Partiler ve toplantılar, günümüzün Y kuşağı için oldukça önemlidir – sadece yaşıtlarımızla birlikte dinlenmek ve gevşemek için zaman vermekle kalmaz, bize eğlenme, hazırlanma ve kendimize güzel görünme şansı verme şansı verir. Düz balo saç modelleri, sizin için özel olarak derlediğimiz en son seçimlerdir – özellikle partileri ve bir moda ifadesinde modern ve çağdaş her şeyi seven gençler için.

Vintage ve klasik ifade stillerinden dumanlı sıcak saç stillerine ve makyaj fikirlerine kadar her şeyi bu düz balo saç modelleri kontrol listesinde sizin için ele aldık..

Düz Saçlar İçin En İyi 9 Balo Saç Modeli:

Balo saç stiliniz ve balo makyajınızın elbisenizle uyumlu olduğunu unutmayın. En iyi saç modelini seçtiğinizde, 20 yıl sonrasını düşünün, bu hem muazzam hem de zamansız görmeniz gerektiği anlamına gelir. Düz saçlı olanlar için, aşağıdaki balo saç modelleri çok faydalıdır çünkü şık bir görünüm veya daha romantik bir görünüm sunar..

1. Öne Çıkan Spiral Bukleler:

düz balo saç modelleri

Bu gergin kıvrımlı bukleler, balo için kişisel modanızı kanıtlamak için korkak bir yöntemdir. Saçınızı bir seferde 1 inçlik katmanlar halinde sarın, yön değiştirerek ekstra katman yapın. 1 inçten daha hafif bir namlu ile bir saç maşası ve kıvrımlı dakika bölümlerinden yararlanın.

2. Saçınızı Düz ​​Yapın:

düz saç balo saç modelleri

Bu, düz ve pürüzsüz gitmek veya kabarık bukleler veya kumsal efekti seçmek anlamına gelen daha kolay saç modellerinden biridir. Saçınızı aşağı artı serbest denemeniz durumunda, elbisenizin zirvesinin altına vurduğunu onaylayın. Kısa saçlarınız varsa, balo için hemen uzantıları da kullanabilirsiniz. Aksi halde saçını kaldır.

3. Yarım Yukarı veya Yarım Aşağı:

düz balo saçı

Tipik bir balo saç modelidir, bu nedenle geleneksel, geleneksel bir görünüm isteyen kızlarda en iyi tarza sahiptir. Bu stil, cildinizi ve saçınızı bir araya getirir. Çeneden daha kısa olan saçlar hariç, kalitesi ile tüm saç uzunluklarında en uygunudur. Ayrıca saçınıza uzatma kıvrımı veya dalgalar da ekleyebilirsiniz..

4. Yandan Süpürülmüş Dalgalar:

düz aşağı balo saç modelleri

Bu, orta yan süpürme dalgaları ve hafif bir yan saçak ile basit bir saç modeli. Bunu, derin bir yan ayırmaya meraklı saçları tarayarak ve ardından hassas bukleler yapmak için saçın bölümlerini kalın bir bukle demirinin etrafına serbestçe kaplayarak uygulayabilirsiniz. Biraz saç spreyi kullanın.

5. Döngülü Yan At Kuyruğu:

uzun düz saçlar için balo saç modelleri

Bunda, birkaç gevşek bukle ile gevşek bir midilli dağınık bir görünüm sağlar. Saçlarınızın her birini sarkık bir şekilde tek bir taraftan tutup midilli yarım modda sürüklemeniz gerekiyor. Şu anda, daha canlı bir görünüm elde etmek için biraz daha fazla iplik bırakın ve onları da sarın..

6. Künt Patlamalarla Düz ve İpeksi:

düz saç balo görünüyor

Bu saç modeli, uzun ve küt patlamalar içeren çarpıcı bir görünüm verir. Pürüzsüz ve şık saç stilleri elde etmek istiyorsanız, kırık saçlara yüksek kaliteli bir elektriklenme önleyici sprey veya saç düzleştirici ürünler kullanmalısınız..

7. Orta Boy Saçlar İçin Tousled Balo Saç Modeli:

uzun düz saçlar için balo saç modelleri

Dağınık saç sonsuza kadar eğlenceli ve seksidir, ayrıca onu balo için ideal bir saç modeli oluşturur. Nemli saça biraz hacim kazandırıcı şekillendirici jel koyun ve süngerimsi, açıkta kalan saçlar için yuvarlak bir fırça ile kurutun..

8. Yan Balık Kuyruğu Örgüsü:

düz balo saçı 2021

Bu yan balık kuyruğu örgüsü, balo için muazzam bir saç modelidir ve tüm görünümünüze çekicilik artı çekicilik katmaktan sorumludur. Bunun için çok kısa sürede saçınızı tek taraflı temizlemeniz ve her zamanki gibi Fransız örgüsüne başlamanız gerekiyor..

9. Orta Boy Saçlar İçin Dalgalı Basit Balo Saç Modeli:

düz balo saç kadınları

Bu aynı zamanda balolar için kadınsı planın yanı sıra çok güzel olan dalgalı bir başka stildir. Saçınızı ortada düzensiz bir şekilde aşağıya doğru ayırın ve neşeli bir görünüm için birkaç parçayı arkaya doğru sürükleyin. Büyük dalgalar, daha uzun buklelerin ağırlığından aşağı çekilmedikleri için orta saçlarda çok büyük görünürler..

Şu anda, kızların çoğu balo partileri için farklı saç modelleri seçiyor. Ünlüler de balo saç şekillendirme ve taze saç kesimlerinde son trendleri gösterse de. Bu Balo saç modelleri, balo gecenize daha iyi bir görünüm kazandırmak için belirli kurallar içerdiğinden çok popülerdir..