Kanepeler tek veya ikiz olup tek kişilik yatağa dönüşmektedir. Koltuk takımları yapmak için çoğunlukla Ahşap kullanılır, ancak şimdi bu kanepeyi yapmak için plastik veya çelik malzeme de kullanılıyor. Hayvan kılları dolgu işlemi yapmak için kullanılır. Kanepe, herhangi bir doğal veya karışımlı kumaş kararı ile sabitlenebilir. naylon ve yün; bunlar kendi özel ortak elyaf kategorisindeki en iyi kararlardır, ancak suni ipek veya pamuk; kendilerine has kullanışlı özellikleri vardır. Dış yüzey, leke tutmayan koruyucu bir kaplama ile tamamlanabilir.

Kanepeler için üç ana boyut tanımlanmıştır. 84 adet geniş boy tam koltuk içindir. İkili koltukların yanı sıra aşk koltukları 60 ve 80 inç olarak gelir. Gerisi kanepelerin tasarımına ve kullanımına bağlıdır. Uzun boylu insanlardan ortalama insanlara kadar kanepe çeşitleri her geçen gün değişmektedir. Modern, geleneksel ve çağdaş koltuklar herkes için mükemmeldir. Eviniz ve ofisiniz için bu kanepe koltuklarını deri veya süet veya kumaştan alın.

En İyi ve En Yeni Koltuklar:

İşte evinize muazzam bir görünüm kazandıracak en iyi ve en yeni koltuklardan bahsediliyor..

1. Salon Kanepe Sandalye:

kanepe sandalyeler

Bu süet görünümlü salon koltukları, salon alanınıza harika bir ektir. Rahat ve rahat olmak için bu geniş oturma sandalyesini alın. Sandalyenin yumuşak astarı onu çok rahatlatıyor. Farklı renkleri de mevcuttur, tercihinize ve bütçenize göre seçebilirsiniz..

2. Tekli Koltuk:

Tekli Koltuk

Bu, ahşaptan yapılmış koltuk takımının bir parçasıdır. Bu, konfor ile modern tarzınız için mükemmeldir. Bu tekli koltuklar ev ve ofis için idealdir. Ahşap kaplama onu zarif kılıyor ve beyaz döşeme ona zarafet katıyor.

3. Tepeli Kanepe Sandalye:

Tepeli Koltuk-3

Büyük rahatlık ve zarafet sunan bu muhteşem görünümlü püsküllü koltuk kanepeyi alın. Yumuşak astarlı geniş minder mükemmel ve kısa bacaklar şık görünüyor. Kanepelerin kolçakları yumuşaktır ve yorgun bir vücudu dinlendirir. Bu restoranlar, barlar veya oteller için iyidir.

4. Dikişsiz Kanepe Sandalye:

Dikişsiz Koltuk

İşte kusursuz ve çok şık görünen harika bir koltuk tasarımı. Ön kol dayama yeri ve kanepenin arkası kusursuz ve modern görünüyor. Bu kanepe koltukları, ek konfor sağlayan küçük bir yastığa sahiptir..

5. Çekyat Yatak:

Kanepe Sandalye Yatak

Bu kırmızı ve parlak çekyat, evinize rahatlatıcı bir ektir. Bu çekyat, tek kişilik bir mini yatak olarak ikiye katlanır. Açılıp yatak olarak kullanılabilir ve daha sonra tekrar katlanarak sandalye haline getirilebilir..

6. Deri Koltuk Sandalye:

Deri Koltuk

Lüks yayan bu egzotik ve şık deri kanepeyi alın. Şık ikiz yataklı kanepe, oturma ve uyku konforu sağlar. Deri yumuşaktır ve iç dolgusu da iyi bir gece uykusu için mükemmeldir. Herhangi bir toz sorunu varsa temizlenmesi kolaydır.

