Küçük bebek dengesini kontrol edemez ve bebek sandalyeleri, bebeğinizin erken bir aşamada bağımsız olmasını sağlamanın harika bir yoludur. Bunlar size işinizi kolayca yapma özgürlüğü de verir. İyi tasarlanmış ve rahat bebek sandalyeleri, bütçenize uygun çeşitleriyle de karşınıza çıkıyor. Bu tür sandalyeler, bebeği dengesini düzgün bir şekilde idare edemeyen anneler için yararlıdır..

Basit ve Farklı Bebek Sandalyesi Çeşitleri:

İşte bebekler için rahatlık ve keyif veren farklı sandalye çeşitleri.

1. Sallanan Bebek Sandalyesi:

bebek sandalyeleri

Sandalye çok rahat, güvenli ve kullanımı güvenlidir. Siz biraz iş yapmakla meşgulken bebeğinizi koyabilirsiniz. Sandalye, bebeğinizi de uyutmaya yardımcı olabilecek sallanan bir mekanizmaya sahiptir..

2. Mama Sandalyesi:

Mama Sandalyesi

Bebeğiniz sandalyeye oturacak kadar güçlü olduğunda, mama sandalyesine yatırım yapmalısınız. Bu sandalye, çocuğunuzu besleyebileceğiniz bir yer olarak hizmet edecektir. Bu mama sandalyesini yemek masasına yerleştirebilir ve çocuğunuzun aile yemeğinizin bir parçası olmasına izin verebilirsiniz. Bu güzel sandalye de bütçenize uygun olacak.

3. Bebek Mama Koltuğu:

Bebek Mama Sandalyesi

Bunun alt kısmında tekerlekleri vardır, böylece evin içinde kolayca gezinebilir. Sandalyeli masa, bir kase, bardak vb. kolayca sığacak yerleri oyuktur. Bu, yiyecek kasesini hareket ettirmeden tutmanızı kolaylaştırır. Bebek ayrıca yemeğinin ve diğer aktivitelerin tadını çıkaracaktır. Sandalyelerin malzeme kalitesi iyi, ayarlanabilir ayak pozisyonu bu sandalyede faydalıdır..

4. Salıncak Bebek Sandalyeleri:

Salıncak Bebek Sandalyesi

Bu harika bebek salıncak sandalyesi, bebeğinizin eğlencesi için sahip olabileceğiniz en iyi şeydir. Sandalye, güçlü ve sağlam bir üçgen çerçeve yapısına yerleştirilmiştir. Sandalye, çerçevenin içinde güvenli bir şekilde sallanır ve hareket eder. Bebeğinizi bahçedeki bu sandalye ile yanınıza alabilirsiniz; bebeğinizi saatlerce meşgul tutabilirsiniz. Bebeğiniz bu eğlencenin tadını çıkaracak.

5. Bebek Oturma Koltuğu:

Bebek Oturma Koltuğu

Bu tip sandalye genişliği 28 cm ve yüksekliği 15 inçtir. Küçük büyük bebekler bu sevimli ve güçlü bebek sandalyesine rahatlıkla oturabilir. Sandalye ağırlığı 900 gr olup, sağlam, sağlam plastikten yapılmıştır ve kolay kırılmaz. Sandalye, parlak ve cesur renklerde yapılmış çocuk desenlerine sahiptir..

6. Beşik Bebek Sandalyeleri:

Beşik Bebek Koltuğu

Bu harika beşik, bebeğin rahat uyumasına yardımcı olan bir salıncak yapısına sahiptir. Uyku alanı rahattır. Yıkanabilir ve çıkarması da kolay bir şilte alacaksınız. Beşik sandalyenin etrafında böcekleri uzak tutmanıza yardımcı olmak için bir cibinlik bulunur. Sallanan sandalye, bebeğinizi mutlu etmek için de sizin için çok kullanışlıdır..

7. Küçük Bebek Yemek Sandalyesi:

Küçük Bebek Yemek Sandalyesi

Bebeğinizin yemek yemesine yardımcı olmak için bu çok amaçlı bebek yeme sandalyesini alın. Sandalyenin önüne, biberon ve mama kaplarını koyabileceğiniz geniş bir masa eklenmiştir. Şişeleri tutmak için kullanılan girintiler de dökülmeye karşı çok dayanıklıdır.

