Šiuolaikinė tradicinio salwar kameez padažo išvaizda yra fantastiškesnė nei bet kada anksčiau. Su šiais kulkšnies ilgio salwar kostiumais moterys atrodė nuostabiai bet kokio dydžio. Išsipūtusios moterys plonoms moterims, trumpos moterys aukštoms moterims gali atrodyti įspūdingai ir patraukliai salwar kameez, kurios stilius yra iki kulkšnies.

Naujausi ir patrauklūs kulkšnies ilgio „Salwar“ kostiumų modeliai moterims:

Žemiau išvardijami keli nuostabūs dizainai, kad galėtumėte trumpai apibūdinti nuostabius dizainus.

1. Geltonai pilkas dirbtinis Georgette kostiumas:

Geltonai pilkas dirbtinis Georgette kostiumas:

Geltonai pilka dirbtinio rašto Georgette medžiaga anarkali kulkšnies ilgio salwar kameez suknelė žavingai atrodo bet kuriai merginai. Kontrastingas spalvų derinys, puikus siuvinėjimas ir visas spausdinimas atrodo prie salwar kostiumo. Platus auksinis kraštas ant sijono kraštinės suknelei suteikia daugiau šviesos.

2. Kulkšnių ilgis Salwar Kameez su siuvinėtomis kelnėmis:

Kulkšnių ilgis Salwar Kameez su siuvinėtomis kelnėmis

Dizainerių siuvinėjimo kulkšnies ilgio salwar kostiumai, žavingi „kameez“ kirpimai, yra spalvingi dizainai, kurie vakarėliuose atrodo stulbinančiai. Tamsiai karališkos mėlynos spalvos aukso spalvos siuvinėtas kameezas ir churidar apačioje išsiuvinėtas salwar atrodo apgaulingai. Sunkus siuvinėjimas, kuris yra turtingas iki kulkšnių, negali nustoti puoselėti savo gražaus dizaino visoje šventėje.

3. Žalio šilko kulkšnies ilgio Salwar kostiumas su antblauzdžiais ar sijonu:

Žalio šilko kulkšnies ilgio Salwar kostiumas su antblauzdžiais ar sijonu

Nuostabi elegantiška dizainerio suknelė iš nepakartojamo šilko kameez, prisiūta iki kulkšnies ilgio su aukšto juosmens diržo puošmena. Gražus kaštoninės rožinės spalvos žalio šilko kameezas su visomis rankovėmis su aukštu uždaru kaklu ir su viduryje išlenktu raštu atrodo žavingai. Puikiai pasipuošęs sijonu ar dizainerio siuvinėtomis kelnėmis suteiksi žavingą įvaizdį

4. Dizaineris Dhoti Pant Salwar kostiumas:

Dizaineris Dhoti Pant Salwar kostiumas

Koks wow dizainas yra auksinis, visiškai papuoštas auksiniais blizgučiais ir siuvinėjimo darbais kameez ir paprasto šilko aukso dhoti salwar. Elegantiškas dizainerio kulkšnies ilgio salwar kameez skirtas raudonųjų kilimų garsenybių išvaizdai. Puošnios aukštakulnės ponios atrodo labai gražiai su tokia dizainerio suknele. „Kameez“ turi dvi dalis: palaidinės tipo apynasrio viršų ir visiškai papuoštą kulkšnies ilgio paltą.

5. Juodasis Salwar kostiumas su Palazzo:

Juodasis Salwar kostiumas su Palazzo

„Palazzo“ kulkšnies ilgio salwar kameez atrodo nuostabiai su nuostabiu auksiniu siuvinėjimu viršutinėje viršutinėje kameez dalyje, o aksominė minkšta juoda medžiaga laisvai teka iki kulkšnių. Paprastas juodas palazzo puikiai dera su dizainerio suknele. „Kameez“ kulkšnies ilgis atrodo nuostabiai su plačiais kojomis.

6. Pakistano Salwar kostiumas su plačiomis kelnėmis:

Pakistano salwar kostiumas su plačiomis kelnėmis

Dizainerių salwar kameez suknelių pakistanietiškas akcentas atrodo taip pritrenkiančiai drąsiais ir gražiais raštais, kad vargu ar galima atsisakyti pirkti jas vienam. Raudona kulkšnies ilgio auksinė siuvinėta kameez kartu su įprastu plevenančiu salwar atrodo neįtikėtinai. Panašiai puikiai atrodo siuvinėti pečiai be rankovių ir uždaro kaklo raštas.

7. Nuostabus čiurnos ilgis Churidar Salwar kostiumas:

Nuostabus čiurnos ilgio churidarsalwar kostiumas

Visiškai juoda ir dizainerio salwar atrodo neįtikėtinai moterims. Moteriškos savybės nuostabiai atrodo su tamsesniais spalvų atspalviais. Gražiai atrodo juoda dizainerio suknelė iki kulkšnies ilgio salwar kameez suknelė visomis rankovėmis ir viduryje iškirpta nuo juosmens linijos. Dizainerių raištinės antblauzdžiai suteikia stilingai aprangai.

8. Dizainerio tiesios pjūvio kulkšnies ilgio Salwar kostiumas:

Dizainerio tiesio kirpimo kulkšnies ilgio salwar kostiumas

Moterys, kurių ūgis aukštas, arba žemos ūgio ponios taip pat gali dėvėti kulkšnies ilgio salwar kostiumą, tiesiu kirpimu, aukštu uždaru kaklu ir rankovėmis, mažiau kameez ir dizainerio churidar siuvinėtą salwar. „Choli“, visiškai išsiuvinėta aukso spalvos kūriniu, suteikia fantastišką poveikį dėvėtojui.

9. Siuvinėtas kulkšnies ilgio aukštas kulkšnis Salwar kostiumas:

Siuvinėtas kulkšnies ilgio salwar kostiumas

Moterys, dirbančios žavesio ir raudonojo kilimo renginių srityje, tikrai gali pasirinkti sau kulkšnies ilgio dizainerio kostiumą su šoniniais pjūviais dvigubo sluoksnio salwar kameez. Kojinės ilgio antblauzdžiai suteikia madingą aprangos išvaizdą. Pilnos rankovės ir užrištas kaklas suteikia aprangai elegancijos.

Salwar kostiumai iki kulkšnių atrodo nuostabiai bet kuriai moteriai dėl tiesios suknelės išvaizdos. Nuostabi kostiumų apdaila ir dizainerių išbaigtumas leidžia atrodyti fantastiškai apsirengusiai.