Sienos yra svarbiausi bet kurio namo elementai! Jie palaiko pastatą, saugo mūsų privatumą ir netgi veikia kaip fonas, kad būtų rodomi mūsų mėgstami demonstravimai. Bet ar kada pagalvojote juos pagražinti? Investuodami šiek tiek savo kūrybiškumo į šias sienas, galite pakeisti savo svetainės erdvę iš įprastos į siurrealistinę! Šiame straipsnyje mes sudarėme 15 įkvepiančių salių sienų dizaino, kurie gali visiškai pakeisti jūsų supratimą apie šias struktūras. Ar esate pasiruošęs kai kuriems užuominoms?

Naujausi salės sienų dizainai

Geriausios sienų dizaino idėjos salėje Indijoje:

Čia yra mūsų 15 paprastų ir naujausių gyvenamųjų salių sienų dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Madingi sienų meno dizainai salėje:

Madingi sienų meno dizainai salėje

Vienas iš paprasčiausių būdų papuošti savo svetainės išvaizdą yra gražus trafareto piešinys ant sienų. Štai viena tokia idėja, kurioje naudojama vis populiari juodos ir baltos spalvos tema. Pridėjus ryškių raudonų atspalvių, pavyzdžiui, sofos ar sienų rėmų, kambarys atrodys dar spalvingiau. Tačiau nepadarykite klaidos naudodami sudėtingus dizainus, nes ateityje jie gali atrodyti purvini!

2. Azijos dažų sienų dizainas salėje:

Azijos dažų sienų dizainas salėje

Pridėkite dramos į savo kambarį naudodami „Asian Paints Metallics“ tekstūros sienų meną. Į smiltainį panašus efektas gali paversti nuobodžią ir nuobodžią salę įmantrią gyvenamąją erdvę. Kaimiško stiliaus apdaila sukuriama mentele tobulais atsitiktiniais judesiais. Taip pat galite pasirinkti daugybę spalvų, įskaitant sodo violetinę, oranžinę dienos šviesą, ryškiai žalią ir kt.

3. Dizainerių sienų plytelių dizainas salėje:

Dizainerių sienų plytelių dizainas salėms

Kitas protingas būdas pakelti mūsų svetainės grožį yra pasirinkti elegantiškas sienų plyteles! Pasirinkite tvirtą sieną, kuri paprastai yra jūsų sofos ar televizoriaus bloko fonas. Uždenkite jį gražiomis plytelėmis, kurios akimirksniu apšviečia aplinką. Čia matomos europietiško stiliaus marmuro efekto plytelės, kurios jūsų salėje suteikia prabangos elemento!

4. Šiuolaikinė akcento siena svetainei:

Moderni akcento siena svetainei

Akcentinė siena gali suteikti jūsų svetainei įspūdingą išvaizdą. Norėdami sukurti tokį savo namams, galite pasirinkti ryškias spalvas ir tekstūrą prie tvirtos sienos. Norėdami sukurti tokią išvaizdą, galite naudoti žvyrą, medines plokštes ar akmenukus. Tiesiog priklijuokite juos prie sienos ir nudažykite giliais atspalviais, tokiais kaip tamsiai žalia, kaštoninė ir pan., O likusias sienas laikykite šviesesniais atspalviais.

5. Gėlių tapetai piešimo kambario sienai:

Gėlių tapetai piešimo kambario sienai

Atneškite gamtos grožį į savo kambarį naudodami šiuos gražius gėlių tapetus. Šie nuimami popieriai puikiai tinka tiems, kurie nori papuošti savo kambarius, nepakeisdami sienų. Rinkitės raminančias pastelines spalvas, tokias kaip balta, mėlyna, rožinė ir pan., Kurios gali praskaidrinti jūsų erdvę, nepadarydamos jos prabangios. Patarimas: laikykite savo baldus vientisomis spalvomis, kad siena užsidegtų!

6. Keisti šeimos medžio sienų lipdukai salėje:

Keisti šeimos medžio sienų lipdukai salėje

Ar jums tiesiog nepatinka ši idėja? Dabar su sienos lipduku galite paprastą, seną savo svetainės sieną paversti natūralaus dydžio šeimos medžiu. Šiuos lengvai naudojamus lipdukus galima tiesiog nulupti ir priklijuoti prie sienos. Galite pridėti nuotraukų rėmelių arba priklijuoti savo šeimos narių nuotraukas, kad suteiktumėte jam naują gyvenimą. Šie lipdukai yra įvairių spalvų ir dydžių, kad atitiktų jūsų salės sienos matmenis.

7. Natūralaus akmens danga salės sienoms:

Natūralaus akmens danga salės sienoms

Pridėkite savo svetainei šilumos pridėdami šių natūralių akmenų, kad papuoštų centrinę sieną. Galite atrodyti monotoniškai arba išbandyti įvairius atspalvius, kad jaustumėtės šiuolaikiškai. Daugelis dizainerių rekomenduoja naudoti sukrautą išdėstymą, kad būtų sukurtas gražus tekstūros efektas prie sienos. Ši idėja taip pat labai gerai veikia už televizoriaus taško ar jūsų židinio!

