Ilgi salwar kostiumai yra vienas patogiausių drabužių, kuriuos dėvi moteris. Ilgi salwar kostiumai suteikia moteriai tradicinį prisilietimą ir yra labai vertinami ir dievinami jaunų merginų ir dirbančių moterų. Šio tipo kostiumai suteikia dėvėtojui neprilygstamą komfortą ir lengvumą. Dėl ilgo salwar kostiumo tipo moteris atrodo universali ir puošni, taip pat suteikia etninę išvaizdą.

Tradiciniai „Long Salwar Kameez“ dizainai moterims.

Pažvelkime į 9 geriausius ilgo salwar kostiumų dizainus, kurie yra labai paklausūs vestuvių sezono metu.

1. Vestuvinis ilgas Salwar Kameez kostiumas:

Vestuvinis ilgas Salwar Kameez kostiumas

Dėl sunkaus darbo ir puošmenų aplink iškirptę, rankas ir apačią, ši ilga salwar kameez tampa prefekto nuotakos suknele, kurią galima dėvėti ypatingą dieną. Ryškios suknelės spalvos dėka atrodai kitokia ir ypatinga nuo kitų. Audinys gražiai krinta, o dėvimas su prefekto priedais atrodys išskirtinai.

2. „Anarkali Long Salwar“ kostiumų dizainas:

„Anarkali Long Salwar“ tinka dizainui

Čia ateina kvapą gniaužiantys anarkali tipo ilgi salwar kostiumai. Dėl aukso ir rožinės spalvos derinio kostiumai atrodo labai gražūs ir yra tobula apranga, kurią galima dėvėti bet kuriame vakarėlyje ar ypatingomis progomis. Sunkus ir etninis auksinis kūrinys daro kostiumą nepaprastą.

3. Karšto ilgo Salwar kostiumo dizainas raudonai:

Karštas raudonas ilgas Salwar kostiumo dizainas

Kadangi raudona spalva jums atrodo karšta ir spalvingi, šie ilgi salwar kostiumai daro tą patį. Gražus auksinis darbas iškirptėje ir apačioje daug kartų sulenkia kostiumo išvaizdą ir padeda jūsų išvaizdai suteikti daugiau žavesio.

4. Georgette Long Salwar Kameez kostiumo dizainas:

Georgette Long Salwar Kameez kostiumo dizainas

Šie kostiumai yra pagaminti iš Georgette audinio, kuris yra labai patogus dėvėti ir puikiai tinka vakarui. Kostiumas turi gražius siuvinėjimus ant iškirptės, o siuvinėtos palazzo kelnės dėvėtojui suteikia daugiau išvaizdos.

5. Paprastas ilgas Salwar Kameez dizainas:

Paprasti ilgi „Salwar Kameez“ dizainai

Šio tipo salwar kameez dėvint atrodo elegantiškai. Spalvų derinys ir ilgos rankovės su spalvingais plačiais vamzdžiais kraštuose pagerina dėvėjimo išvaizdą. Kostiumus paprasta pažvelgti, tačiau tai yra elegantiškiausias kostiumų tipas, kurį gali dėvėti jaunos merginos. Tai tobula apranga vestuvėms.

6. Stilingas juodas ilgas Salwar Kameez dizainas:

Stilingas juodas ilgas „Salwar Kameez“ dizainas

Šis stilingas ir ilgas salwar kameez tipas leidžia moteriai atrodyti puikiai, kai ją dėvi. Modelis ir siuvinėjimas ant suknelės šonuose yra neprilygstami, o tinklinės rankovės kostiumui suteikia stulbinančią išvaizdą. Tinklo dupatta su geltonais kraštais yra nesenstantis derinys.

7. Dizainerio „Long Salwar“ kostiumo dizainas:

Dizaineris „Long Salwar“ kostiumo dizainas

Šis ilgas dizaineris „Salwar“ kostiumas su raketomis suteikia dėvėtojui nuostabią išvaizdą. Gražus darbas prie iškirptės ir pečių užpildo viršutinę kostiumo dalį, taip dėvint dangišką ir nuostabią išvaizdą.

8. Medvilninis ilgas Salwar Kameez dizainas:

Medvilninis ilgas Salwar Kameez dizainas

Šis ilgas salwar kameez yra sukurtas iš medvilninio audinio, kuris yra visų laikų mėgstamiausias moters, nes jį labai patogu nešioti. Dėl kiniško apykaklės kaklo ir nuostabaus kostiumų modelio moteris atrodo labai madinga ir elegantiška. Šio kostiumo apačioje yra churidar, todėl atrodysite stilingai. Tai puiki apranga, kurią galima dėvėti bet kuriame vakarėlyje.

9. „Straight Fit Long Salwar Suit“ dizainas:

„Straight Fit Long Salwar“ kostiumų dizainas

Šio tipo ilgas salwar dizainas yra tiesiai prigludęs, taip padėdamas parodyti siaurą juosmenį. Plati iškirptė yra gražiai aukso spalvos, o ilgos rankovės iš tinklinio audinio padeda parodyti lieknas rankas. Apačioje yra plisuotas churidar, o kontrastingos raudonos ir mėlynos spalvos dupatta suteikia kostiumui daugiau elegancijos.

Ilgi salwar kostiumų dizainai dėvint atrodo nepaprastai. Kostiumai yra įvairių spalvų modelio ir dizaino, ir jūs galite pasirinkti tą, kuris jums patinka, ir puikuotis savo stiliumi. Ilgas salwar kameez tinka bet kokiai progai ir leidžia jums atrodyti maloningas ir kitoks nei kiti.