8. Bebek Yemek Sandalyesi:

Bebek Yemek Sandalyesi

Bebeğinizin yemeklerini aile ile birlikte yemesine yardımcı olduğu için bebeğiniz için bu yemek sandalyesini seçin. Yemek sandalyesi özellikle bebeğinizin güvenliği için yapılmıştır. Bebeğiniz için masa, üzerinde bir şeyler tutacak kadar geniştir. Bu sandalye, ebeveynlerin bebeğini sorunsuz bir şekilde beslemesi için yararlıdır. Çocuk da yeme adabını öğrenmek için yardım alır.

9. Bebek Masa Sandalyesi:

Bebek Masa Sandalye

Bu, bebeğinizi yazmaya ve öğrenmeye başlamanın harika bir yoludur. Yemek yemeye ve oynamaya da yardımcı olur. Bu taşıması kolaydır, masa alanı rahattır. Bebek için bu masa sandalyesi çok sağlam ve renklidir. Masa sandalyesi bebeğinizin boyuna göre yeterince kısadır. Sandalye geniştir ve bebeklerin de üzerinde durmasına yardımcı olabilir. Bu, çocuklarınızın öğle ve akşam yemeklerinde de ilk tercihidir..

10. At Sallanan Sandalyeler:

At Sallanan Sandalye

Bu harika sallanan sandalye bebeğiniz için harika. Güçlü plastik sandalye renklidir ve bakımı kolaydır. Sandalye demonte edilebilir ve dışarıda da alınabilir. Sallanan sandalye, bacak desteği için kirişlere sahiptir..

11. Seyahat Bebek Sandalyeleri:

Seyahat Bebek Koltuğu

Bu, çok seyahat eden insanlar için çok iyi bir üründür. Bu portatif ve seyahat dostu sandalye, masalara kolayca takılabilir. Bu, sökülmesi çok kolaydır ve bagajınızda da daha az yer kaplar. Bebeğinizle dışarı çıkmayı planlıyorsanız, bu sandalye bebeğinizin eğlenmesi için iyidir. Bebeğiniz için bu sandalyeyi deneyin ve planlarınızla rahatlayın.

12. Bebek için Plaj Sandalyesi:

Bebek için plaj sandalyesi

Bu plaj sandalyesi, plajda güneşli günler için harika olmasını sağlayan bir şemsiye ataşmanına sahiptir. Sandalyede ayrıca bebeğinizin kumsalda ihtiyaç duyacağı eşyalarını koyabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Bu taşıma bebek sandalyesi gerçekten iyi bir satın alma.

13. Bebek Banyo Sandalyesi:

Bebek Banyo Sandalyesi

Bu, bebeğinizi banyo yaparken güvende ve mutlu tutacaktır. Sandalye, bebeğinizin banyo sırasında ağlamasını önlemek için biraz sallanma mekanizmasına sahiptir. Bu, lavabonun yanında bir tezgah üzerinde durmak ve bebeğinize banyo yaptırmak için harikadır..

14. I Pad Bebek Sandalyeleri:

Ben Pad Bebek Koltuğu

Sallanan mekanizmaya sahip bu son teknoloji I Pad bebek sandalyesi ile bebeğinizi yerleştirin. Sandalyede, bebeğinizin en sevdiği programları izleyebilmesi için I Pad’inizi tutmak için bir çıkış bulunur. Bu size işinizi bebeğinizin yanında yapma özgürlüğü verir..

15. Konfor Bebek Sandalyeleri:

Konfor Bebek Sandalyeleri

Alçak sandalye, bebeğinizi yerden uzak tutmak için iyidir. Öne oturan emniyet kirişi bebeğinizin düşmesini engeller. Bebeğinizi mutlu ve meşgul kılmak için renkli boncuklarla doludur..

Bebeğiniz de bu sandalyelerle doyasıya eğlenecek. Sandalye bebeğin oturabileceği kadar kısadır. Bebek sandalyelerini ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Bebeğinizin güvenliği, ihtiyaçlarınız için her şeyden önce gelir. Bazı bebek sandalyelerini deneyin, ancak uygun kalitede. Bebeğiniz için markalı sandalyeleri de deneyebilirsiniz. Tercihinize göre seçin ve bebeğinizle eğlencenin tadını çıkarın.