Aroma Magic markası kalite ve güven ile eş anlamlıdır. Cildiniz ve saçınız için çok çeşitli aroma terapi ürünleri ile tanınır. Özellikle Hindistan gibi insanların yağlamanın iyiliğine inandığı bir ülkede, doğru saç yağını bulmak oldukça zor olabilir, Aroma Magic, Aroma yağlarının iyiliği üzerine yoğun bir araştırmadan sonra, pH’ını dengelemek için bu zengin karışımları yarattı. saç derinizi besler ve kökleri uyarır. Bu yazıda, ihtiyaçlarınıza en uygun Aroma Magic Saç yağını seçmenize yardımcı olacak ürünleri ayrıntılı olarak inceleyeceğiz:

Aroma Magic Saç Yağları:

İşte saç büyümesi için en iyi 3 aromalı sihirli saç yağımız.

1. Aroma Magic Stimulate Karışımlı Saç Yağı:

BURADAN SATIN ALIN

Aroma Magic Stimulate saç yağı, Jojoba yağı, Okaliptüs Uçucu yağları, Papatya, Biberiye’nin iyiliği ile yüklenir. Bu saç yağı çok hafiftir ve ağırlık hissi vermez. Bu saç yağının düzenli kullanımı, saç dökülmesi ve diğer kafa derisi enfeksiyonları sorununu büyük ölçüde azaltır. Saçlar için bu uyarıcı harmanlanmış aroma yağı, saç derisini soğutan, sakinleştiren ve hatta yatıştıran güçlü aromaterapi kokusuna sahiptir. Saç dökülmesi için en iyi aromalı sihirli yağdır..

Önemli bileşenler: Jojoba yağı. Okaliptüs, Papatya, Biberiye uçucu yağları.

Nasıl kullanılır: Aroma Magic Uyarıcı saç yağı Bir çay kaşığına birkaç damla ekleyin. suyun & saça, köklere uygulayın & her sabah kafa derisi & gece.

Artıları:

 • kafa derinizi uyarabilir.
 • Saç dökülmesini azaltır.
 • Saçı yumuşatır.

Eksileri:

 • Çok kuru saçlarda çalışmıyor.
 • Yalnızca seçili çevrimiçi mağazalarda mevcuttur.

Derecelendirmeler: 3.4

2. Aroma Magic Flaky Saç Yağı:

BURADAN SATIN ALIN

Kuru, kaşıntılı saç derisi ve kepek sorununuz varsa, bu Aroma Magic Flaky yağını deneyin ve kesinlikle yardımcı olacaktır. Biberiye, Sedir Ağacı, Paçuli ve Okaliptüs’ün eşsiz bir karışımı ile yapılan bu saç, kepek kontrolünde ve kaşıntılı saç derisini rahatlatmada çok faydalıdır. Saç derinizin doğal pH dengesini koruyarak çalışır..

Önemli bileşenler: Jojoba yağı, Paçuli uçucu yağları, Limon, Sedir ağacı, Çay ağacı, Okaliptüs.

Nasıl kullanılır: Bir çay kaşığına birkaç damla ekleyin. suyun & Her gün yatmadan önce saç derisine uygulayın. açık bırak.

Artıları:

 • Kuru kafa derisi üzerinde iyi çalışır.
 • kepeği kontrol eder.
 • Kaşıntıyı giderir.

Eksileri:

 • İnatçı kepeklerin temizlenmesi daha uzun sürebilir.
 • Yalnızca seçili çevrimiçi mağazalarda mevcuttur.

Derecelendirmeler: 3.5

3. Aroma Sihirli Saç Yağı:

BURADAN SATIN ALIN

Diğer tüm Aroma Magic yağları gibi, bu da bitki özlerinden ve bitki yağlarından yapılmıştır. Çok ezici olmayan tatlı bir Ayurveda kokusu sergiler. Saç köklerini uyararak saçlarınızın incelmesini engeller. Bu Aroma Magic Saç Yağı, kuru ve kırılgan saçlara sahip olanlar için önerilir. Bu en iyi aromalı sihirli yağlardan biridir..

Önemli bileşenler: Argon, Bhringraj, Lavanta, Hibiscus, Kekik uçucu yağları.

Nasıl kullanılır: Yağı ılık bir sıcaklığa ısıtın. Saçı ayırın ve saç derinize ve saçınızın uzunluğuna yağ uygulayın. Saç derisine 10-15 dakika parmaklarınızla hafifçe masaj yapın. Bir saat boyunca 30 dakika bekletin ve şampuanlayın. Yağı 12 saatten fazla saçta bırakmaktan kaçının.

Artıları:

 • paraben içermez.
 • Tüm doğal bileşenleri içerir.
 • Saça hacim kazandırır.
 • Saçınızı yağlı göstermez.

Eksileri:

 • Yalnızca seçili çevrimiçi mağazalarda mevcuttur.

Derecelendirmeler: 4.7

Aroma sihirli saç yağları, doğal esansiyel yağların iyiliği ile zenginleştirilmiştir. Bu karışımlar, ister kuruluk ister kepekle mücadele olsun, tüm saç ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Normal şampuanlara kıyasla biraz daha yüksek fiyatlara sahiptirler, ancak yatırıma değer. Aroma saç yağları da günlük kullanım için oldukça hafiftir. Bu nedenle, haftalık yağ tedavinizi kaçırmak için daha fazla mazeret yok. Onları deneyin ve hangisinin favoriniz olduğunu bize bildirin.