Sandaletlerin kolaylıkla hareket etmek için oldukça rahat olduğu kanıtlanmıştır. Birlikte sabitlenen pürüzsüz bir katmanla gelirler ve giyilmesi de kolaydır. Birbirinden farklı sandalet çeşitleri arasında, şık görünümüne tam bir dokunuş katmak için bayanlar tarafından oldukça tercih edilen askılı sandaletler. Yükseklik ve tasarımlar, gardırobunda daha fazla alan sağlar.

Kadınlar için Modern ve Şık Askılı Sandalet:

İşte kalbinizi kaplayabilecek son moda kayışlı sandalet tasarımları.

1. Kayışlı Sandalet:

Askılı Tanga Sandalet

Deriden siyah askılı sandaletler, düz tasarımları ile ayaklara mükemmel ve eksiksiz bir koruma sağlar. Hawaii, Zoris, Jandals, parmak arası terlik vb. tasarımlarda arka tarafında ince bir topuklu mevcuttur. Bu siyah renk izleyicilerin ilgisini çekiyor.

2. T-Strap Sandalet:

T-Kayışlı Sandalet

Örgülü T-kayış tasarımına sahip altın rengi askılı sandaletler, partiler ve etkinlikler için kullanıcıya zarif ama şaşırtıcı bir görünüm kazandırır. Sandalet, maksimum rahatlık ile ayakları tam olarak kapatır. Kısa boylu kızlar bu tasarımı parti veya ofis kullanımı için deneyebilir..

3. Askılı Gladyatör Sandalet:

Askılı Gladyatör Sandalet

Bacağı düz ve yüksek topuklu çevreleyen bir dizi şeritli, askılı siyah sandaletler, gladyatör sandaleti olarak ünlüdür. Sandalet küçük önlükler veya kısa etekler için de mükemmel görünüyor. El yapımı strappy gladyatör sandaletlerde güzel koleksiyonlar elde edeceksiniz; sandalet kullanımınız için bu benzersiz tasarımı deneyin.

4. Askılı Takoz Sandalet:

Askılı Takoz Sandalet

Takozlara kahverengi askılı sandalet tasarımları verildiğinde, düz topuklu ve çapraz şeritlerle tam bir deri dokunuşu verildiğinde, kullanıcıya hoş bir görünüm kazandırır. Neredeyse her türlü elbiseye mükemmel uyum sağlarlar. Bu yağışlı mevsimde de kullanabilirsiniz.

5. Espadrilles Askılı Sandalet:

Espadril Askılı Sandalet

Strappy sandals flat, fare benzeri bir desene sahip yeni bir tasarımla tanıtıldı. Espadrillerin yan taraflarında dokuma bir desen, ön taraflarında ise elmaslar bulunuyor. Tasarıma ayrıca sağlam bir şerit görünümü verilir. Bu, bu desen için tasarımda farklı renk ve farklı koleksiyon ile birlikte gelir; şık ve havalı görünümünüz için bu tasarımı alın.

6. Tasarımcı Kalın Sandalet Askıları:

Tasarımcı Kalın Sandalet Askıları

Tasarımcı gümüş askılı sandalet tasarımı, üzerinde pembemsi bir gölge bulunan beyaz elmaslarla süslenmiştir. Uzun topuk ve tasarımcı kalın askıları, onu düğünler ve diğer benzer durumlar için uygun hale getirir. Tasarımcı sandaletler her zaman kızlar arasında ünlü bir seçimdir..

7. Askılı Ayakkabı Sandalet:

Askılı Ayakkabı Sandalet

Ayakkabılardan ilham alan beyaz askılı sandaletler, kot pantolon ve kapriler için kullanıcıya bot gibi bir görünüm kazandırıyor. Beyaz sandaletler, yüksek kalın topuklu deriden ve ayak önünde dantelden yapılmıştır..

8. Jaipuri Askılı Sandalet:

Jaipuri Askılı Sandalet

Düz askılı sandaletler, Jaipur tasarımlarıyla nakış dokunuşu verildiğinde geleneksel giyime mükemmel uyum sağlıyor. Sandaletlere, tüm ayakları altın ve renkli iplik işi ile kaplayan şeritler verilir..

9. Kesilmiş Askılı Sandalet:

Şeritli Askılı Sandalet

Askılı sandaletlerde oldukça korkak bir tasarım, fileli sandalet tasarımıdır. Bordo sandaletin önünde ve arkasında ikişer kayış bulunur, bu da önde bir toka görünümü ve iyi bir yükseklik ile hazırlanmış net dokunuşa sahiptir..

Hem düz hem de topuk tasarımlı kayışlı sandaletler, kadife, kanvas, kumaş ve deri malzemelerde hafif ve kullanışlı tasarımlarla sunuluyor. -Yüksek topuk tasarımları ile favori fonksiyonlarınızı destekler ve mükemmel tutuş ile düz desenleri ile trekkinglerinizde size eşlik eder. Tüm sandaletlere ayrıca rahatınızı ön planda tutan yastıklı bir efekt verilir..