Erkeklerin tımar ritüeli, sakal bırakmayı mı yoksa traş etmeyi mi tercih ettiklerine bağlı olarak basit veya karmaşıktır. Sakal sahibi olmak, sakalınızı gemi şeklinde tutmanızı gerektirdiğinden, aynı zamanda yüksek bakım gerektiren bir iştir. Sakal uzatmak için ürünler kullanmak size avantaj sağlar.

Sakalınızı Tımar Etmek İçin İpuçları ve Tekniği:

En iyi 9 sakal bakım tipine bakalım..

1. Oduncu Sakal Bakımı:

Oduncu adı verilen bu sakal tımar tekniği, tam bir yüz için harikadır. Dolgun bir yüze sahip olan erkekler bu stili kullanarak flabını gizleyebilir. Tarz, sakalı yan kilitlerden uzatmayı içerir ve tam bir bıyık da kapsar. Ağır yapılıysanız bu stili deneyin.

2. Düz Çizgi Sakal Bakımı:

Sakalın nasıl taranacağının birçok yolu erkeklerin öğrenmesi gereken bir şeydir. Düz hat tımar yöntemi, çene hattınızı tanımlar ve yüz yapınızı verir. Sakal, güzel ve düzenli bir görünüm kazandırmak için yer yer kısaltılır..

3. Sakal Anız:

Erkeksi sakal, aynı zamanda kadınların bayıldığı bir şeydir. Sakalınızı harika bir şekilde kesin ve o havalı kirli sakal görünümünü vermek için sakalınızı iyi kesmeye devam edin. Erkek sakal tıraşı, kirli sakal ile rustik veya şık hale getirilebilir..

4. Kısa Kutulu Sakal:

Bu sakal tımar stili de çoğu erkeğin başarabileceği bir şeydir. Olgun görünmenizi sağlayacak basit bir düzeltme stilidir. Favoriler burada kesilir ve bu yüze uzun bir görünüm verir. Mükemmel bir yüz figürü için bu stili deneyin.

5. Sakal Bakım Seti:

Sevdiklerinize, içinde tüm temel özelliklere sahip bu havalı en iyi sakal bakım setini hediye edin. Kit, farklı türlerde sakal yağlarının yanı sıra balsam ve ahşap tarak içerir. Yağlar sakalınızı pürüzsüz tutar ve kabarmaz. Tarak, sakalı iyi şekillendirmenize yardımcı olmak için ince dişlidir.

6. Sakal Bakım Ürünleri:

En çok ihtiyaç duyulan sakal bakım ürünleri arasında olmazsa olmazlardan biri de makastır. Bu enstrüman size para ve zaman kazandırabilir. Sakalın kesilmesi kadar kırpılması için de harikadır. Sakal bakım setinde iyi bir paslanmaz çelik makas mutlaka bulunmalıdır..

7. Sakal Stili Tablosu:

Sakal kesebileceğiniz tüm farklı stilleri gösteren bu çizelge gibi iyi bir sakal bakım ipucunu elinize alın. Yüzün şeklini dikkate alır. Bu şekilde hangi görünümün size daha çok yakışacağına karar verebilirsiniz..

8. Profesyonel Saç ve Sakal Seti:

Sakalınıza profesyonel bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, düzeltici ve tıraş makinesi içeren profesyonel bir saç ve sakal seti satın alın. Bu paslanmaz çelik bıçaklı alet elektriklidir ve size hassas kesim sağlar. Yakın alanlarda tıraş olmanıza ve düzeltmenize ve işi zahmetsizce yapmanıza yardımcı olabilir.

9. Deri Sakal Bakım Seti:

Bir erkeğe verilebilecek en güzel hediyelerden biri bu deri bakım seti olacaktır. Sakal bakımı için gerekli tüm malzemeleri içerir. Bu set, sanatsal olarak yaratıldığı için bitiş açısından mükemmeldir. Deri en iyi kalitededir ve bir açıklama hediye eder.

En iyi sakal bakım ürünlerini bu listede bulacaksınız. Tek yapmanız gereken neyi sevdiğinizi anlamak ve ona göre tarzı seçmek. Kit içerisinde yer alan kitler ve ürünlerin tamamı pratik ürünlerdir. Bunlar ayrıca güzel bir sakal göstermeyi seven insanlara da hediye edilebilir..