Ar tai panieka ar apatija? Kodėl tu jos taip nekenti? Ar tai dėl gražios šeimos, su kuria ji gyvena, palyginti su jūsų? Ar dėl to, kad ją seka gerbėjas vyras, o ne vienas vyras žiūri į tave? Ar dėl to, kad ji yra supermama ir ar visa tai nereiškia pagalbos poreikio? Visa tai verčia vengti socialinio sąrašo su draugais, ar ne? Ir jums labiau patiktų būrys draugų vyrų, purvinančių savo namus ir visą dieną gerdami alų žiūrėdami sportą, o ne grupė draugų, savo lyties, kurios iš tikrųjų leistų jums jaustis gerai. Dabar jūs turite užimti poziciją, nes galų gale tik moteris supranta kitą, nesinaudoja pastangomis. Čia mes įtraukėme keletą patarimų, kaip nustoti nekęsti kitų moterų?

Kas verčia tave jos nekęsti?

1. Ar užaugote namuose, kuriuose dominavo moterys, o tai gali būti priežastis, dėl kurios jūs taip atsiribojote nuo draugų moterų? O gal būdama mokykloje draugė moteris staiga sulaužė jūsų pasitikėjimą ir paskleidė istorijas apie jus? Ši patirtis gali būti paslėpta jūsų pasąmonėje, ir jums laikas jas visiškai išleisti. Praleiskite dienas ir tuos prisiminimus, kurie jus persekioja, tos merginos, kurios jus tyčiojosi, erzino, traukė žemyn, judėjo mylių į priekį gyvenime. Dabar esate stipri nepriklausoma moteris, ir jūs turite pradėti siųsti tą signalą, nekenčiant moterų, bet padedant tiems, kuriems reikia mokytis iš jūsų patirtos patirties.

2. Turite nustoti žiūrėti į moteris viršininkes ir bendradarbes, kaip su jomis neįmanoma dirbti. Ne visos moterys yra tos, kurios laukia, kol jus įskaudins, sumenkins ar išduos. Šiais laikais moterys elgiasi su moterimis griežtesniais tonais nei tai daro vyrai. Nenaudokite taisyklės „būti po mano nykščiu“ visoms ten esančioms moterims ir nustokite būti įstrigęs seniai išnykusiame pavyzdyje. Iš pradžių nesate blogas žmogus, tad kam kurti tokį įvaizdį, kuris apskritai gadina jūsų reputaciją. Ir jei manėte, kad nekęsti kitų moterų buvo šaunu; naujienlaiškis: TIKRAI NEŠALU.

3. Ar turėjote problemišką vaikystę, kur jūsų brolis ir sesuo buvo sesuo, kuri visada buvo lyginama su jumis? Tai taip pat gali būti priežastis, kodėl jūs taip nekenčiate moterų. Galbūt berniukai daugiau dėmesio skyrė jūsų seseriai, galbūt vyrai namuose gyrė jūsų seserį labiau nei jūs. Natūralu, kad dėl to sukėlėte blogus jausmus savo seseriai, bet tai buvo praeityje. Ar bandėte pradėti mylėti save? Jei taip, tuomet neigiate tiesą, o jei ne, geriau pradėkite dabar, kol neprarasite geros draugiškos moters.

4. Ar slapta pavydite aplink esančioms merginoms dėl išvaizdos ir pasakiško kūno, kuriuo jos puikuojasi? Nebūk, nes laikui bėgant išvaizda ir kūnas išblės, tai, kas lieka už nugaros, yra širdis ir siela, pynianti gerus prisiminimus.

Nesaugumas:

Nebūk nesaugi moteris, tavo partneris vyras niekada nesiruošia į kitos moters glėbį. Atminkite, kad tai, ką siunčiate nesąmoningai, išsipildo (traukos dėsnis). Vadinasi, jei norite, kad aplinkinės moterys niekintų jūsų egzistavimą, tas pats nutiktų. Nustokite nekęsti kitų moterų dėl to, ką jos turi ir ko jums trūksta. Pradėkite girti ir mylėti save už tai, ką turite, ir padėkite kitiems pasiekti tą patį, nes neturite to. Tokiu būdu jūs galų gale mylėtumėte tuos, kuriems padedate ir kurių nekenčiate.