Onlarca yıldır, ahşaptan veya herhangi bir metalden yapılmış benzer tipte sandalyeler kullanılıyordu, ancak şimdi gazla dolu bir sandalye geliyor. Bu tip sandalye hava ile şişirilir ve çok moda görünür ve evin dekoru çok şık görünür. Bu tip şişirilmiş sandalyenin avantajı, şişirilmediğinde küçük bir yerde ayarlanabilmesidir..

En İyi ve En Yeni Şişme Sandalyeler:

Öyleyse, en iyi 9 farklı şişirilmiş sandalye türüne bir yolculuk yapalım:

1. Taşınabilir Futbol Tarzı Şişme Sandalyeler:

Taşınabilir Futbol Tarzı Şişme Sandalye

Yüksek talep gören ve havalı görünen bu portatif şişme sandalyeler, futbol topu şeklinde tasarlanmıştır. Siyah ve beyaz renk kombinasyonu yerleştirildiğinde harika görünüyor ve şişirilebilir kanepe su geçirmez malzemeden tasarlandı, bu nedenle üzerine dökülen sıvı bu sandalyenin görünümüne zarar vermez..

2. Açık Çift Kişilik Şişme Sandalyeler:

Dış Mekan Çift Kişilik Şişme Sandalye

İşte konforlu ve rahat çift kişilik şişirilebilir kanepe veya gerektiğinde şişirilebilen bir sandalye. Oturma alanındaki renkli noktalar, gelişmiş ve genişletilmiş bir görünüm sağlar. Bu tip dış mekan şişme sandalyeler, bahçe alanı gibi dış mekanlara veya balkonlara yerleştirilebilir ve mekana canlı bir görünüm kazandırabilir..

3. Renkli Şişme Sandalyeler:

Renkli Şişme Sandalyeler

Modaya uygun ve çekici görünümlü bu şişirilmiş sandalyeler. Şişirilmiş sandalye, farklı düz renklerde özelleştirilebilir ve her türlü aktivite için kullanılabilir. Sandalye hem yetişkinler hem de çocuklar için idealdir ve herhangi bir yere daha fazla görünüm katar..

4. Smiley Tarzı Şişme Sandalyeler:

Smiley Tarzı Şişme Sandalye

Tüm zamanların favorisi ve sevimli görünümü bu gülen şişirilmiş sandalye. Sandalye, gülen yüz şeklinde özel olarak tasarlanmış olup, kalın ve dayanıklı plastikten tasarlanmıştır. Böylece bir kez satın alındığında daha uzun süre kullanılabilir ve oturma odasında ve hatta balkonda tutulduğunda çok havalı görünebilir..

5. Doğadan Esinlenilen Şişme Plaj Sandalyeleri:

Doğadan Esinlenilen Şişme Plaj Sandalyesi

Bunlar, herhangi bir plaj partisi için en havalı görünen şişirilmiş sandalyeler. Sandalye farklı tonlarda güzel bir baskıya sahip ve zarif görünüyor. Sandalye, kumsalda, terasınızda veya kampanya sırasında güneşlenmek için idealdir ve kamptaki herkesin gıpta edeceksiniz..

6. Yaşlılar için Şişme Kanepe:

Yaşlılar için Şişme Kanepe

Bunlar, normal olanlardan oldukça büyük olduğu için yaşlılar için ideal şişirilmiş kanepelerdir. Kolçak ve sırtlık bile vardır, böylece otururken rahatlık sağlar ve üzerinde herhangi bir oyun veya filmin keyfini çıkarabilir ve harika akşamlar geçirebilirsiniz..

7. Yuvarlak Şekilli Şişme Koltuklar:

Yuvarlak Şişme Koltuklar

Güzel ve zarif görünümlü bu şişirilmiş sandalyeler, uygun kol dayama ve parıltılı gümüş renginde sırtlık ile yuvarlak şekillidir. Oturma alanında, siz otururken pembe renkte yastıklı bir minder bulunur. Sandalyeler birçok renkte mevcuttur ve bu sandalyeler kafe ve salonda da kullanılabilir..

8. Sansasyonel Şişme Fasulye Sandalyeleri:

Sansasyonel Şişme Fasulye Torbası Sandalyeler

Sevimli ve hoş görünenler, rahatlamak için tasarlanmış bu şişirilmiş armut koltuklardır. Sandalyeler oldukça dayanıklıdır ve dış mekanlara veya iç mekanlara yerleştirilebilir ve ayrıca söndürülebilir ve kolayca saklanabilir..

9. Çocuklar için Pembe Dondurulmuş Disney Şişme Sandalyeler:

Çocuklar için Pembe Dondurulmuş Disney Şişme Sandalye

Çocuklar için Disney karakterlerinin basıldığı, böylece çocukları kendine çeken ve kendilerini özel hissettiren mükemmel bir şişirilmiş sandalye. Şişirilebilir çocuk sandalyesi, kalın, dayanıklı çevre dostu malzemelerden yapılmıştır ve oldukça hafiftir. Böylece çocuklar en sevdikleri sandalyede eğlenebilir ve aynı zamanda rahatlayabilirler..

Şişirilmiş sandalyeler birçok tasarım, renk ve desende bulunur ve ihtiyacınıza ve tarzınıza göre birini de seçebilirsiniz. Avantajı, havayla dolu olmadığında da küçük bir yerde tutulabilmesidir ve sandalyenin boyutu ve şekli, doldurduğunuz havaya bağlıdır. Bu yüzden çekici bir sandalye alın ve herhangi bir yere farklı bir görünüm kazandırın.

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.