Mes dažnai žiūrime į poras ir atsidūsta, romantizmą, meilę, bendrystę ir galvojame, ar tai kada nors galime būti mes. Atsikratykite pasakos romantikos, tapkite tikra, ir taip gali atsitikti, jei esate pasiruošęs nueiti papildomą mylią. Meilė yra cukrus ir prieskoniai su brūkšneliu visko, kas gražu, tačiau nenusivilkime tuo, kas rodoma televizijoje ir filmuose. Mums svarbu suprasti, kad gyvenimas turi savo pakilimų ir nuosmukių. Kiekvienas žmogus turi savybių, kurios nesutampa su mūsų savybėmis. Tačiau kai žmogus yra įsimylėjęs, mes linkę apakti ir iš pradžių nepastebėti trūkumų. Vėliau tai gali kelti grėsmę mylimų santykių status quo.

Kai susitinka dvi sielos, jos susipina meilėje. Naktys praeina romantiškai kalbantis tarpusavyje. Tačiau kai jiems tenka gyventi tarpusavyje, visas pragaras atsilaisvina !! Čia parodyta, kaip užmegzti mylimus santykius?

Priežastys:

Yra daug priežasčių, pavyzdžiui;

  •  Jis paliko tualeto sėdynę
  •  Ji per daug nervina
  •  Ji beveik mano mama
  •  Jam nerūpi namų ruošos darbai
  •  Kodėl turėčiau išvežti šiukšles?
  •  Kodėl jis kasdien grįžta namo vėlai?
  •  Kodėl ji kasdien kalba su mama
  •  Jis ar ji viešai skelbia mūsų gyvenimą socialinių tinklų svetainėse
  •  Jis ar ji su jais kalbėjo apie mano problemas, o ne apie mane
  •  Tai ne tai, ko norėjau

Pradžioje:

Ne, čia ne cituojame Šventąjį Raštą; greičiau sakome, kad kai pirmą kartą susitiksite su juo, nenorime žinoti apie jų trūkumus. Žmogaus mentalitetas yra tai, kas šviečia, parduoda; galbūt dėl ​​to pirmiausia patraukėme žmogų. Pinigai, valdžia, išvaizda ir statusas – jie visi buvo pakankama priežastis mylėti savo porą.

Pasimatymų scena buvo smagi, valgyti, šokti ir deginti šokių aikšteles, gerti ir linksmai gaminti buvo nuostabu, tačiau visa tai buvo viesulo romantika. Tai pirmadienis ir realybė stipriai trenkia, jis knarkia, kai miega, ji kalba miegodama. Jūs abu negalite užmigti, nes vienas iš jūsų spardosi per miegus, ir darbai!!

Atsiranda dirginimas, atsiranda nusivylimas ir jūs nežinote, ką daryti. Viską laikote savyje, o tai darydami pradedate vengti akių kontakto, o vėliau nutolsite nuo buvusios meilės. Tai suklaidina jūsų partnerį; jie labai stengiasi suvokti, kas paskatino tokią sceną. Jūs nesuteikiate jiems užuominų ir nekalbate su jais apie tai.

Vėlyvos naktys darbe, trečiųjų šalių įsikišimas, paskalų leidimasis – visa tai įsiskverbia į santykius. Tai dar labiau pablogina padėtį ir galiausiai pora ragina tai nutraukti vien dėl kitų neigiamų elementų ir aplinkybių.

Kalbėkite ir sutvarkykite:

1. Jei dėl jūsų partnerio kažkas neramina, pasikalbėkite su juo vienas prieš vieną. Eik privačiai ir kalbėk su jais apie tai, neskelbk to viešai.

2. Jei yra situacijų, kurių negalite išspręsti, paprašykite partnerio padėti jums tai įveikti.

3. Nekalbėkite apie savo buvusį su dabartiniu. Nelyginkite savo buvusio su dabartiniu; tai yra tam tikra griovimo formulė rinkoje, kai tai bus padaryta.

Meilė neįvyksta per naktį, o santykiai, norint būti sėkmingi, reikalauja atsidavimo, ištikimybės ir priėmimo su didele kantrybės doze. Prisiminkite, kad močiutė visada sakydavo: „Mano laiku mes nepasidavėme, mes išmokome taisyti dalykus“ ………!