Bir Bollywood filmi aracılığıyla popülerlik kazanan Katrina Kaif yabancı kökenli. 2003 yılında Hint sinema sektörüne giren en cinsiyetçi ve yetenekli aktris olarak biliniyor. Güzelliği ile tanınan Katrina Kaif, giyim tarzını sadece western kıyafetleriyle değil, aynı zamanda güzel ve modern sari çeşitleriyle de gözler önüne serdi. Dünyanın dört bir yanındaki hayranlar, onun giydiği en iyi sarelerden bazılarını seçmek için ilham aldı. Ancak, güzel sari içinde en iyi Katrina’yı ve en iyilerinden birini seçmek isteyenler için, sari türlerinde ilk 10 Katrina Kaif’i bilmek için bu makaleyi daha fazla okumaya devam edin.!

Saree’deki Katrina’nın Çarpıcı Resimleri:

Resimlerle birlikte en son Katrina Kaif Sarees’e göz atın ve mükemmel durum için uygun saree’yi seçin.

1. Katrina Kaif Siyah Sari:

sari içinde Katrina Kaif

Saree renk seçimi söz konusu olduğunda siyah kesinlikle sıcak ve seksi bir renktir. Siyah sari içindeki Katrina, giydiği en sıcak sarilerden biridir. Parlak, ışıltılı kenarlıklı bu basit düz net sari, eh saree’yi hafif kılar. Saree hafif ağırlıkta olduğundan, daha uzun süre giymek ve yürütmek kolaydır. Daha az iş ve hafif sari giymek için en iyi fırsat, kesinlikle bir arkadaş yerindeki bir akşam partisi ve sıradan bir ofis partisi olabilir..

2. Katrina Kaif Kırmızı Sari:

Katrina Kaif Kırmızı Sari

Yaz geldi ve dolabınızı pamuklu sarelerle istiflemeyi düşünüyorum. O zaman bu Katrina Kaif kırmızı sari tasarımlarını kontrol edin. Bu, altın çizgi kenarlığı olan basit ama modern bir pamuklu saridir. Saree ile kontrast oluşturmak için, seçtiğiniz kol veya kolsuz bluz ile koyu yeşil seçin. Hintli kadınlar tarafından en yaygın olarak kullanılan pamuklu sari, tiyatro giyen sari için olduğu kadar dini bir toplantıya veya bir işleve gidiyor. Basit sare’leri daha uzun süre yürütmek kolaydır.

3. Katrina Kaif Pembe Sari:

Katrina Kaif Pembe Sari

Pembe sari içinde bir başka şaşırtıcı Katrina, bu sari, pamuk şeker pembe renkli saridir. Sari, sari ile birlikte görülen çiçek patchwork ile tek desenli bir saridir. Sari, ¾ kollu ince beyaz renkli yüksek boyunlu bluz ile en uygunudur. Tek baskı pembe sari giymek için uygun fırsat, Durga Puja ve bayram mevsimleri gibi herhangi bir dini işlev içindir. Saree’nin taşınması kolaydır, bu nedenle daha az ter yaratır.

4. Katrina Kaif Mavi Sari:

Katrina Kaif Mavi Sari

Mavi renk, aşk ve tutku için düşünülen ve sembolize edilen renktir. Kızlar ve bayanlar, renk afinitesi nedeniyle kesinlikle mavi sari giymeyi severler ve aşınma sonrası görünümdür. Katrina Kaif mavi sari, kolsuz bir bluz ve ağır bir çift mücevherle çarpıcı görünüyor. Şık sentetik baskılı mavi sari ve parıltılı işi giymek için önerilen fırsat, kesinlikle bir mağaza açılış töreni veya büyük bir kalabalığın buluşmasını içeren bir aile partisine katılmak olacaktır..

5. Beyaz Saree’de Katrina Kaif:

Beyaz Saree içinde Katrina Kaif

Beyaz, huzuru ve dinginliği simgeleyen renktir. Mevcut nesildeki bayanlar, geleneksel Hint dokunuşuyla modernize edilmiş bir moda kıyafeti konsepti olarak beyaz renkli sari giymeye başladılar. Kenar boyunca görülen altın taş işlemeli Katrina Kaif beyaz sari, zarif bir sari tasarımıdır. İlk günkü Katrina Kaif filminin ilk gösterisi için bluz kalıbı gibi skinny bir gömlek giyerek bu sariyi daha modern bir şekilde giymeye çalışın ve nostaljik hissi yakalayın..

