Sena patarlė sako: „Tu nesi negraži, visuomenė yra“. Tai sakant, kodėl tada nekenčiate savęs? Kodėl leidžiate kitiems diktuoti, kaip vaikštote, kalbate, rengiatės ir bendraujate? Jūs esate laisvos dvasios žmogus, sukurtas kaip dieviškas, tad kam leisti kam nors sumažinti jūsų blizgesį? Lengviau pasakyti nei padaryti, tačiau devyniasdešimt procentų paauglių ir jaunų suaugusiųjų šiais laikais kenčia nuo žemos savivertės. Šiandien norėtume daugiau apie tai pakalbėti su jumis, kad išmoktumėte priimti ženklus. Štai ženklai, kaip nustoti nekęsti savęs. Todėl skaitykite toliau ir būkite gerai informuoti.

Patarimai, kaip mylėti save:

Ar matėte mokykloje populiarų berniuką ar mergaitę? Pažvelkite į jų turimų draugų skaičių ir su kuo susiduria didžiulis gerbėjas. Bet palaukite, ar to tikrai norite, nes jei pažvelgsite giliai į jų gyvenimą, tas pats populiarus berniukas ar mergaitė mokykloje yra vienišas vaikas. Jie dėvi laimės kaukę ir, nors turi nuostabų kūną, dėvi gerus drabužius, bendrauja su turtingais vaikais ir vairuoja niūrias transporto priemones, giliai viduje jie nėra laimingi. Bet ar tai rodo? Ne, taip nėra, nes jie išmoko mylėti save, nustojo nekęsti tokių, kokie yra, ir todėl kiti yra įkvėpti būti šalia ir sekti jais.

Pirmas dalykas, kurį turite suprasti, yra tai, kad esate individas. Taip, kartais tėvai ir draugai, visa visuomenė gali būti žiauri ir jiems patinka lyginti. Nuo išvaizdos iki drabužių, maisto, kurį valgote ir kaip valgote, kokiu laiku miegate ir ką darote, kai esate tuščias, jie viską sprendžia. Tačiau jei priėmėte save kaip asmenybę, turintį savo poreikių, nepamirškite ignoruoti kitų neigiamų pastabų ir mėgaukitės palaiminimu bei stebuklu, kuris yra JŪS.

Sužinokite, kad kiekvienas KŪNAS yra unikalus, todėl jei ir jūs norite to plokščio pilvo, turite dėl to dirbti. Jūs vis tiek galite valgyti tai, ko norite, ir vis tiek pasistengti, kad įgytumėte tą nuostabų kūną. Kai išliksite tinkami, būsite laimingi ir būsite motyvuoti gerai apsirengti. Tada žmonės pastebėtų jūsų veido švytėjimą, kuris sklinda iš vidaus. Taip yra todėl, kad motyvavote būti stiprus ir malonus ne kitiems, o pirmiausia sau. Kai žmonės mato, kaip jums patinka būti tokiais, kokie esate, savo pasirinkimu ir natūraliais būdais, jie norėtų būti jūsų draugai. Niekas nenori būti šalia kažko nuobodaus ir neigiamo, todėl jūs turite pakeisti save, prieš leisdami kitiems pastebėti tą jūsų pasikeitimą.

Mylėti save yra labai svarbu:

Pažvelkite į savo kūną, akis, nosį, odą, plaukus. Kiekvienas tavo kūno centimetras esi tu, nuoga tiesa, sukurta kaip dieviškoji. Turite suprasti, kad rūpindamiesi savo protu ir kūnu, būsite tinkami. Tai suteiktų jums jėgų atlikti kasdienę veiklą ir taip pat mankštinti savo protą. Sveiki protai niekada neleidžia vietos neigiamiems komentarams ir kritikai. Tačiau pažvelkite ir į neigiamus komentarus, pasimokykite iš jų ir judėkite toliau, nesirūpinkite jais.

Jei negalite pirmiausia mylėti savęs, kaip tikitės, kad kiti jus gerbs, rūpinsis ir mylės? Jie sako, kad viskas prasideda nuo tavęs, o tai yra tiesa. Taigi pirmyn ir palepinkite save, puoselėkite kūną, protą ir sielą, ir kai tai atsitiks, jūs automatiškai pradėsite Tave mylėti.