Kalbant apie kasdienius sandalus, visų galvoje pirmiausia ateina „Flip flop“ sandalai, kuriuos labai patogu dėvėti, o tai pasiekiama dėl paprasto dirželio dizaino, kuris taip pat gali būti vadinamas Y formos dirželiu, kad pamatytumėte senus ir taip pat naujausius pasiekimus, susijusius su šlepetės sandalų dizainu, čia yra 15 geriausių vyrų ir moterų sandalų tipų.

1. Baltos gumos pado „Flip Flop“ vyrų sandalai:

Vyriškos basutės su guminiu padu su šlepetėmis

Balta guminė šlepetė yra seniausia ir geriausia sandalų rūšis, kuri tarnauja ilgiau. Vyrams patinka juos nešioti batų lentynoje, nes jie gali būti naudojami įvairiems tikslams, pavyzdžiui, kaip sodo sandalai, paplūdimio apranga ar net namų sandalai.

2. Juodos odos dirželio šleifas moterims:

Juodos odos dirželis Flip Flop moterims

Ši juodos spalvos šlepetės moterims skirtos basutės geriausiai tinka kasdienėms lauko basutėms. Sandalo padas pagamintas iš blizgios juodos sintetinės medžiagos, o Y dirželis – iš juodos odos.

3. Moterų sandalai su šiaudeliais išklotomis šlepetėmis:

Moteriški sandalai su šiaudeliais išklotomis šlepetėmis

Šis šiaudeliais išklotas sandalų šlepetė yra garsiausias ir pigiausias sandalų modelis, kurį galima rasti rinkoje. Sandalo pagrindas pagamintas iš šiaudų, kurie suteikia daugiausiai apdailos, o Y dirželis gali būti pagamintas iš šiaudų arba aksominės medžiagos.

4. „Brown Suede Men Flip-Flop Sandal“:

Rudos zomšos vyriški flip-flop sandalai

Zomšos medžiaga yra vidinė gyvūno oda, suteikianti lygią apdailą, kuri naudojama gaminant šių vyrų šlepetes. Kadangi gaminant šiuos priedus naudojama vidinė oda, ji yra pigesnė.

5. Pleištiniai kulniukai moterims „Flip Flop Sandal“:

Pleištiniai aukštakulniai moteriški sandalai

Pleištai yra vieni patogiausių kulnų sandalų, palyginti su kitų tipų smailiais ar blokiniais kulnais. Šis pleišto kulnas naudojamas gaminant gumines flip-flop basutes su kontrastingos spalvos juostelėmis, esančiomis ant pleištų.

6. Mėlyna džinsinio vyro sandala:

Mėlynas džinsinis vyrų sandalai

Džinsinė medžiaga naudojama ne tik džinsų ir marškinių gamybai, bet ir kuriant šį novatorišką vyrams skirtą šlepetės dizainą. Vyrams neabejotinai patinka džinsinis audinys, todėl taip pat ir su džinsinio šlepetės sandalu.

7. „Slide In Men Flip Flop Sandal“:

Slide In Men Flip Flop Sandal

Šioje šlepetėje su šlepetės sandalais Y dirželis pakeičiamas išlenktu bloku, pritvirtintu prie viršutinio pado centro, todėl labai patogu įstumti koją. Šis sandalas naudojamas kaip lauko, sodo basutės ar net kaip paplūdimys dėvėti vyrų sandalus.

8. Prekės ženklo logotipas atspausdintas „Unisex Flip-Flop“ sandalas:

Prekės ženklo logotipas atspausdintas „Unisex Flip-Flop“ basutės

„Flip-flop“ prekės ženklo sandalai neabejotinai turi būti tiek vyrų, tiek moterų šlepetės, „Crocs“ yra garsus šlepetės gamintojas, kurio sandalai išgarsėjo. Šis sandalas pagamintas iš putplasčio medžiagos, todėl jį galima dėvėti lanksčiai.

