Dabar ateina puošnių sandalų metas. Dabar žmonės supranta išgalvotą kaip dalį drabužių, tačiau tikroji šio išgalvoto termino reikšmė yra naujausia. Taigi, šiame įraše apžvelgsime keletą naujausių išgalvotų sandalų.

Naujausi išgalvoti sandalai yra tendencija. Dabar tendencijos yra gana įvairios. Tai labai subjektyvu ir diferencijuota. Taigi, tendencijos skiriasi nuo žmogaus iki žmogaus ir įvairiose vietose. Taigi tai, kas madinga mūsų šalyje, kitoje šalyje gali būti ne madinga. Taigi tik pastaba prieš pradedant šį įrašą yra tai, kad tai yra išgalvotų sandalų sąrašas, kaip mano pasirinkimas ir bendros rinkos tendencijos.

Taigi, negaišdami daug laiko, pereikime prie mūsų posto. Čia yra 9 geriausių vestuvių sezonui skirtų sandalų, skirtų tiek vyrams, tiek moterims, rinkinys ir vaizdai, kuriuos galima įsigyti internetu ir Indijoje.

Geriausios išgalvotos basutės vestuvėms vyrams ir moterims su vaizdais:

1. Batai:

Išgalvotos basutės vestuviniams batams 1

Batai yra kažkas, ko mes visi turime turėti savo drabužių spintoje. Jie tarnauja daugeliui tikslų. Arba norite likti žemas, arba atsitiktinai pasirinkti sportbačius. Šiandien sportbačiai yra įvairių pasirinkimų ir dizaino. Taigi, jūs galite lengvai pasirinkti. Panašiai, jei einate į išvyką ar žygį, rinkitės sportinius batus. Jie yra gana patvarūs ir suteiks jums puikų sukibimą ir sukibimą. Ir kai jūs norite turėti tuos berniukus ir kietos išvaizdos batus, jie jums tinka.

2. Šlepetės vyrams:

Išgalvotos basutės vestuvinėms šlepetėms 2

Kitas labai stilingas ir kasdienis sandalas yra šlepetė. Atrodo, kad „flip flop“ atsirado ir sukėlė revoliuciją, palyginti su ankstesniais metais. Šiandienos šlepetės yra daugiau būtinos drabužių spintos ir mados. Šiuose šlepetėse galite rinktis iš daugybės modelių ir spalvų. Tai galite padaryti ten, kur esate jūs ir kai išeinate, bet norite dėvėti kažką patogaus. Net ir ilgesnės kelionės metu šlepetės yra geriausios.

3. Pusiau kulniuotos išgalvotos basutės mergaitėms:

puošnios basutės

Pusiau kulniukai skirti toms merginoms, kurios nemėgsta arba negali dėvėti tos itin aukštakulnės avalynės. Jie yra maždaug. 2-3 colių kulnas. Jie puikiai tinka dėvėti kasdien. Smulkūs rėmeliai gali supurtyti šį sandalą, atrodydami taip, kad neatrodytų pernelyg puošniai.

4. Juodos basutės moterims:

Išgalvotos basutės vestuvių siurbliams 4

Tai aukštakulniai sandalai. Tai yra panašūs į modelius. Jie turi plonus smailus sandalus. Šių siurblių kulno aukštis prasideda nuo 3 colių. Ir jie gali siekti iki 6-7 colių. Jie dažniausiai būna vientisų blokų spalvų, tačiau dabar taip pat galima pamatyti skirtingus dienos modelius.

5. Juostos basutės:

Išgalvotos basutės vestuvėmsStrappy-sandalai 5

Tai plonos ir patogios basutės. Jie yra su plonomis juostelėmis, kurios ant gana lieknų pėdų atrodo gana glostančios. Jie puikiai tinka ilgoms vasaros dienos išvykoms. Paprastai jie yra butai. Tačiau nedidelėse platformose taip pat galite įsigyti petnešėlių. Aš nemačiau daug šių diržinių sandalų aukštakulniais ar platforminiais.

6. Belles vestuvėms:

Išgalvotos basutės vestuvėms Belles 6

Tai mano mėgstamiausia sandalų pora. Manau, kad „Belle“ pasiekė avalynės pramonės etapą. Jie yra gana paprasti ir patogūs naudoti.

7. Loferiai vyrams:

Išgalvotos basutės vestuvėms Loafers 7

Dar viena revoliucija avalynės atžvilgiu. Jie yra gana panašūs į „Belle“, tačiau pėdos yra daug labiau padengtos, palyginti su „Belle“.

8. Moteriški mulo sandalai:

Išgalvotos basutės vestuvėmsMule-sandalai 8

Tai lengva užsidėti ant sandalų. Tačiau norint išlaikyti avalynę vietoje, naudojami mūlai.

9. Platformos Sandalai moterims:

Išgalvotos basutės vestuvių platformoms 9

Rimtai platformos palengvino mergaičių gyvenimą. Jie suteikia jūsų ūgio, nesukeliant jums pernelyg skausmo, kaip siurbliai ir kačiuko kulniukai.

Taigi, tai buvo 9 geriausių išgalvotų sandalų suapvalinimas. Jų galite įsigyti artimiausiose parduotuvėse už gana gerą kainą. Taigi, pirmyn ir padarykite savo pasirinkimą.