Vaivorykštės basutės šiais laikais yra labai mėgstamos dėl jų stiliaus ir patogumo, kurį suteikia šie sandalai. „Rainbow Sandals Inc.“ buvo įkurta Kalifornijoje 1974 metais. Šie gamintojai įsigyja basutes vyrams, moterims ir vaikams. Paprastai jie yra pagaminti iš kanapių, odos ir gumos. Sandalų pora, jei kas nors juos dėvi, atitinka jų kojas ir priverčia jaustis labai šauniai. Jie gali būti lengvai valomi ir yra labai prieinami.

9 geriausi vyrų ir moterų vaivorykštės sandalai:

Išsiaiškinkime „Top 9 Rainbow“ basutes.

1. Vaivorykštės basutės vyrams:

Vaivorykštės basutės vyrams

Tai yra geriausiai pagaminti sandalai visiems. Vaivorykštės prekės ženklo sandalai yra labiausiai mėgstami vyrų ir moterų, nes jie patogiai ir lengvai priglunda ir yra derinami su stiliumi. Be to, jis yra labai lengvas, todėl jei planuojate iškylą prie vandens telkinio ar paplūdimio, tai yra jūsų puikūs partneriai.

2. „Signature Rainbow Sandal“:

Parašytas vaivorykštės sandalas

Juoda sukuria teiginį, kaip jokios kitos spalvos. Šios juodos vaivorykštės basutės atrodo labai puošniai ir, žinoma, yra vieno ir dviejų sluoksnių modelių. Apatinė sandalo dirželio dalis taip pat yra padengta labai minkšta oda, kad ji būtų lengvai priglundanti prie jūsų kojų.

3. Guminio stiliaus vaivorykštės sandalai:

Guminio stiliaus vaivorykštės basutės

Naujos vaivorykštės basutės, kurias dažniausiai renkasi moterys, buvo guminės basutės. Šios guminės basutės yra įvairių spalvų ir tekstūrų bei raštų. Paprastai susiuvami dvigubai, jie yra suklijuoti nailono siūlais, o dirželiai dažniausiai pagaminti iš minkštos odos, nes guma gali pakenkti jūsų odai.

4. Vaivorykštės basutės moterims:

Vaivorykštės basutės moterims

Vaivorykštės moteriškos basutės yra sandalų, batų ir batų dizaino. Jie atrodo kokybiški ir jiems suteikiama garantija. Be to, juos galima pataisyti, pakartotinai naudoti ir perdirbti. Šis modelis daro jį visiškai ekologišką.

5. Vaikai Grom lankai:

Vaikų vaivorykštės basutės

Vaikų vaivorykštės basutės yra labai patogios vaikams ir labai saugios jų minkštoms ir švelnioms kojoms. Šie batai yra pagaminti iš odos ir gumos. Šios basutės būna tokių spalvų kaip juoda, ruda, rožinė ir netgi šių spalvų deriniai. Jie labai mėgstami paplūdimiuose, kad vaikai galėtų žaisti paplūdimio smėlyje tiek, kiek nori.

6. Gėlių modelio vaivorykštės sandalai:

Gėlių rašto vaivorykštės sandalai

Šios vaivorykštės basutės vaikams atrodo labai gražiai, nes nėra klasikinio dizaino. Jie prikrauti puošmenų ir gėlių, kad suteiktų jiems estetiškesnę išvaizdą. Vaikai mėgsta šias basutes dėl savo grožio ir lengvumo.

7. Daugiaspalvis vaivorykštinis sandalas:

Daugiaspalvė vaivorykštinė basutė

Spalvotas vaivorykštines basutes dažniausiai renkasi vaikai. Rožinės vaivorykštės basutės yra gana naujos rinkoje, todėl labai jomis žavisi vaikai ir vyresnieji. Jie yra minkšti ir kempingi, su švelniu, patogiu dirželiu iš neopreno. Piršto gabalas užsandarinamas X langelio dygsniu ir susiuvamas suvirintu nailono siūlu.

8. Pinti vaivorykštės sandalai:

Pintos vaivorykštės basutės

Unikalus vaivorykštės odos sandalų dizainas yra tas, kad jie turi pinti dirželius. Šie dirželiai taip pat labai lengvi kojoms, nes apatinė dalis pagaminta iš kiaulės odos. Be šių, ant šių basučių galite rasti įvairių modelių, pavyzdžiui, kamufliažo modelis yra labai dažnas pasirinkimas tarp jaunosios kartos.

9. Klasikinis vaivorykštės sandalas:

Klasikinės vaivorykštės basutės

Klasikinės rudos vaivorykštės basutės yra rudos rudos spalvos. Jie suteikia jums puikų sukibimą ir palaikymą, kaip ir kitos vaivorykštės basutės. Diržas taip pat yra labai minkštas, kad neskaudėtų jūsų pėdos.

„Rainbow“ prekės ženklo sandalai yra trijų rūšių kanapių, odos ir gumos. Jie yra labai minkšti ir puikiai priglunda prie jūsų kojų, todėl jums tikrai nereikia jaudintis, kad jie jums pakenks. Be to, jie yra ekologiški ir gali būti dėvimi bet kokiu oru.