9. „Birkenstock“ pirštų dangtelio vyrai „Flip Flop Sandal“:

„Birkenstock“ pirštų viršelio vyriški sandalai

Sandalai ant kojų pirštų viršų vyrams neabejotinai patinka, kai batų lentynoje yra vienas batelis, kad būtų galima pakeisti „Birkenstock“ pado pagrindą, kuris yra pagamintas naudojant šį sandalą su pirštų gaubtu iš zomšos medžiagos.

10. „Rose Flower Designed Women Flip Flop Sandal“:

Rožių gėlių suprojektuotos moteriškos šlepetės

Šlepetės, turinčios nugaros diržų tvirtinimo sistemą su sagtimi, gali būti patrauklesnės, pridedant novatoriško dizaino. Vienas iš tokių dizainų yra plastikinės rožės gėlės naudojimas kaip dekoravimo medžiaga, pritvirtinta prie y arba kryžminio plastiko spalvoto dirželio. Rožė rodo žmogaus švelnumą ir prigimtį, tikrai gausite gerų komentarų apie šį pasirinkimą.

11. „Birkenstock White Flip Flop“ moterų sandalai:

Birkenstock White Flip Flop moteriški sandalai

„Birkenstock“ yra prekės ženklas iš Vokietijos, gaminantis šį kamštinėmis moteriškoms šlepetėms skirtą sandalą, kuris mados industriją pasiekė didžiuliu bumu, nes jis suteikia maksimalų patogumą dėvint. Šios storos pagrindo basutės kartu su blizgiu baltu dirželiu viršuje yra geriausios vasarinės basutės.

12. Moteriškas medinio pado šlepetės:

Sandalai moterims su mediniu padu ir šleifu

„Flip Flop“ sandalas, kuriame sandalo pagrindas, pagamintas iš medžio, kuris yra 100 % medžio, išraižytas sandalo padu, gali būti vadinamas novatorišku dizainu, apimančiu darbo ir kantrybės juos pagaminti. Moterys gali pasirinkti, ar jos dirba pramoninėse mašinų gamybos įmonėse, ar iš įmonės gauna tokio tipo šlepetes, skirtas naudoti kaip saugos lygis.

13. Perforuotos odos flip flop sandalai vyrams:

Perforuotos odos flip flop sandalai vyrams

Perforuoti odiniai batai yra gana garsus dizainas, kai kalbama apie vyrų batų kolekciją, šis batų dizainas, naudojamas kuriant šlepetes, yra neabejotinas vyrų minios hitas. Sandalo padas pagamintas iš juodos gumos pagrindo, o odinė viršutinė dalis yra susiuvama šonuose..

14. „Bohemian Flip Flop“ moterų sandalai:

„Bohemian Flip Flop“ moterų sandalai

Bohemiškos ar genčių stiliaus šlepetės yra gana džiazuotos, kurios yra tipiškos vasaros lauko avalynės moterims. Sandalo viršus suprojektuotas naudojant įvairius spalvingus karoliukus, kurie yra sujungti įvairaus dizaino ir formos.

15. Spalvotas plastikinis šlepetės moterų sandalas:

Spalvoti plastikiniai moteriški sandalai

Šis plastikinis spalvingas sandalas, pagamintas naudojant liejimo techniką, parodo naujausius pokyčius kuriant tokias ne tik patrauklias, bet ir lengvas basutes. Sandalo padas yra plokščias, su Y dirželiu ir lanku.

„Flip-flop“ sandalai yra patogiausi ir patogiausi nešioti, todėl neabejotina, kad kiekvienas jų turi turėti savo batų lentynoje. Kadangi šie šlepetės nėra brangūs, palyginti su kitų tipų batais ir sandalais, naudojant šlepetę kaip namų ar sodo drabužius, neturėtų kilti problemų. Tiek vyrai, tiek moterys gali naudoti tokio tipo šlepetes, jei jums tinka didelis biudžetas, gausite gerą pasirinkimą iš plačios flip flop modelių kolekcijos.