Bizi günümüzden hayatlarımıza çeken meşguliyetle, gezi planları genellikle doğaçlamadır. İnsanlar yalnız zaman bulma ve büyük bir grupla uzun yolculuklardan kaçınma eğilimindedir. Doğaçlama, dürtüsel geziler söz konusu olduğunda en iyi karar trekking, dağcılık veya kamp yapmaktır. Ancak, gerekli donanım olmadan altın zaman geçirmek imkansızdır..

Sevimli ve En İyi Kamp Sandalyeleri:

Bu sandalyeler ile evinizi dekore ederken burada gösterilen kamp sandalyelerini bulalım.

1. Outing Özel Kamp Sandalyesi:

Outing Özel Kamp Sandalyesi

Bir kamp sandalyesi, koltuk sırt desteği arasına sabitlenecek şekilde tasarlanmıştır. Arka bacak öne gelir ve ön arkaya giderek koltuğun altında x şeklinde bir yapı oluşturur. Kamp sandalyeleri çok hafiftir ve herhangi bir geziye veya trekkinge yanınızda taşınabilir..

2. Katlanır Kamp Sandalyesi:

Katlanır Kamp Sandalyesi

Seyahatte portatif kamp sandalyeleri taşımak, size en üst düzeyde konforu sağlayacaktır. Kamp sandalyesinin katlanabilme özelliği, farklı yerlere taşınmasını kolaylaştırır ve fazla yer kaplamaz. Sürekli hareket halindeyseniz, katlanır sandalyeler sizin için gerekli ekipman olabilir. Gerekli konforu sağlamasına rağmen, bu sandalyelerin dayanıklılığı genellikle daha azdır..

3. Çocuk Kamp Sandalyesi:

Çocuk Kamp Sandalyesi

Çocuk kamp sandalyeleri, daha sert bir görünüm ve uzun ömür sağlayan çelik ve polyesterden yapılmıştır. Çocuklar için bu kamp sandalyeleri genellikle bir aile bir geziye çıktığında veya arka bahçesinde bir parti verdiğinde ihtiyaç duyulur. Farklı çeşitlerde ve boyutlarda ve şekillerde mevcutturlar. Çocuk kamp sandalyeleri genellikle çocuğun yaşına göre satın alınır. Çocuk için bir tür korumadır, aynı zamanda çocukların favorisi olur..

4. Çift Kamp Sandalyesi:

İkili Kamp Sandalyesi

Karınız ve kocanızla birlikte kamp yapmayı veya trekking yapmayı seviyorsanız, iki kişi için iki kamp çantası taşımanıza gerek yok. Bunun yerine bir çift kişilik kamp sandalyesi satın alın ve yanınızda oturan kişiyle birlikte manzaranın tadını çıkarın. Yapı çerçevesini çok dayanıklı yapan çelik çerçevelerden yapılmıştır. Toplam yapı iki kişiyi barındırdığı için biraz daha büyük olsa da yine de buna değer. Artık yanınızda arkadaşınızla açık havada en iyi zamanın tadını çıkarabilirsiniz..

5. Çelik Katlanır Kamp Sandalyesi:

Çelik Katlanır Kamp Sandalyesi

Kamp sandalyeleri hafif ve karmaşık yapısı nedeniyle yeterince sağlam olmasa da trekking yapmayı sevenler için son derece faydalıdır. Evinizden daha uzun süre uzak kalacaksanız, en iyi seçeneğiniz kamp katlanır sandalyesidir. Size geniş bir seçim yelpazesi sunan birçok renkte mevcuttur. Çelik, paslanmadığı için dış mekan kullanımına çok uygun hale getirir..

6. Deluxe Kamp Sandalyesi:

Deluxe Kamp Sandalyesi

Deluxe kamp sandalyeleri, sahile, balık tutmaya veya yürüyüşe ve hatta pikniğe götürülmek için en iyisidir. Sandalyeler sağlam ve dayanıklıdır, kumaş kalitesi ise daha uzun süre dayanmasını sağlar. Lüks modeller de harika bir satın alma.

7. Yastıklı Kamp Sandalyesi:

Yastıklı Kamp Sandalyesi

Rahat bir kamp sandalyesi herkes için mükemmeldir. Bu yastıklı kamp sandalyesi, her zaman kullanmak gibi hissedeceğiniz tüm yastıklı malzemelerle çok rahat. Malzeme aynı zamanda su geçirmez olduğu için tüm yıl boyunca iyidir.

8. Hafif Kamp Sandalyesi:

Hafif Kamp Sandalyesi

Kamp sandalyeleri çoğunlukla açık hava kamp amaçlı kullanılır. Hafif yapısı nedeniyle yürüyüşçülerin sırt çantalarıyla taşıması daha kolay hale geliyor. Kamp sandalyeleri hafif olmasına rağmen, tamamen yetişkin, sağlıklı bir insanın ağırlığına dayanacak kadar sağlamdır..

9. Alçak Kamp Sandalyesi:

Alçak Kamp Sandalyesi

Alçak kamp sandalyelerinin ayakları oldukça küçüktür. Uyumları oldukça rahattır. Ancak uzun bacaklı kişiler üzerine oturmakta sorun yaşayabilirler. Sağlam kolçaklar ayağa kalkar ve kolayca katlanabilir, yürüyüşçülere daha fazla konfor sağlar.

O zaman dışarı çıkmaya karar verdiğimizde, çanta paketleme konusunda doğru kararlar almamız gerekiyor, bütçenize ve memnuniyetinize göre seçim yapın. Bazı hafif seçeneklerle de rahat kamp sandalyeleri deneyin..

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.