Svetainė arba salė yra būtinas bet kurio namo kambarys. Kaip sakoma, pirmasis įspūdis yra geriausias, o svetainė sukuria poveikį svečiams. Vadinasi, salės dekoravimas taip, kad atspindėtų mūsų asmenybę, suteikia ypatingo prisilietimo. Artėjant daugeliui technologinių pokyčių, suprojektuoti namus pagal savo skonį nebėra taip sunku. Tradicinis, modernus, šiuolaikiškas, yra daug naujausių Indijos salių dizaino variantų, kuriuos galite įgyvendinti ir pertvarkyti savo salę. Be to, tradicinėse Indijos salėse indiškas dizainas gali būti sujungtas su modernia išvaizda, kad būtų sukurtas naujas ir stilingas dizainas.

Indijos salės dizainas

Salės dizaino svarba namuose:

Indija yra šalis, kurioje žmonės gyvena įvairiuose butuose pagal įperkamumą. Svetainė yra tarsi jūsų namų veidas, atspindintis unikalų dekoratoriaus ar dizainerio skonį. Jis veikia kaip svečių priėmimo zona. Asmeninės informacijos kiekį salėje galite reguliuoti pagal savo skonį ir norimą intymumą su svečiais. Svetainę paprastai sudaro baldai, tokie kaip sofa, žurnaliniai stalai, knygų lentynos, lempos ir kt.

Šiuolaikinės Indijos salės dizaino idėjos:

Čia mes įtraukėme 18 paprastų ir geriausių Indijos salės dizaino idėjų, kaip papuošti jūsų namus. Pažvelkime į juos.

1. Įėjimo Indijos salės dizainas:

Indijos namų salės dizainas

Prieškambaris arba prieškambaris taip pat žinomas kaip fojė. Tai nedidelis plotas, vedantis į įvairius kambarius jūsų namuose. Žmonės, kurie mėgsta tai išlaikyti paprastą, bet elegantišką; tai tavo dizainas. Šio koridoriaus sienos, durys ir apšvietimas yra ryškiai balti. Dekoratyvumą papildo varinė vaza, krepšelis su vaisiais ir dideli rudi gražūs rėmai. Yra laiptai, vedantys į kitas namo dalis, tokias kaip svetainė, miegamojo virtuvė ir kt.

2. Naujausias Indijos salės dizainas:

Naujausi Indijos salės dizainai

Naujausia jūsų kambario puošimo tendencija-kad jame nebūtų netvarkos. Tai svetainės dizainas, tinkantis žmonėms, kurie mėgsta, kad jis būtų paprastas ir kaimiškas. Kambario kampe yra bambuko stovas lengviems kambariniams augalams, iš kurių atsiveria vaizdingas vaizdas. Ši salė yra erdvi ir pasižymi ryškia balta, pilka tema. Paprastos juodos lentynos skirtos keliems straipsniams rodyti, o paprastas arbatos staliukas papildo kambario temą. Kiekvienas dekoratyvinis ir baldas toje vietoje puikiai tinka kambariui.

3. Prabangus Indijos salės dizainas:

Prabangus Indijos salės dizainas

Ekstravagancija ateina į galvą, kai žiūri į šią svetainę. Prabangus sienų dizainas ir apšvietimas daro jį dar turtingesnį. Dvi patogios sofos su suglamžytomis apvaliomis pagalvėlėmis ir pagalvėlės su paprastu kavos staliuku, ilgas aptakus baltas šoninis stalas su madinga vaza ir lempa suteikia kambariui prabangos. Ilgas stiklo langas su užuolaidomis reguliuoja šviesos srautą į kambarį. Ploto kilimas apsaugo svetainės zoną nuo dulkių.

4. Indijos salės interjero dizainas:

Indijos salės interjero dizainas

Tai salė su Indijos interjero dizainu. Sienos smėlio spalvos su aukso spalvos madingomis užuolaidomis. Baldų yra labai mažai, nesukuriant daug netvarkos. Spalvingi tikmedžio baldai, pavyzdžiui, sūpynės ir sofa, atrodo gražiai ir papildo indiško stiliaus dekorą. Juodas stendas šalia sofos su pailgais variniais dubenėliais atrodo tradiciškai ir įsilieja į kambarį.

