Oho, berniukai ir jų keistai būdai! Be abejo, dauguma jūsų moterų gali turėti tą „keistą berniuką ar vyrą“ savo gyvenime, kuris tiesiog nepasiduos, mylėdamas jus. Net jei nenorite, kad jis būtų šalia, jo kalbos ar jo manieros ir apkalbos visa tai priverčia jus pamišti. Dar blogiau, kai jis viską pasakoja apie savo meilę tau. Būtent tada norėtum jį pagauti už apykaklės, plakti už nugaros rankinėje, bate ar Gucci odiniame dirže ir užtikrinti, kad jis būtų ištrintas iš šios planetos veido. Bet tai tik dar viena svajonė, nes nenorite, kad teisinės institucijos nubaustų už netinkamą elgesį. Dabar, jei šis vaikinas nėra persekiotojas ir jūs žinote, kad jo pasiekimai yra nekenksmingi ir nekalti, vis tiek yra būdų, kaip visa tai sustabdyti, priversdami jį jūsų nekęsti. Todėl perskaitykite, kaip priversti berniuką jūsų nekęsti?

Kaip priversti jį tavęs nekęsti

Kaip priversti jį tavęs nekęsti:

1. Kalbėdamiesi su juo, nejunkite akių į akis. Net jei su juo jungiate akis į akį ir kalbate su pasibjaurėjimu, vyrai tai laiko iššūkiu arba būdu moterims pasakyti vyrams, kad yra pasirengę būti su jais, todėl neužmezga akių kontakto..

2. Kiek įmanoma laikykitės atstumo ir, kai pamatysite jį artėjant, draugaukite su kuo nors ir pradėkite kalbėti ar garsiai juoktis. Darykite tai ypač su draugu vyru, nes jūsų gerbėjas kiltų vyriškas ego ir jis norėtų jūsų labiau nekęsti, nes ignoruojate jį ir kalbėjote su kitu vyru jo akivaizdoje..

Kaip priversti jį tavęs nekęsti

3. Nustokite priimti jo skambučius palaipsniui, nebereikia akimirksniu atsakyti į jo SMS, „WhatsApp“, el. tai užtruks, bet jis tikrai pradės tavęs labiau nekęsti kiekvieną dieną.

4. Flirtuokite su kitu berniuku, meiliai erzinkite berniuką, patraukite už plaukų ir žaiskite, tačiau įsitikinkite, kad šis planas yra žinomas ir žaidėjui, ir darykite visa tai, kol gerbėjas stebi, kaip tai darote. Tai vėl išryškintų vyrišką ego, kuris paskatintų jį toliau tavęs nekęsti.

5. Dabar, kai žinai, kad jis tau jaučia jausmus ir jei jis kada nors pasirodys su trijų žodžių košmaru, leisk jam žinoti, kad jau turi vaikiną. Jei turite vaikiną, pristatykite juos abu, o jei neturite, geriau pasakykite gerai, nes priešingu atveju atsidursite klaidingoje padėtyje, kai jis sužinos

6. Nebūk per daug malonus su juo; per daug jam nesišypsok. Nesiūlykite jam padėti atlikti namų darbus; kalbėk tik tada, kai kalbama, tau nereikia įveikti papildomų kilometrų. Būdamas siaubingas ir bjaurus, jis privers jus labiau mylėti, atminkite, kad vyrai yra plėšrūnai nuo neatmenamų laikų, ir jie priima tai kaip iššūkį užtikrinti viską, ko nori.

Pagaliau:

Kaip priversti jį tavęs nekęsti

Jei vyras ar berniukas vis tiek negauna žinutės ir nori priartėti prie komforto, PASAKYK JAM. Jei reikia, kartais turite pasipriešinti ir, jei tai viešoje vietoje, jums pakankamai gerai, o jam – blogai. Tiesiog todėl, kad esate draugiškas ir žavus, dar nereiškia, kad bet kuris vyras turėtų teisę į jus. NE REIŠKIA NE!! Pasakykite jam tai labai aiškiai ir stebėkite, kaip jis jaučia didesnę jūsų neapykantą.