8. 3D medinės salės sienų dizainas:

3D medinės salės sienų dizainas

Vienas iš būdų pridėti jaukią ir šiltą išvaizdą salėje su aukštomis lubomis yra šių 3D sienų plokščių pridėjimas. Užuot uždengę visą konstrukciją, galite išbandyti šį unikalų pusės salės sienų dizainą. Medinės plokštės yra apšviestos žibintais, kurie yra paslėpti grioveliuose. Jei norite pridėti šiek tiek spalvų, išbandykite ryškiai šviesias patalpas, tokias kaip geltona, žalia ir pan.

9. Geometrinės juostos ir dažų salės sienų dizainas:

Geometrinės juostos ir dažų salės sienų dizainas

Čia yra beprotiška idėja paprastą sieną paversti meno kūriniu! Tai taip pat galite padaryti kaip „pasidaryk pats“ projektas, klijuodami juostas ant sienos atsitiktiniais geometriniais raštais. Dažykite blokus skirtingomis spalvomis ir nuvalykite juosteles. Dabar piešdami kontūrą naudokite juodą arba baltą spalvą ir paglostykite sau nugarą. Taip pat galite išbandyti kai kurias tekstūras, kad atrodytų dar įdomiau!

10. Išsaugotos samanų sienos gyvenamajam kambariui:

Išsaugotos samanų sienos svetainei

Pridėkite šviežumo savo kambariui, paversdami negyvą sieną gyvu samanų mišku. Samanų sienų menas yra naujausia tendencija daugelyje miesto namų, kuriuose nėra natūralios žalumos. Vietoj gyvų samanų, kurioms reikia didelės priežiūros, galite pasirinkti šias konservuotas samanas, kurios gali trukti beveik visą gyvenimą. Galite tiesiog apibarstyti šiek tiek vandens ir retkarčiais nuvalyti dulkes, kad jis vėl atrodytų visiškai naujas!

11. Iliuzinės veidrodinės sienos gyvenamajam kambariui:

Iliuzinės veidrodinės sienos svetainei

Šis veidrodinės salės sienos dizainas yra protingas būdas padaryti jūsų mažą kambarį didelį. Užuot pasirinkę vieną didelį veidrodį, galite jį derinti su horizontaliomis medinėmis plokštėmis. Taip galite paleisti savo svečių vaizduotę! Saugokite sieną nuo bet kokių dekoratyvinių elementų, kad ji neatrodytų iš viršaus.

12. Dekoratyvinės prieškambario sienos:

Dekoratyvinės prieškambario sienos

Nuoširdžiai sutikite savo lankytojus, palepindami jų akis šiuo nuostabiu prieškambario sienų dizainu. Ši tekstūruota, 3D plokščių siena gali paversti jūsų tradicinį kambarį modernia erdve. Jie pasižymi įmantriu stiliumi ir daro jūsų namus patrauklesnius. Padėkite juos prie pagrindinių durų įėjimo ar tako tarp kambarių, kad sukurtumėte magiją!

13. Meninio valgomojo salės sienų dizainas:

Meninio valgomojo salės sienų dizainas

Mėgaukitės puikia valgymo patirtimi su savo artimaisiais, naudodami šią salės sienų dekoravimo idėją. Kampinė siena paverčiama meniniu elementu, pridedant miško žalių dažų. Galite dar labiau pagražinti pasirinkę paprastus sienų meno rėmus ir pakabinę juos centre. Pridėjus vieną ar dvi šonines lempas, jūsų kambarys gali atrodyti siurrealistiškai!

14. Paprastas salės sienų dizainas:

Paprastas salės sienų dizainas

Jei jums patinka viskas paprasta, tačiau stilinga, išbandykite šią idėją! Prie televizoriaus esančią sieną galima pagražinti pridedant tamsios spalvos dažų. Galite palikti jį tokį, koks yra, arba pridėti vieną ar du nuotraukų rėmelius, kad akimirksniu atliktumėte interjero pertvarkymą. Tai nebrangi, tačiau aukšto stiliaus koncepcija, skirta papuošti jūsų svetainės sieną.

15. Kūrybinis sienų pertvarų dizainas:

Kūrybinis sienų pertvarų dizainas

Optimizuokite erdvę savo didelėje svetainėje, pridėdami sienos pertvarą šone. Ši netikra siena gali padalinti teritoriją į skirtingas dalis, iš tikrųjų nesukurdama fizinės kliūties. Ši idėja labai gerai veikia, jei norite išnaudoti salės erdvę dviejų tipų sėdimų vietų ar dekoro kūrimui. Jei po juo pridėsite saugojimo dėžių, jis gali būti daugiafunkcinis!

Tikimės, kad jums patiko ši geriausių salių sienų dizaino kolekcija. Tai yra keletas pagrindinių idėjų, kurios pelnė didelį populiarumą tarp namų savininkų ir dizainerių. Galite laisvai pasirinkti savo spalvų schemas, dizainą ir tekstūrą, atitinkančią jūsų individualų skonį ir pageidavimus. Taigi, kuris salės sienų dizainas jums patiko labiausiai? Praneškite mums!