Sandalyeler her evde, dükkanda, showroom’da ve olmayan yerlerde bulunan mobilya parçalarıdır. “Sandalye” kelimesi Fransızca “chaiere” kelimesinden gelmektedir. Sandalyeler antik çağlardan beri evlerde günlük kullanım için mobilya olarak kullanılmaktadır. Ahşap, plastik, akrilik vb. gibi farklı malzemelerde ve diğer birçok faktör göz önüne alındığında farklı stillerde gelirler..

Sade ve Şık Yuvarlak Sandalyeler:

Burada evlerinize, salonlarınıza ve ofislerinize girebileceğiniz yuvarlak sandalyeler göreceğiz. İlk dokuz yuvarlak sandalyeye bir göz atalım.

1. Yuvarlak Şezlong:

yuvarlak sandalyeler

Bu güzel daire sandalye, sade tasarımı, dikişli döşemesi ve rahat hissi ile göz alıcı bir görünüme sahiptir. Yumuşak, beyaz ince renk ona yatıştırıcı bir dokunuş verir. Görünüme uyması için bazı parlak minderler atın ve evinizdeki herhangi bir alana hayat vereceksiniz..

2. Katlanabilir Yuvarlak Ay Sandalye:

Katlanabilir Yuvarlak Ay Sandalye

Bu büyük yuvarlak sandalye rahat, katlanabilir ve portatiftir. Çim alanınıza veya herhangi bir açık alana yerleştirebilirsiniz. Bu yuvarlak sandalyeler, sağlam çelik ayaklarla desteklenir ve aynı zamanda güvenlik (çocuklar için) ve rahatlık sağlar. Tamamen rahat oldukları ve minimum montaj gerektirdiği için evinizde yuvarlak bir ay sandalyesi olmalıdır..

3. Yuvarlak Boş Sandalye:

Yuvarlak Boş Sandalye

Bu tabaklanmış büyük yuvarlak sandalye, kesinlikle evinizde veya salon alanınızda tercih edilen koltuk olacaktır. Ekstra konfor ve lüks bir his için içine 2-3 adet minder koyabilirsiniz. Kolayca bakımı yapılabilir ve çok rahattır ve kesinlikle odanızın güzel görünmesini sağlayacaktır..

4. Yuvarlak Koltuk:

Yuvarlak Koltuk

Bu sağlam, büyük daire sandalye, zarafeti ve şık görünümü söz konusu olduğunda yaşam alanınızdaki en iyi mobilya olabilir. Ekstra rahatlık için minderlerle birlikte gelir. Ve bu tür yuvarlak kol sandalyeler kesinlikle odanızın düzenine uyacaktır..

5. Yuvarlak Düğme Sandalye:

Yuvarlak Düğme Sandalye

Bu şık büyük daire sandalye, görünüşe ve rahatlığa sahiptir. Restoranlar için veya yemek sandalyesi olarak uygundur. Sağlam görünüm, sert ahşap ayaklarla iyi korunur. Sonuç olarak, rahat ve şık salon oturma konforu sunar.

6. Yuvarlak Varil Sandalye:

Yuvarlak Varil Sandalye

Bu büyük yuvarlak sandalyede yapılan her detay, onu daha da konforlu hale getiriyor. Minderler bu sandalyenin görünümünü ve rahatlığını daha da artırır. Kıvrımlı ve şık döşemelere sahip olup yatak odanızı veya oturma odanızı zenginleştirir. Ayrıca, sahip olduğunuz herhangi bir dekoru tamamlayacak.

7. Şık Yuvarlak Arka Sandalye:

Şık Yuvarlak Sırtlı Sandalye

Bu zarif beyaz daire sandalye, onu evinizde mükemmel bir mobilya parçası yapacak bir görünüme sahiptir. Dayanıklı dolgu inanılmaz konfor ve stil sağlar. Ayrıca ondan yayılan modern bir hava verir..

8. Yuvarlak Büyük Boy Döner Sandalye:

Yuvarlak Büyük Boy Döner Sandalye

Bu büyük yuvarlak sandalye son derece rahat olduğundan, bu sandalyeyle konfor hakkında konuşun. Ve yaşam alanınıza veya sakladığınız her yere çok şık bir katkı olacaktır. Bu yuvarlak sandalye parçası, zarif bir yüksek sırt ve yastıklamaya sahiptir..

9. Yuvarlak Çocuk Koltuğu:

Yuvarlak Çocuk Sandalyesi

Bu sevimli yuvarlak çocuk sandalyesi, küçük çocuklar için son derece rahat görünüyor. Yükseklik daha azdır, kenar yoktur ve toplam tasarım güvenliği sağlar. Bu, çocuk odanız için tamamen ideal bir mobilya seçimidir ve bakım gerektirmez..

Oturma odanız, çalışma odanız, salon alanınız, ofisleriniz vb. için sandalye gibi mobilya parçaları son derece gereklidir. Odanıza etkinlik ve şıklık sunarlar. Birçoğu kolayca monte edilebilir, hafif ve son derece rahattır. Bu nedenle, çok yönlü tasarımlara sahip yuvarlak sandalyeler gibi önemli mobilyaları kaçırmayın..

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.