Skaityti daugiau: Geriausi salės interjero dizainai

5. L formos indėnų salės dizainas:

L formos indėnų salės dizainas

Kai turite L formos salę, tai yra puikus dizainas. Šiuolaikiškas šio kambario interjeras yra persikų pagrindo tema, įskaitant baldus ir sienas. L formos sofa padengia kambario kampus, nešvaistydama vietos. Paprastas stiklinis arbatos stalas su vaza, modernus paveikslas ant lygios sienos atrodo paprastas, bet prašmatnus. Pagalvės ant sofos yra įdomus priedas.

6. Mažos Indijos salės dizainas:

Mažos Indijos salės dizainas

Šis dizainas geriausiai tinka mažoms užpildytoms vietoms. Bet kas sako, kad jūs negalite pagražinti savo mažos svetainės. Nors šis kambarys yra mažas, jame yra puikus oro srautas ir saulės spinduliai, nes iš trijų pusių yra langai. Salėje esanti sofa yra šiek tiek didesnė nei tradicinė sofa ir gali būti naudojama ir kaip lova (daugiafunkcinė). Paprastas šoninis stalas ir persikų spalvos ilga pagalvėlė atrodo grakščiai.

Skaityti daugiau: Šiuolaikinės mažos salės dizainas

7. Geriausias Indijos salės dizainas:

Geriausias Indijos salės dizainas

Indiškas svetainės stilius paprastai koreliuoja su savitu dizainu. Šis svetainės dizainas apima įvairius dekoratyvinius ir baldus. Pora įmantrių sofų ir rudos tikmedžio arbatos staliukas sujungia šiuolaikišką ir tradicinį šio kambario vaizdą. Mažos sėdynės aplink stalą papildo dekorą ir yra naudingos, kai turime svečių. Grindys, baldai ir dekoras dera tarpusavyje, o tai yra bet kurio Indijos namų ūkio ypatybė.

8. Indijos salės POP sienų dizainas:

Indijos salės pop sienų dizainas

Naujausia namų projektavimo tendencija yra POP siena, o POP reiškia „Plaster Of Paris“. Tokio tipo gyvenamajame kambaryje daugiausia dėmesio skiriama sienos dizainui pagal jūsų skonį. Šio kambario tema yra smėlio ir baltos spalvos mišinys. Baldai aplink kambarį, užuolaidos ir sienų spalva yra smėlio spalvos. POP dizainas yra baltos spalvos, pradedant nuo pakabinamų lubų iki kambario kojų, sudarant erdvę televizoriui pastatyti. Apšvietimas aplink namą ir pakabinamose lubose pakelia dizaino ir salės grožį.

Skaityti daugiau: Geriausi estrados dizainai

9. Indijos salės spalvų derinys:

Indijos salės dizaino spalvų derinys

Šis salės dizainas yra puikus spalvų derinių, naudojamų gyvenamajame kambaryje, pavyzdys. Pagrindinė tema yra pilka, šiame kambaryje yra daug pagrindinių spalvų, dėl kurių bet kokia nuobodi vieta atrodo gyvybinga. Šio kambario baldai dažniausiai yra balti, dubuo su vaisiais ant arbatos stalo, o stovo daiktai suteikia kontrastingų spalvų, kitaip baltais baldais. Įvairių spalvų pagalvės ant sofos, popierinės pakabos ir modernus paveikslas ant sienos papildo kambario dekorą.

Skaityti daugiau: Naujausi salės spalvų dizainai

10. Klasikinis Indijos salės dizainas:

Klasikinis Indijos salės dizainas

Šis Indijos salės dizainas atrodo tradiciškai. Kadangi visas kambarys yra teminis tradicinėmis spalvomis ir raštais, vieta atrodo labai standartiškai. Smėlio spalvos užuolaidos ir jūsų įsitikinimų nuotraukų rėmelis papildo tradicinį dekorą. Klaidingos lubos ir unikalus kambario apšvietimo modelis pagerina jo išvaizdą, todėl atrodo gražiau. Dvi L formos sofos išmintingai išnaudoja kampus ir pagerina jūsų svetainės išvaizdą.

11. Šiuolaikinis salės dizainas Indijos stilius:

Indijos stiliaus salės dizainas

Tai vienas gražiausių Indijos salės dizainų. Raudonos ir baltos spalvos visa ši vieta atrodo labai moderniai ir prabangiai. Interjeras, kaip paveikslai, atitinka kambario spalvų paletę, o raudonos plokštės ant sienos puošia kambarį. L formos ir dviejų vietų raudonos spalvos sofa priešingai nei baltos spalvos sienos užbaigia šiuolaikinę išvaizdą. Be to, „clack“ naudojimas balduose ir dekoracijose pagyvina visą išvaizdą.

