekle sahiptirler ve iki adet AA boy pil ile çalışırlar. Analog mekanizmada çalışırlar ve ışık sensörü ve erteleme seçenekleri gibi özelliklere sahiptirler. Beyaz ABS plastik malzemeden üretilmiştir..

6. El Yapımı Ahşap Masa Saati Tasarımı:

El Yapımı Ahşap Masa Saati Tasarımı

Basit bir mekanizma ile çalışan el yapımı ahşap malzemeden benzersiz masa saatlerinin güzelliğini keşfedin. Bu parlaklığı elde etmek için düzleştirilmiş ve birden çok kat vernik ile bitirilmiş benzersiz bir ahşap parçası ile yapılmıştır. Batarya seçenekleri ile quartz mekanizma ile çalışır ve kolayca kurulabilir..

7. Şeffaf Kristal Masa Saatleri:

Şeffaf Kristal Masa Saatleri

Direkt gravür malzemeden üretilmiş, dişlileri olan şeffaf tip kristal masa saatleridir. Bu havalı masa saati, buzlu baskı rengiyle kumlanmış gravür yöntemi kullanılarak yapılmıştır. Bu optik saat 6,75 inç boyundadır ve iskelet stili desenini kullanır. Sevdiğiniz herkes için prestijli ve aziz bir hediye için daha uygundur..

8. Altıgen Şekilli Gümüş Masa Saati Tasarımı:

Altıgen Şekilli Gümüş Masa Saati Tasarımı

Bu saat, üzerinde tutulduğunda ofis masanıza taze ve antika bir görünüm verecektir. 4.25” genişliğinde ve 2” derinliğinde ve 5.25 yüksekliğindedir. Ön camı olan ve AA boy pil kullanan bu mini masa saati. Paslanmaz çelik ve alüminyum malzemelerden üretilmiştir..

9. Araba Altın Masa Saatleri:

Arabalı Altın Masa Saatleri

Bu Seiko büyük masa saatinin tam ölçümü, 2,2 x 3,2 inçlik taban ve üst plakadan alınmıştır. Toplam yükseklik, kulp yukarıdayken 4,4 inç ve kulp aşağıdayken 3,6 inçtir. Bu süslü masa saati, altın metal ile kaplanmıştır ve Taşıma özelliğine sahiptir. Bir adet AA boy pil kullanır. Ayrıca basıldığında ve çekildiğinde sırtında yuvarlak bir düğme bulunur; olası kullanımları ile işiniz bitti.

10. Analog Ahşap Sessiz Masa Saati Tasarımı:

Analog Ahşap Sessiz Masa Saati Tasarımı

Ahşaptan yapılmış ve sessiz masa saatleri kategorisindeki bu havalı masa saatine bir göz atın. Artan tonda kademeli olarak çalan alarm fonksiyonuna ve ayrıca yaklaşık 5 dakikalık erteleme süresine sahiptirler. Geceleri sorunsuz bir uyku sağlayan tık sesi olmadan sessizce çalışırlar. Çok sayıda görüntülenen gece lambası vardır.

11. Kolye Tipi Vintage Masa Saati Tasarımları:

Sarkıt Tip Vintage Masa Saati Tasarımları

Vintage serisinin en iyi masa saati tasarımı olacağından hiç şüpheniz olmasın. Başucunda tutulduğunda zarafetini veren tren istasyonu kolye saati gibi bir şey. Bu saatin siyah çerçevesi, en iyi ve benzersiz işçilikle metal kullanılarak ustalıkla işlenmiştir. Saatin kadranı fildişidir ve büyük Romen rakamlarıyla desteklenmiştir..

12. Yedi Renk Değişen LED Masa Saatleri:

Yedi Renk Değişen LED Masa Saatleri

İşte yatak odalarında ve ofis masaüstlerinde kullanım için son derece ideal olan mini masa saati tasarımları. 7 farklı renk seçeneği ile renk değiştirme özelliğine sahiptir. Bu led ışıklı masa saatleri, saati, tarihi, günü ve ayrıca sıcaklığı gösterir. Bu küçük dijital masa saatleri aynı zamanda alarm özelliğine de sahiptir..

13. 5” Pusula Pirinç Denizcilik Masa Saati Tasarımları:

5” Pusula Pirinç Denizcilik Masa Saati Tasarımları

Deniz saatleri özelliği ile gerçekten okunaklı ve okunması kolay bu şık masa saatine sahip olun. Katı pirinç metalden yapılmıştır ve tabanında yuvarlak kadranlı saatin altında 5 inçlik bir pusula bulunur. Deniz tutkunları ve denizciler için kesinlikle ideal bir hediye olacaktır..

