Küçükken hemen hemen her birimizin bir Barbie bebeği olmuştur. Barbie bebekleri stil ve moda hatıraları gibidir. Büyüdüğümüz andan itibaren bize barbie saç stilleri ve moda hakkında bilgi veriyorlar..

barbie saç modelleri

Kızların, Barbie’nin tatlı saç modellerini kendiniz yapmayı düşündüğünüze eminiz. İşte en iyi 9 Barbie saç modelimiz.

1. Tatlı İçe Çarpan Barbie Saç Modeli:

Katmanlı çarpma görünümü, çok sevilen bir saç modeli görünümüdür. Tatlı bir Barbie saç şeklidir. Sıradan katmanlı saç modellerinden sıkıldıysanız bu görünümü deneyebilirsiniz. Sadece bu saç modeli için deneyimli bir kuaförden yardım isteyin..

2. Önden Çarpmış Uzun Dalgalı Dağınık Saç Modeli:

Bu kesinlikle klasik bir Barbie saç modeli. Bu saç stilini kendi Barbie bebeğinizde görmüş olmalısınız. Uzun ve kalın saçlarınız olması koşuluyla bu saç stilini de spor yapabilirsiniz. Kuaförden size kalın ön kaküller vermesini isteyebilirsiniz. Ek olarak, hacimli bukleler elde etmek için büyük bir saç maşası ve orta tutuşlu saç spreyi kullanın. Bu saç stili görünümünü elde etmek için bukleleri dağıtın ve onları biraz kızdırın.

3. Tam Baş Önden Çarpmış Bob Barbie Saç Modeli:

Barbie saç modelleri 3

Tam kafa bob görünümü, çok bilinen bir Barbie saç modeli görünümüdür. Kalın saçlara sahipseniz ve bob saç modellerini seviyorsanız bu saç modeli tam size göre..

4. Küçük Midilli Önden Çarpmış Barbie Saç Modeli:

Önden çarpmalı at kuyruğu Barbie bebek görünümü çok kolay ve güzel görünen bir saç modeli. Bu saç modeli için uzun ve kalın saçlara ihtiyacınız olacak. Kuaförünüzden size kalın ön kaküller yapmasını isteyin. Arkadaki tüm tüyleri alın ve yüksek bir at kuyruğu oluşturun. At kuyruğunun bir bölümünü çıkarın ve daha çarpıcı görünmesi için at kuyruğunun etrafına sarın. Bu saç modelini evinizin rahatlığında deneyin ve şehrin gözlerini kamaştırın.

5. Ön Patlama Tam Kafa Barbie Görünümü:

Bu Barbie saç modeli kış ayları ve her türlü parti için idealdir. Parlatıcı ve parlak bir saç spreyi kullanarak bu saç stiline daha fazla glam ve parlaklık katabilirsiniz. Taçta bir alay, bu saç stilinin uzun süre devam etmesine yardımcı olacaktır..

6. Pin-Up Pony Barbie Görünümü:

Bu vintage tarzı Barbie saç modelini çok seveceksiniz. Kesinlikle denemeye değer. Bu saç modeli de podyumlar için popüler bir seçimdir. Bunun için mutlaka bir stiliste ihtiyacınız yok. Önde kısa patlamalar varsa, o zaman biraz zor olabilir. Ya patlamalara ya da gerçekten uzun patlamalara ihtiyacınız olacak. Taç bölgesinden saç bölümlerini ayırın ve bunları yuvarlayın. Onları sabitlemek için sabitleyin. Bunun için namlu silindirinizi kullanabilirsiniz. Ense bölgesinden kalan saçlar için at kuyruğu şeklinde toplayın. Bitirmek için ipuçlarını kıvırın.

7. Pigtail Barbie Saç Modeli:

O küçük okul kızı Barbie bebeklerini helezon saç stilleriyle sevmiyor musun? Siz de yukarıdaki gibi bir okula dönüş Barbie saç modeli sporu yapabilirsiniz. Almak kolaydır. İyi bir salona atlayın ve bazı yan saçaklarla birlikte öndeki kakülleri kesin. Parlaklık için bir ped saç fırçası ve biraz saç serumu kullanın. Yanlardan iki örgü yapın ve saç uçlarını yuvarlayın..

8. Gevşek Örgülü Uzun Barbie Saç Modeli:

Minik Barbie bebeğinizde örgülü saç modellerinin ne kadar güzel göründüğünü görmüş olmalısınız. Benzer bir saç modeli giymek ve Barbie bebeğiniz kadar güzel görünmek istemez misiniz? Örgülü saç modelleri, kolay Barbie saç modellerinin çok yaygın bir şeklidir. Kalınlığınız veya uzunluğunuz yoksa, saç uzantılarında bir miktar klips deneyin..

9. Alaylı Basit Barbie Saç Modeli:

Kızlar için Barbie Saç Modelleri 9

Kolay Barbie saç modelleri isteyen var mı? Bunu dene. Ense bölgesinden 2 kısım saç alın. Alt kısımdaki kısmı düzeltin, bir saç pedine klipsleyin ve yanları bazı saç tokalarıyla sabitleyin. Ek olarak, bir şekillendirici tarak ile tepedeki bölümü kızdırın. Şimdi diğer bölümün üzerinde gevşek bir şekilde uzanmasına izin verin. Bir saç bandı yerleştirin ve saç stiliniz tamamlandı.

Barbie saç modelleri en çekici ve güzel görünüm en iyisini seç ve dene.