Buzz kesim saç modeli çok popüler ve klasik bir saç modelidir. Birçok çeşitte bulabilirsiniz. Bu hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. Bu, herhangi bir yüz şekli için uygun bir saç modelidir. Çeşitli saç modelleri var. Genellikle kısa saç modellerinden hoşlanan kişiler, dalgalı saç modellerini tercih etmektedir. Bakımı da kolaydır. Genellikle buzz kesim saç modeli, orta kısımda biraz daha büyük ve kısa saçlarla gelir..

Resimlerle Erkekler ve Kadınlar İçin En Havalı Buzz Cut Saç Modelleri:

İşte erkekler ve kadınlar için en iyi buzz cut saç modelleri, Buzz cut’ta deneyebilirsiniz.

1. İndüksiyon Kesimi:

indüksiyon kesim

Bu bir erkek buzz cut çeşididir ve askeri buzz cut olarak da bilinir. Bu adı, ordunun yeni işe alım görevlilerine verdiği pay olduğu için aldı. Saç bakımında fazla zaman harcamak istemiyorsanız bu uygun bir seçimdir. Kısa saç olacak ve temizlemek zorunda kalmayacak. Sıcak yaz havalarından da kaçmak için deneyin.

2. Soluk Buzz Kesimi:

Soluk vızıltı kesimi

Soluk vızıltı kesimi çok popüler erkek vızıltı saç kesimidir. Bu solmaz saç kesiminde, yıllarınızın etrafında saç kalmayacak. Saçınızın çoğunu alan indüksiyon tipinden hoşlanmıyorsanız, bu farklıdır. Saç uzunluğu üstte artacak ve aşağıya doğru azalacak. Bu yüzden bunu yapmadan önce arkada herhangi bir yara izi olmadığından emin olun çünkü bu tipte her şey görünür olacaktır..

3. Katmanlı Buzz Kesimi:

Katmanlı vızıltı kesim

Kadınların cıvıl cıvıl saç modelleri söz konusu olduğunda saç uzunluğu değişecektir. Genellikle kadınlar indüksiyon kesimde olduğu gibi saç uzunluğunu tercih ederler. Böylece, üst kısmın 1 inç uzunluğa sahip olacağı ve aşağı indikçe uzunluğu azaltacağı bu katmanlı saç kesimini deneyebilirler. Uzun saçta kat kat kesim ile aynıdır. Bu her kadında şık görünecek.

4. Kadınlar için Mürettebat Kesimi:

Kadınlar için mürettebat kesimi

Şık bir vızıltı kesim kadın saçı mı arıyorsunuz? Budur. Bu kadın saç kesimi, mürettebat kesimi olarak bilinir ve bakımı da kolay olacaktır. Kısa saç isteyen bayanlar deneyebilir. Burada saç uzunluğu üstte daha fazla ve aşağı indikçe daha az olacaktır. Üstte istediğiniz kadar saç uzunluğu seçebilirsiniz ve bu saç modeli en çok üçgen yüz şekline yakışacaktır..

5. Düz Üst Saç Kesimi:

Düz üst saç kesimi

Bu benzersiz bir erkek vızıltı kesim saç modeli. Saçınızla özel bir şey denemek istiyorsanız, bu seçeneklerinizden biri. Bunda saç uzunluğunun üst kısmı daha fazla olacaktır. Saç uzunluğunu istediğiniz gibi seçebilirsiniz ve sonrasında çevresinde çok fazla saç olmayacaktır. Üst kısım, çevreleyen kısımdan çok daha uzun olacaktır. Hem düz saçlı hem de kıvırcık saçlı insanlar bunu seçebilir.

6. Çapak Kesim Saç Modeli:

Burr Cut saç modeli

Bu, çeşitli vızıltı kesim saç modelidir. Buradaki fark, saç uzunluğunun indüksiyon kesimden biraz daha uzun olacağı ve saç uzunluğunu başınızın her yerinde neredeyse aynı tutabileceğinizdir. Dilerseniz üstte daha uzun ve çevresinde daha kısa saç yapabilirsiniz. Bu stilin ana avantajı, saç bakımı için daha fazla zaman ayırmanıza gerek olmamasıdır..

7. Sinirli Saç Modeli:

sinirli saç modeli

Kadınlarda vızıltı kesimi söz konusu olduğunda birçok çeşidi deneyebilirler. Bu, her kadının deneyebileceği en iyi vızıltı kesim saç modeli. Burada saç uzunluğu bir tarafta uzun, diğer tarafta uygun indüksiyon kesimi gibi çok kısa. Bu sizin tercihiniz yan tarafta istediğiniz uzunlukta tutabilir ve kısa kenardan ayırabilirsiniz..

8. Pixie Cut Saç Modeli:

Peri kesim saç modeli

Çok kısa bir saç modeli istediğinizde ve saçınıza bakmaya zamanınız olmadığında bunu deneyin. her kadının deneyebileceği çok iyi bir vızıltı kesim saç modeli. çok basit ve klasik olanıdır. Saç uzunluğu hemen hemen her yerde aynıdır ve başın aşağısında kısalır. Her kadını şık gösterecek.

9. Kısa Kıvırcık Buzz Kesimi:

Kısa kıvırcık vızıltı kesimi

Kıvırcık saçlı erkekler için bu, deneyebilecekleri bir saç kesimi türüdür. Bu, tepesi daha uzun olan kısa kıvırcık bir saç kesimi ve çevresinde tipik bir vızıltı kesimi. Saklamanız gereken saç uzunluğuna karar verebilirsiniz. Bu aynı zamanda gençler için harika bir saç modeli.

Buzz kesim saç modelleri, saç tipine ve uzunluğuna göre çeşitli tiplerdedir. Kadın ve erkekte farklılık gösterir. Peki, hangisini deneyeceksin? Saçınızda yeni deneyler deneyin ve trend olun. Eşsiz bir saç modeli ile nereye giderseniz gidin dikkat çekeceksiniz..