6. Katrina Kaif Tasarımcı Saree:

Katrina Kaif Tasarımcı Saree

Tasarımcı giyim sari, her yaş grubundaki kadınlar arasında her zaman vurgulanan bir sari türü olmuştur. Bu sari türü, şaşırtıcı çalışmalarla dolu göz alıcı sari için popülerlik kazanmıştır. Bu Katrina Kaif tasarımcılarından biri, altın baskılı çiçek ve yaprak işlemeli hafif bir şifon malzemeyi sarıyor. Bu büyük saree’yi bağlamanın en iyi yolu, bir arkadaşınızın resepsiyon partisine veya arkadaşınızın doğum günü partisine iyi bir kalın boyun parçasıyla gitmek olabilir. Daha az iş ile sari, büyük açılış sinema salonlarına da giyilebilir.

7. Katrina Kaif Sarı Sari:

Katrina Kaif Sarı Sari

Sade ve sade sari giymeyi seven bayanlar, o zaman bu, seçilecek doğru sari tipidir. Katrina Kaif sarı sari, basit sarilerden biridir, sarının rengi, giyildiğinde ince bir görünüm katan daha koyu bir gölgeye tonlanmıştır Sariyi benzer bir renk ve malzeme bluz ile eşleştirin. Sade şifon sari, aile ile sinemaya giderken kullanılabilecek, giyilmesi kolay ideal bir sari türüdür..

8. Yeşil Saree’de Katrina Kaif:

Yeşil Saree içinde Katrina Kaif

Yeşil renk ilahi renklerden biri olarak kabul edilir, bu düşünceye uygun olarak bayanlar sari içeren geleneksel kıyafetleri yeşil renk alabilir. Film yıldızından ilham alan sari, mağazadaki en trend sari koleksiyonlarından biridir. Böyle bir koleksiyon, yeşil sari içindeki Katrina Kaif’tir. Sıralı bordürlü sade sentetik sari, giymesi ve taşıması kolaydır. Bu tür sari giymek için önerilen fırsat, Mehndi gibi evlilik işlevine katılmak ve sevgilinizle bir filme gitmek olabilir. Sıcak bir sari giyin ve hayatın erkeğini daha düz hale getirin.

9. Yarım Saree’de Katrina Kaif:

Yarım Saree Katrina Kaif

Her zamanki sari tipinden oldukça farklı olan büyük bir yarım sari giyerek harika hissi yaşayın. Katrina Kaif, bluz ve eteğin ayrı ayrı giyildiği, uzun bir dupatta ile birleştirilebilen ilham verici sari türlerinden biri olan yarım sari. Dupatta, sari gibi pilelerle bağlanabilir veya bluzun bir tarafı boyunca iğnelenebilir. Yarım sari, evliliklerin yanı sıra resepsiyon partisinde de yaygın olarak giyilir. Malzeme türüne göre yarım sari düğün veya parti sırasında giyilebilir..

10. Katrina Kaif Net Saree:

Katrina Kaif Net Sari

Netted saree, popülerliğini kesinlikle film yıldızları aracılığıyla kazanmıştır. Özellikle filmlerinde may net saree giyen Katrina Kaif gibi aktrisler, net saree’de Katrina Kaif olarak isim etiketini yapmışlardır. Böyle bir sari, bordo parıltılı işlenmiş bordür sari ile Pembe net malzemedir. Sariyi, sarinin pembe renkli gövdesine kontrast katan kolsuz kadife malzeme kestane rengi bir bluz ile eşleştirin. Bir arkadaşınızın bir araya geldiği partide daha seksi ve çarpıcı görünmenizi sağlamak için net saree ideal seçim olacaktır..

Aktrislerden ilham alan kıyafetler bayanlar arasında kesinlikle ilgi gördü ve uzun yıllardır buzdağının görünen kısmını elinde tutuyor. Değişiklikler sadece şu anki aktris giyim tarzının öncekinden farklı olması ve bu da giyinmede farklılığı beraberinde getiriyor. Artık kumaş ve sari bağlama stilini seçerek daha sıcak ve seksi görünmek için geleneksel görünümlü bir sari yapılabilir. Saree esintili sari türlerinde Katrina Kaif, günümüz modasıyla modernize edilmiş bir sari giymede görülen varyasyonlardan biridir. İlham alın ve vücut tipinize en uygun sari türünü seçin ve kendinizi gösterin.!