Çeşitli kültürlere, ırklara, kabilelere ve kastlara bağlı olarak, dünyanın her yerindeki kadınlar, temel karakterizasyonlarını oluşturan saç stilleri ve saç modelleri belirlemişlerdir. Renkli kökenli kadınların genellikle bronz tenli daha kalın ve dolgun bir saça sahip olmaları gibi, Asya kökenli kadınlar da her zaman porselen cilt tonuyla daha ince ve daha pürüzsüz bir saç yapısına sahip olmuştur. Bugünün makalesinde, bu makaleden bir ipucu alarak, spor yapabileceğiniz çeşitli Asya esintili saç stillerinden bahsedeceğiz..

1. Yan Süpürmeler:

asya uzun saç modelleri

Başlamak için saçı yana doğru süpürün ve buna yumuşak ön kilitler de dahildir. Buradaki saçlar alnına yumuşak bir şekilde düşüyor ve alnını kaplıyor, saçın geri kalanı ise kısa adımlarla ve katmanlar halinde serbest kalıyor. Bu görünüm, bir yaz elbisesi ve slip-ons veya bazı yüksek boyunlu bağcıklı üstlerle mükemmel bir şekilde eşleştirilebilir. Küçük bir klip veya grup da güzel görünebilir.

2. Midilli Yukarı:

asyalı uzun saç modelleri2

Bir at kuyruğu her zaman bir kızın bakmaya gitmesi olmuştur. İster sabah koşusu, ister gece yürüyüşü olsun, bir at kuyruğu herhangi bir kadın için sabitleyicidir ve bundan temel alır, işte at kuyruğu için Asyalı bir görünüm. Diğerlerinin aksine, taban güzel bir kurdele ile sabitlenirken saç midillinin sonuna doğru yumuşak bukleler halinde düşüyor.

3. Klasikler:

asyalı uzun saç modelleri3

Alnındaki ön patlama, muhtemelen Asyalı bir kadında görülebilecek en yaygın saç modelidir. Eğer yapabilirsek, genellikle onların imzası olan bir görünümdür ve burada klasiği A-oyunumuz olarak satın aldık. Saç genellikle alnın tamamını kaplar ve daha sonra düz bir şekilde yanlara düşer..

4. Hafif Emo:

asyalı uzun saç modelleri4

Emo görünümü yerinde olmayabilir, ancak her zaman olduğu gibi, her Asya saç modelinin yumuşak bir noktası vardır. Burada bile emo görünümü, ön kilit hafifçe yana doğru süpürülmüş ve uçlara doğru pürüzlü kenarlar oluşturan tam düz saçtan oluşur. Yandaki büyük bir fiyonk klipsi sevimli faktörü tamamlayacak.

5. Üst Çörek:

asyalı uzun saç modelleri5

Klasik saç modellerinden bir diğeri de bu kültürde hakim olan topuzlardır. Saçları önden süpürürken, saçlar yukarıda, başınızın tepesinde toplanır ve daha sonra sıkı bir küçük topuz haline getirilir. Genellikle ince saç kıvamı nedeniyle topuz havalandırılır veya bazı gevşek bukleler serbest bırakılır.

6. Havalı Dalgalar:

asyalı uzun saç modelleri6

Dalgalar her zaman birçok kadının favorisidir ve burada mükemmel dalgaları spor etmek bu saç modelidir. Dalgaların genellikle farklı türleri vardır, bunlardan başlıcaları plaj tarzı dalgalar, prenses bukleler vb. Onları elde etmenin en iyi yolu, saçınızı bir gecede örmek veya nemli saçınıza sıcak rulolar kullanmaktır. Her iki durumda da bununla eşleştirilmiş fırfırlı bir frak mükemmel bir şekilde giderdi..

7. Tüylü Görünüm:

asyalı uzun saç modelleri7

Asyalılar ince ince saçlarıyla tanınırlar ve genellikle yeleğinize hacim katmak için, saçınıza hemen bir sıçrama veren ve daha kalın bir saç yanılsaması yaratan bu tüylü tüy kesim görünümünü tercih edebilirsiniz. Saçı serbest bırakabilir veya sadece bir midilliye bağlayabilirsiniz..

8. TYhe Yarım kabarık:

asyalı uzun saç modelleri8

Bu görünümü elde etmek için saçı ayırarak ve ardından saçı yarım topuz haline getirerek başlayın. Yerleştirmek ve sabitlemek için yuvarlarken topuzun yumuşak ve serbest olmasına izin verin. Saçın geri kalanını serbest bırakın.

9. Ön Midilli:

asyalı uzun saç modelleri9

Bu, saçın ön kısmının ayrıldığı ve önden yumuşak bir midilliye bağlandığı günlük saç stilleri için sevimli bir görünüm..