Çeneye bağlı sakallar yeni bir fenomen değil. Ama gerçekten de benzersiz ve farklı görünümleri için dünya çapında tanınmış ve ünlüdürler. Çene askılı sakal stilleri, birçok ünlü tarafından denendikten sonra ön plana çıktı ve şimdi klasik ve zamansız görünümler arasında yer alıyor. En iyi ve en yeni trend çene kayışlı sakal listemiz sizi gerçekten heyecanlandıracak ve umarız onları bizim kadar beğenirsiniz.!

Resimlerle 9 En Son Çene Kayışı Sakal Stili:

Deneyebileceğiniz en iyi 9 çene kayışı sakal stiline bir göz atalım.

1. Klasik Çene Kayışı Sakal:

çene kayışı sakal

Bu, erkeklerde en popüler çene kayışı sakal seçeneklerinden biridir. Saç çizgisinin bir kısmından başlayıp diğer kısmına çeneyi geçecek şekilde son derece şıktır. Ekstra etki için isteğe bağlı bir bıyık olabilir.

2. Bıyıksız Çene Sakal:

çene kayışı yüz saç

Sadece çenede sakal istiyorsanız, yukarıdaki stili düşünebilirsiniz. Sadece çeneyi birleştiren bir ruh yaması olan bir bıyık yok. Bu tarza ulaşmak kolaydır ve bakımı da kolaydır.

3. Keçi Sakallı Çene Şeridi Sakal:

çene kayışı sakal stilleri

Yukarıdaki gibi çene kayışlı sakal stilleri erkekler tarafından çok beğeniliyor. Bu, favorilerinde pürüzsüz bir sakal şeridi olan özellikle temiz. Keçi sakalı kalındır ve çenenin aşağısını kaplar..

4. Çene Kayışı Sakal Kalem Stili:

ince çene kayışı sakalı

Daha az veya daha hafif bir sakal tercih ederseniz, bu, başlamak için iyi bir stildir. Favoriler çok incedir ve sade bir görünüm verir. Bu sakalın en güzel yanı her yüz tipine yakışacak olmasıdır..

5. Çene Sakallı, Bıyıklı ve Keçi Sakallı:

Erkek Çene Kayışı Sakal

Çok düzgün bir görünüm, yukarıdaki çene şeridi sakal, erkeklerin sofistike ve şık görünmesini sağlayabilir. Bu stili elde etmek için çaba gerektirse de, bu görünümle adalet yapmak için uzman bir kuaför kullanabilirsiniz. Yine de, görünümü çekebilirseniz bir şans verebilirsiniz..

6. Birleştirilmiş Bıyıklı Kalın Çene Askılı Sakal:

Sakal tutkunuysanız bu stil tam size göre. Bu kalın çene kayışı sakalı, sakallarını açık tutmayı seven ama yine de şık görünen erkekler içindir. Bu stili elde etmek için favorilerin traş edilmesi ve kesilmesi gerekir..

7. Şekilli Bıyıklı ve Keçi Sakallı Çene Kayışı:

kalın çeneli sakal

Sakalınızı yukarıdaki gibi tutarak düzenli bir görünüm elde edilebilir. Bu çene kabarık sakalı, erkeklerin daha profesyonel görünmesini sağlar ve kurumsal işler yapan erkekler için idealdir..

8. Çene Kayışı Sakalını Kalınlaştırma:

tam çene kayışı sakalı

Bu kalın çeneli sakal, gür ve dağınık sakalı olanlar içindir. Küçük çabalarla bu havalı görünüm kolayca elde edilebilir. Bu sakal stili ile düzenli düzeltme önerilir. Bu desene dikkat etmeniz gerekiyor. Sakal, stilinizi düzeltmek için gereken özeni göstermeli.

9. Yama Sakallı Çene Kayışı Sakal:

çene kayışı sakal

Dengesiz olsanız bile endişelenmeyin. Bu, asi bir sakalı olan erkeklerin deneyebileceği çene kayışı sakal stillerinden biridir. Sakalınızın yumuşak ve yönetilebilir olmasını sağlamak için sakal yağı uyguladığınızdan emin olun. Bu tarz, müzikle ilgili gençler için en iyi seçimdir. Bu yetişkinler için de en iyisidir.

Hangi sakal tipinin yüzümüze yakışacağını kabul etmek için yüz şekilleri daha önemlidir. Hangi sakal stilini seçeceğiniz konusunda kafanız karıştığında, yukarıdaki tasarımları mutlaka deneyebilir ve bir değişiklik için kafaları çevirebilirsiniz. Yüz tipinize ve yapınıza uygun bir güveç seçin.