12. Madingas Indijos namų salės dizainas:

Madingas Indijos salės dizainas

Žmonėms, mėgstantiems kurti savo svetainę pagal tendencijas, šis salės dizainas yra tobulas. Šioje modernių ir aptakių baldų, vyraujančių baltos spalvos, salėje yra stilingiausias Indijos salės interjero dizainas. Juodai balta salės tema suteikia jai labai prabangų ir prabangų vaizdą. Be to, šio kambario baldai yra liekni, madingi ir modernūs, o tai papildo visą išvaizdą.

13. Erdvus, paprastas indų salės dizainas:

Erdvus paprastas indų salės dizainas

Tai labai sudėtingas Indijos namų salės interjero dizainas. Kambarys yra labai erdvus ir gražiai dekoruotas. Pasirinkus tobulus baldus, krištolinę liustra ir gražiai dekoruojant, ši salė sukuria labai karališką išvaizdą. Be to, visas stiklo langas vienoje pusėje leidžia saulės šviesą, kuri dienos metu pagerina kambario grožį. O prabangus apšvietimo modelis pagyvina ir užbaigia išvaizdą naktį.

14. Unikalus Indijos salės dizainas:

Indijos salės dizaino idėjos

Skirtingai nuo daugelio salių, ši salė yra prabangi, tačiau yra mažesnio dydžio. Stilingi Indijos salės spintelių dizainai daro kambarį elegantiškesnį, o spintelės yra naudingos antikvariniams daiktams ar indams eksponuoti. Lentynose, išskyrus spinteles, gali būti rodomi rėmeliai su šeimos nuotraukomis ar mėgstamomis knygomis. Spintelės daro salę erdvesnę ir naudingesnę, tuo pačiu atrodydamos nepakartojamai stilingai.

15. Klasikinis spalvų kombinuotas Indijos salės dizainas:

Klasikinis spalvų derinys Indijos salės dizainas

Skirtingai nuo daugelio gyvenamųjų kambarių, teminių įvairių spalvų derinių, šios salės tema yra juoda, balta ir pilka, suteikianti jai elegantišką toną. Tai vienas iš prabangiausių salės dizaino Indijoje. Visas salės interjeras padidina salės prabangą. Juodos sofos, baltos arbatos stalai papildo vienas kitą ir išryškina visą įmantrią kambario išvaizdą.

16. Dizaineris Indian Hall Design:

Dizaineris Indian Hall Design

Šis salės interjero dizainas Indijos stiliumi turi stulbinančią ir madingą išvaizdą. Išraižyta medinė pertvara, esanti stiklo viduryje kambario, kartu su puošniais salės baldais, atrodo nuostabiai ir išskirtinai. Visi dekoratyviniai elementai salėje atitinka ekstravagantišką kambario temą. Kilimėliai, patalpinti šiame kambaryje, apsaugo grindis nuo nešvarumų ir papildo dekorą.

17. Tradicinis Indijos stiliaus salės dizainas:

Indijos namo salės dizainas

Jei norite atstovauti tradicijai, tai yra viena iš geriausių Indijos salės interjero dizaino idėjų. Įprasti baldai šioje salėje yra visiškai indiški. Be to, kambario interjero spalvų derinys padidina vietos grožį. Visi kambario papuošimai yra gražus tradicijų ir šiuolaikiško posūkio derinys. Mūsų senelių laikų spintelė ir dubenys atspindi antikvarinių daiktų grožį.

18. Didžiojo Indijos namų salės dizainas:

Didžiojo Indijos namų salės dizainas

Šis salės dizainas puikiai tinka tiems, kurie mėgsta daugiau nuveikti mažiau. Viso šios salės interjero tema yra apie baltą spalvą, kuri suteikia jai gyvybingą išvaizdą, o reikiamos vietos yra labai mažai. Kvadratinis stiklo langas praleidžia ryškią natūralią šviesą. Nuo temos iki visų baldų viskas atrodo labai karališkai. Juodai baltas raštuotas kilimas papildo kambaryje vykstančią baltą temą. Tai puikiai tinka tiems, kurie mėgsta išlaikyti paprastą ir elegantišką.

Salė yra įspūdingiausia bet kurio namo dalis, todėl turėtų būti suprojektuota stilingai. Salės interjeras turi atitikti viso kambario temą. Galima rinktis iš kelių Indijos salės interjero dizaino nuotraukų iš profesionalių interjero dizainerių.