Büyüme ve kondisyonlama için kullanılabilecek çeşitli saç yağları vardır. Bu günlerde, ürünlerinin daha fazla nemlendirme ve yumuşatma sağlaması için ürünlerini güçlendirmek için aloe vera özleri sunan çeşitli markalar var. Bunlar ayrıca incelme ve ayrıca donuk ve hasarlı bölümler için iyidir. Bunlar ayrıca parlaklık ve parlaklık sağlayarak kıvırcıklık ve kırılganlıkla mücadele edebilir..

Aloe Vera Saç Yağları

Aşağıda, bir kişinin kesinlikle denemesi gereken en iyi 9 Aloe Vera Saç Yağı bulunmaktadır..

1. Roselyn Saç Jeli Aloe Vera:

ROSELYN SAÇ JELİ ALOE VERA

Bu, büyüme ve kondisyon için doğal ekstraktlı ürünler kullanmak isteyenler tarafından kullanılabilir. Bu bir jel gibidir ve çok yağlı ürünleri sevmeyenler tarafından kullanılabilir. Bu yeni piyasaya sürülen bir markadır ve iyi değerlendirmeleri vardır. Bu, 100 gramlık şişe için 400 INR’de fiyatlandırılır..

2. İndus Vadisi Aloe Vera:

İndus Vadisi Aloe Vera

Bu yağ gibidir ve derin temizlik ve aynı zamanda kondisyonlama için kullanılabilir. Bu parlaklık ve aynı zamanda parlaklık verir. Bu, kafayı yağlamak yerine kullanılabilir. Bu yeni piyasaya sürülen bir markadır ve ürünler oldukça popülerdir. Bu, yaklaşık 240 ml için yaklaşık 245 INR’dir. Bu, görünür sonuçlar elde etmek için düzenli olarak uygulanmalıdır..

3. Aloe Veda Bitkisel Saç Yağı:

Aloe Veda Bitkisel Saç Yağı

Bu, bitkinin özlerini ve mukus maddesini içerir. Bu, iyi bir bakım sağlar ve şampuanlamadan sonra veya önce düzenli olarak uygulanabilir. Bu, kıvrımlı insanlar için iyidir ve aynı zamanda oldukça uygun fiyatlı. Doğal özler bunu çok bitkisel bir tonik yapar. Bu, 200 ml’lik şişe için yaklaşık 145 INR’dir. Bu, uygun şekilde masaj yapılmalı ve masajda kullanıldığında başı sıcak tutmak için havlu bağlanabilir..

4. Azor Aloe Vera Yağı:

Azor Aloe Vera Yağı

Bu ilaçlıdır ve çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Ancak bunun büyüme için kullanımı reçete edilmelidir. Bu bitkinin doğal özlerini içerir. Bu, 100 ml’lik şişe için yaklaşık 177 INR’dir. Bu, tanınmış mağazalardan kolayca satın alınabilir.

5. Roselyn Aloe Vera Saç Yağı:

ROSELYN Aloe Vera Saç Yağı

Bu, bitkinin doğal özlerini içerir ve kıvırcık bölgelerden muzdarip çoğu insan için iyi bir düzenli kullanım yağı olabilir. Bu, 100 gram net ağırlık içerikli şişe için yaklaşık 240 INR’dir..

 6. Spa Seylan Lüks Ayurveda Saç Yağı:

Spa Seylan Lüks Ayurveda Saç Yağı

Bu çok popüler ve oldukça maliyetli. Bu, saç tellerini yönetilebilir ve taranması kolay hale getirmek isteyen kişiler tarafından kullanılabilir. Bu, 100 ml’lik bir şişe için yaklaşık 1.100 INR’dir. Bu aynı zamanda sağlık için iyi olan su teresi özlerini de içerir..

7. Shree Ajansları Sağlıklı Saç Yağı:

Shree Ajansları Sağlıklı Saç Yağı

Bu çok iyi ve popüler bir üründür. Bu, yeniden büyüme için kullanılabilir ve bu, uzun parlak uzunluk verir. Bu, net ağırlık içeriğine göre 100 ml’lik bir şişe için yaklaşık 600 INR’de orta derecede maliyetlidir..

8. Gerçek Aloe Saç Spreyi:

Gerçek Aloe Saç Spreyi

Bu yeni piyasaya sürülen bir markadır. Bunlar anlık parlaklık ve parlaklık için oldukça iyidir. Bu sprey yağ gibi kullanılabilir. Bu, şişenin net ağırlık içeriğine göre 240 ml için yaklaşık 1435 INR’dir..

9. Genç Aloe Vera Saç Yağı:

Youngever ALOE VERA SAÇ YAĞI

Bu aralar çok popüler bir marka. Ürünleri oldukça iyidir ve ayrıca bunlar doğal bitki özleri ve diğer bitkiler içerir. Bu yağ düzenli olarak banyodan sonra veya sıcak masajlarda uygulanabilir. Bu genellikle birkaç şişeden oluşan paketlerde satılır. Bunlar çoğunlukla net ağırlık içeriğine göre satılan ve her biri yaklaşık 100 INR’ye mal olan 100 ml’lik şişelerdir..

aloe vera yağı