Piyasada farklı amaçlara hizmet eden çeşitli sandalyeler bulunmaktadır. Asıl amaç oturmak olsa da, çok çeşitli olması konforu farklı bir seviyeye getiriyor. Bu geniş ürün yelpazesi sayesinde alıcının seçim yapması daha kolay hale gelmektedir. Geniş ölçekte üretilebilen ve cepte ekonomik bir ürün üretebilmek için Eames sandalye ortaya çıkmıştır..

En İyi ve Şık Eames Sandalyeler:

Eames sandalyesinde esas olarak bir koltuk başlığı, bir sırtlık ve bir koltuk bulunur. Aşağıda en sık kullanılan bazı Eames Sandalyeleri bulunmaktadır..

1. Rahat Eames Sandalyeler:

Rahat Eames Sandalyeler

Eames koltukta elde ettiğiniz ek kalite, toplam vücut ağırlığını eşit olarak dağıtmanıza yardımcı olan kolçaktır. Tamamen rahatlamanıza yardımcı olur. Eames koltuk, salonlarda veya ofislerde yan koltuk olarak kullanılabilir ve en iyi sonuçlar için genellikle zıt veya uyumlu bir osmanlı rengiyle eşleştirilebilir..

2. Resmi Eames Sandalyeler:

Resmi Eames Sandalyeler

Eames ofis koltukları, alıcının ihtiyaçlarına göre hareket etmesine ve ayarlanmasına yardımcı olmak için genellikle aşağıda tekerleklere sahiptir. Ofis Eames koltuğunda, koltuk ihtiyaca göre oldukça ayarlanabilir. Bu tip sandalyelerdeki deri ve minder genellikle dahilidir ve bunları ayrı olarak satın almaktan zaman kazandırır..

3. Tasarımcı Eames Sandalyeler:

Tasarımcı Eames Sandalyeler

Bir Eames sallanan sandalye, tasarımın en son gelişinin mükemmel bir örneğidir. Genellikle plastikten yapılır ve bu nedenle uzun ömürlü ve su geçirmez bir üründür. Bununla birlikte, mevcut diğer Eames sandalye türleri kadar rahatlık sağlayamaz, ancak mükemmel şekilde oturan minderler eklemek bu sorunu çözebilir..

4. Klasik Eames Sandalyeler:

Klasik Eames Sandalyeler

Eames yemek sandalyesi, eski günlerden klasik bir örnek olarak duruyor. Tabanı ahşaptan yapılmıştır, ancak koltuk plastikten yapılmıştır. Yemek masaları için en uygun olanıdır ve ekstra oturma amaçlı bile kullanılabilir. Üretiminde yer alan ana ürün plastik olduğu için dayanıklı ve sağlamdır..

5. Güzel Eames Sandalyeler:

Güzel Eames Sandalyeler

Stil bir sorun olduğunda, Eames tarzı sandalye kurtarmaya gelir. Yapıldığı malzeme genellikle değişir ve ürünün talebine bağlıdır. Siparişe göre plastik veya ahşaptan yapılabilir. Eames tasarım sandalyeleri, mükemmel bir uyum sağladıkları için genellikle yemek masalarına yerleştirilir..

6. Sınıf Odası Eames Sandalyeleri:

Sınıf Odası Eames Sandalyeler

Eames plastik sandalyeler sınıf, yemek, konferans salonu ve hatta gücün daha fazla olduğu herhangi bir etkinlik için mükemmeldir. Bu sandalyeler hafiftir, taşıması kolaydır. Gerçek renklerde mevcutturlar. Odaya taze bir görünüm verir.

7. Rahat Uzun Eames Sandalyeler:

Rahat Uzun Eames Sandalyeler

An Eames şezlonglar, mekanınızı ziyaret eden misafirlere sıcak ve anlayışlı bir görünüm kazandırır. Kalıplanmış kontrplaktan ve deriden yapılmıştır. Sadece konfor sağlamakla kalmaz, aynı zamanda mekana şık bir görünüm de katarlar..

8. Köşe Eames Sandalyeler:

Köşe Eames Sandalyeler

Eames yan koltuğu çok hafiftir ve her yere her yere taşınabilir. Bu sandalyenin en iyi özelliği, alanın sorun olduğu her yere takılabilmesidir. İlave kişiler için ilave bir oturma bölmesi sağlar..

9. Ayak Desteği Eames Sandalyeler:

Ayak Desteği Eames Sandalyeler

Esas olarak deriden yapılmış olup, dayanıklı ve uzun ömürlü bir kalite ve güvence sağlar. Eames sandalyesi genellikle alçak koltuklara sahiptir ve bu sayede daha küçük insanların kolayca ayarlanmasını kolaylaştırır. Sandalye Eames, daha yüksek rahatlatıcı sonuçlar için bir osmanlı ile eşleştirilebilir.

Eames sandalye genellikle bir baş desteği, arkalık ve bir koltuk ile birlikte gelir. Ofislere, yemek alanlarına, salonlara, sınıflara, restoranlara ve diğer halka açık yerlere yerleştirilebilirler..

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.