14. Polaris Mermer Masa Saatleri:

Polaris Mermer Masa Saatleri

Kelimenin tam anlamıyla Polaris inci beyaz gölgeli mermerden yapılmış bu sevimli masa saatini keşfedin. Bu saat, evinizde veya ofisinizde nerede olursa olsun size en şık ve keskin görünümü verir. Gaz yapılan mermer 6 x 4.75 inç ölçülerindedir..

15. Altın Plaka Oymalı Masa Saati Tasarımları:

Altın Tabak İşlemeli Masa Saati Tasarımları

Bu güzel masa saati, altın kaplama gravür seçeneğinin benzersiz tasarımına sahiptir. Emeklilik hediyesi, düğünler ve yıl dönümleri gibi herhangi bir fırsat için ve ayrıca kişiselleştirildiğinde çalışan tanıma olarak hediye edilebilir. Golf ayak tabanı ve altın bir plaka ile oyulmuş klasik bir masaya sahiptir. Genel saat boyutu 8 x 5 inç olacaktır.

16. Vintage Mantel Kare Masa Saatleri:

Vintage Mantel Kare Masa Saatleri

Şimdi modern ahşap kullanılarak yapılmış bu küçük masa saatine bir göz atın. Bu saat, fob tarzı kulplu vintage tarzı ahşap kasaya sahip kare şeklindedir. Romen rakamları ile beyaz bir saat kadranı vardır. Ayrıca plastik kullanır ve çalışması için AA boyutunda bir pile ihtiyaç duyar. Lüks masa saati satın almak istiyorsanız, bu doğru seçim olacaktır..

17. Ses Kontrolü Ofis Masa Saati Tasarımı:

Ses Kontrollü Ofis Masa Saati Tasarımı

İdeal bir ofis kullanımı masa saati arayışındaysanız, bunun için tam buradasınız. Bu, ses tanıma LCD arka ışığının canlı özelliklerine, alarm özelliğine ve ayrıca hava durumu göstergelerine sahip dijital masa saatidir. İki çekiç alarm fonksiyonu ile ses çıkarır.

18. Altın Kulplu Mermer Masa Saatleri:

Altın Kulplu Mermer Masa Saatleri

Saatlerin toplam ağırlığını dert ettiğinizde mermer masa saati tasarımlarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu, aynı zamanda ağır ve altın bir kulp ile harika bir şekilde tasarlanmış büyük masa saatidir. Xavier kuvars hareket mekanizmasına sahip AA boyutunda bir pil kullanır. Bu saatin ölçüleri yaklaşık 16cm x 10cm x 5cm’dir..

19. Ahşap Küp LED Ekran Masa Saati Tasarımları:

Ahşap Küp LED Ekran Masa Saati Tasarımları

Burada tek parça şık masa saati ile çok çeşitli renk seçeneklerine sahip olursunuz. Bu, kübik şekilli ahşap masa saatidir ve bir dijital masa saatinin sahip olabileceği tüm olası özelliğe sahiptir. Kübik tarafların her birinde saat, tarih ve sıcaklık gösterebilir. Ayrıca rengini değiştirmek için yapılabilir ve her bir işlevi her iki tarafta gösterecek şekilde yapılabilir. Bu, herhangi bir ofis masasına çok yakışan modern bir dekor..

20. Kalem Standı Gümüş Masa Saatleri:

Kalemlik Gümüş Masa Saatleri

Çalar masa saatinizi evde veya ofiste masanızdayken sabit bir stand olarak kullanın. Gümüş gölgeli kalıplara sahip şık masa saatidir. Hem saat hem de kalemlik paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu retro masa saati ile hem eğlenceli hem de düzenli olan zarif ve sofistike görünümlerle masanıza renk katabilirsiniz. Yalnızca bir adet 1,5 voltluk pil kullanırlar ve gittiğiniz her yerde zamanınızı korumanıza yardımcı olurlar..

Tüm masa saati tasarımlarının kendine has özellikleri ve kendine has özellikleri vardır. Her biri, çağdaş modern dünya yapısına uygun, taze bir desenle tasarlanmış benzersiz bir modele sahiptir. İç mekanlarla uyumsuz olması için aralarında çeşitli renk seçenekleri bulunmaktadır. Gece aydınlatma seçenekleri, belirli durumlarda tık sesi kapatma, küçük veya büyük ebatlı saatler, ahşap kaplamalı, aynalı ve denizci modelleri gibi özel özelliklere sahiptirler. Bu 20 en iyi modelin yanı sıra, en iyi seçimlerinizi incelemek için hala sayısız seçeneğiniz var..