Hamilelik, gerçekten telaşlanmak istemediğiniz yılın o zamanıdır. Üstelik vücudunuzdaki hormonal değişikliklerden dolayı kafanızdaki o saç kitlesi başka birine aitmiş gibi görünür. Bu nedenle, hamile bayanlar için sadece sizi harika görünmekle kalmayacak, aynı zamanda saçınızı şu anda olduğundan daha kolay yönetilebilir kılacak en iyi saç stillerinden bazılarını bulmak için okumaya devam edin..

Hamile Bayanlar İçin Yapması Kolay 9 Kolay Saç Modeli:

1. Çevreleyen At Kuyruğu:

Hamile kadın için saç modelleri

Harika görünüyorlar ve ayrıca tüm gereksiz saçları yüzünüzden uzak tutuyorlar! Sadece bazı ipleri gevşetin ve bir atkuyruğu bağlayın ve ardından istediğiniz görünümü elde etmek için bu gevşek ipleri atkuyruğunuzun etrafına sarın..

2. Tousled Dalgalar:

hamile bayanlar için saç kesimi

Sadece elde etmek kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda beklerken harika görünmenizi sağlar. Avuçlarınıza biraz saç jölesi sürün ve ellerinizi saçınızın uzunluğu boyunca aşağıdan yukarıya doğru ovalayın ve yukarı çıkarken saçınızı biraz kabartın..

3. Üst düğüm:

hamile bayanlar için saç modelleri

Bu harika saç modelinin bağlanması kolaydır ve ayrıca insanlar buklelerinizin hacmini ne kadar hızlı kaybettiğinizi gerçekten bilemezler! (Haydi, hepimiz beklediğimiz zaman saçlarımız dökülüyor. Mantıksız hamilelik hormonları sayesinde). İstediğiniz görünümü elde etmek için tüm saçlarınızı topuz yapın ve topuz gibi bükün. Bu düzgün görünüyor ve ayrıca saçınızı daha uzun süre bağlı tutar..

4. Basit bir Düz Bob Kesim:

hamile bayanlar için kısa saç modelleri

Hayatınız boyunca düz saçlara sahipseniz, hamilelik onu gösteriş yapmak için en iyi zamandır. Saçlarınız çenenizin biraz altında bittiği için en iyi hamilelik saç kesimlerinden biridir, bu da artık dağınık ve dağınık saçlar için endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir..

5. Katmanlı Bob:

Hamile Kadın Saç Modelleri - Katmanlı Bob

Ayrıca hamilelik sırasında harika bir saç kesimi! Düz saçlarınız iyi değilse, katmanlı bir bob tercih edebilirsiniz çünkü bu saçınıza daha fazla hacim katacak ve kabarık ve hacimli görünmesini sağlayacaktır..

6. Yandan Ayrılan Saçaklar:

Hamile Kadın Saç Modelleri - Yan Ayrılıklı Saçaklar

Bu saç modeli de moda ve yüzünüzü daha dolgun gösteriyor. Bu şekilde, son zamanlarda yaşadığınız tüm sabah bulantıları ve kusmalara insanların dikkatini çekmekten kurtulabilirsiniz. Gözlerinize düşmesini önlemek ve hayatı daha zor hale getirmek için saçakları kısa tutun.

7. Sütçü Saç Örgüsü:

hamile bayanlar için örgüler

Bu, kendiniz için çeyrek saat gibi bir sürede yapabileceğiniz zahmetsiz bir saç modeli. Beklediğiniz zaman, çok eski ve zarif görünüyor. Bu saç stilini havalandırın ve bebeğinizin tarzını gösterin!

8. Dağınık Bir Yan Çörek:

hamile bayanlar için topuz saç

Bu, saçınızı yıkamak veya taramak için çok tembel hissettiğiniz tüm günler için ideal bir hamilelik saç modelidir. Yan topuzlar şıktır ve uzun saçların bakımı için kolay bir yol sunar. Zaman alıcı bile değil. Bu, bu saça daha fazla kek puanı ekler. Biraz güneşlenmek için sahile gitmek ya da sadece evin etrafında uzanmak istiyorsanız, bu saç modeli mükemmel bir iltifat..

9. Zigzag Tarzı:

Hamile kadın için açık saç stili

Son olarak, hamilelik sırasında saçlarını kestirmek istemeyen, ancak sahip oldukları her şeyi saf bir tarzda sergilemek isteyen tüm bayanlar için zikzak bir parça tercih edin. Saçlarında hafif bukleler olan kadınlar bunu doğal olarak güzelce taşıyabilirler ve uzun, düz saçlı bayanlar için zikzak bir kısım saç köklerinizi görünür kılmayacak ve saçınızı daha hacimli ve tamamen doğal bir şekilde kaldıracaktır..

Hamilelik, saç stilleriyle uğraşmadan ve iyi görünmek için kendinizi zorlamadan zaten yeterince zor bir zamandır. Hamile bayanlar için bu süper kolay ve en iyi saç stillerine göz atın. Bunlar kesinlikle enerjinizin ve zamanınızın çoğunu almayacaktır..