Pek çok moda sorunumuzda yüzümüz ve saçımız olanlar öne çıkıyor. Asıl sorun saçın yıllar içinde gücünü kaybetmesi ile ortaya çıkar ve bu nedenle birkaç iyi yıl sonra saç dökülmesi belirgin bir yardım çığlığı haline gelir. Kısa bir süre sonra, kel yamalar belirir ve siz fark etmeden önce, cep dostu bir bütçeyle terapi seansları arayan bir alopesi kurbanı olursunuz. Bunu zaten yaşadıysak, neden en iyisine uyan ve halkla iyi anlaşan dostane bir ürün kullanmıyoruz?.

Saç için Palmetto Testere

Ticari olarak, bize oradaki anlaşmadan en büyük karı vermeye çalışan çok sayıda ürün yok. Arada bir yeni ürünler üreten bir milyon kişi olurdu, ancak tüm ürünler henüz ticari olarak tanınmaz. Mücadeleleri her zamankinden daha güçlü olsa da, işte saç dökülmesine doğal bir tedavi. Saw palmetto, bu bodur bitkinin bolca yetiştiği Kuzey Amerika bölgelerinde yaygın olarak görülebilen bir bitkidir. Bu, özellikle kadınlarda saç dökülmesini tedavi etmek için en iyi doğal bitkisel tedavilerden biridir..

Saw Palmetto Kullanarak Saç Dökülmesi Nasıl Durdurulur ve Saçlar Nasıl Yeniden Çıkarılır:

Saç Dökülmesi Kontrolü için Saw Palmetto:

Günümüz dünyasında birçok insanın karşılaştığı temel durgun sorun saç dökülmesi ile ilgilidir. Bu, artık iyi bir saç başını koruyamamamızın çeşitli nedenlerinden kaynaklanmaktadır. Kirlilik, kimyasal kozmetikler, renkler ve boyalar ve liste uzayıp gidiyor. Hayatta kalma koşusunda, bu saçlar daha sonra tedaviler ve terapilere tabi tutulur ve sonuç her zaman üzgün, zayıf saçlardır. Bu, testere palmetto’nun doğal rahatsızlığının yardıma geldiği zamandır. Saçı en iyi şekilde gençleştiren ve yenileyen Palmetto, hem erkeklerde hem de kadınlarda hasarlı yeleyi onarmak için eski güzel bir saç bakım yöntemidir..

alopesi:

Çoğumuz için yavaş yavaş yamaya başlayan seyrelme saçıdır, ancak alopesi ile uğraşan birçok kişi için saçlarının çoğu ya zarar görmüş ya da artık gitmiştir. Saçsızlaşma ve yamalama, birçok insanın saçın yeniden çıkması için hiçbir umudun kalmadığı bir bölümün altına düşer. Bu, saç derisine sızıp onu nemlendirip besleyeceği testere palmetto için de ideal bir durumdur..

Ayrıca erkeklerde saç dökülmesinin en bilinen nedenlerinden biri de çevrede dihidrotestosteron üretimidir. Vücudumuzdaki normal testosteron olan bir enzim olan 5-alfa-redüktaz kendini eski haline dönüştürür. Saw palmetto’nun önlemede de oynayacak bir eli var.

saç için testere palmetto

Önerilecek Önlemler:

Genellikle palmetto, saç dökülmesi problemlerini tedavi etmek için ağızdan alınır. Bununla birlikte, dozaj ve alım yöntemi hakkında bir doktora başvurmanız veya bir doktora danışmanız zorunludur. Genellikle hazır paketlenmiş testere palmetto sıvıları veya kapsül formları alırsınız, ancak aldığınız miktar vücudunuzun ağırlığına ve diğer yardımcı formlara bağlıdır. Doktor genellikle dozu 150 miligram ile 300 miligram arasında bir yere not eder ve alımınız bununla sınırlı olabilir..

Saw palmetto alımı dediğimizde genellikle bu bitkinin ticari olarak temin edilebilen sıvı veya kapsüllü formda olduğu gibi başka bir şekilde olmasa da bütün meyve olarak alınabilen meyvesini kastediyoruz. Saw palmetto harici olarak da kullanılabilir, ancak takip eden sonuçların genellikle yavaş olduğu fark edilmiştir..

Kim Bundan Kaçınmalı?

  • Eğer kanserle mücadele eden bir hastaysanız ya da hormonlarınızı etkileyen herhangi bir ilaç varsa, saw palmetto’dan kesinlikle uzak durmalısınız..
  • Kan inceltici alıyorsanız, küçük bir kesik için bile sürekli kanama olasılığınız yüksektir, eğer testere palmetto ile birlikteyseniz..