7. Mini Kanepe Sandalye:

Mini Koltuk

İşte küçük alanlar ve evler için kullanışlı bir koltuk. Bu mini koltuk, daha az yer kapladığı ve kompakt olduğu için evin etrafında olması harika. Beyaz mobilya daha büyük bir his verir ve kavisli kenar onu modern kılar. Çocuklar, kişisel küçük kanepe koltuğunun keyfine varacaklar.

8. Yatak Odası Kanepe Sandalye:

Yatak Odası Kanepe Sandalye

Bu harika mobilyayı yatak odanız için kullanın ve alanı daha da sıcak hale getirin. Yatak odası çekyat uzun ve tek minderlidir. Sandalye rahatlamak ve ayaklarınızı yukarı kaldırmak için mükemmeldir..

9. Victoria Kanepe Sandalye:

Victoria Kanepe Sandalye

İşte uykunun şık görünmesini sağlayan harika bir antika Victoria koltuk. Kanepenin eğrisi güzel ve narin ahşap işçiliği çok muhteşem. Kullanılan kumaş çiçeklidir ve silindirik yastık cazibe katar.

10. Cafe Kanepe Sandalye:

Kafe Koltuk

Alanınıza incelik katmak için bu harika kafe koltuğunu kullanın. Bu geniş arkalıklı koltuk, sıkıcı bir duvarı örtmek için mükemmeldir. Kanepe iki kişiyi ve bir kişi için uyku alanını işgal edebilir..

11. Kanepe Kumaş Sandalye:

Kanepe Kumaş Sandalye

İşte dönüştürülebilir ve küçük alanlar için kullanışlı harika bir çekyat sandalyesi. Kumaş kanepe koltuk bir kanepe kadar geniş ve ferahtır. Kolçak rahatlatıcıdır. Sandalye daha sonra bir kişiyi barındırabilecek bir yatağa dönüşür..

12. Yuvarlak Kanepe Sandalye:

Yuvarlak koltuk

Bu, birçok sohbetin başlangıcı olabilecek tuhaf bir koltuktur. Yuvarlak koltukta yuvarlak bir koltuk ve kavisli bir arkalık bulunur. Sandalyenin iç dolgusu oturmayı çok rahat ve rahat hale getirir.

13. Kat Kanepe Sandalye:

Kat Kanepe Sandalye

Bu, küçük alanlar için mükemmel olan benzersiz bir konsepttir. Bu kat kanepe sandalye yere yerleştirilebilir ve daha sonra bir yatak oluşturmak için açılabilir. Sandalye, herhangi bir ahşap çerçeve olmadan yalnızca birleştirilmiş minderlerden oluşur..

14. Modern Kanepe Sandalye:

Modern Koltuk

Şık olan bu modern ve çağdaş renkli koltuk sandalyesini alın. Dikişsiz sandalyenin kol dayanağı yoktur. Kullanılan malzeme çok rahat ve yumuşaktır. Bu kanepe, oturma odanız için en iyi görünümü verecektir. Gençler bu kanepe için en iyi seçim.

15. Art Deco Kanepe Sandalye:

Art Deco Koltuk

İşte kadife bir art deco koltuk. Yumuşak malzeme de uyumak için mükemmeldir. Kanepe koltuğu, oturmayı rahat hale getiren ikiz minderlere sahiptir. Fan şeklindeki tasarıma bakmak harika ve etkileyici.

Kanepe sandalyeleri tüm şekil ve boyutlarda gelir. Küçük alanlar için mükemmeldirler ve yatağa dönüştürülebilirler. Bunları ofis, ev ve hatta dinlenme alanları için kullanın. Fabrikalarda ve küçük atölyelerde yapılan kanepeler de. Orada geniş bir kanepe koleksiyonunda farklı çeşitler bulacaksınız. Bazı üniversiteler de mobilya imalatında kurslar veriyor. Yeni tasarımlar sırada, kullanım tercihinize göre seçebilirsiniz. Rahatınız için bir kanepe satın almak için çevrimiçi seçeneği kontrol edin. Kanepe için iyi bir miktar yatırım yaparken, rahatlamanız için kalite ve ağırlıkla gidin..

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.