Samantha Ruth Prabhu, Hint film endüstrisinde kariyerinde büyük başarılar elde eden ve her filminde aynı mutluluğu sergileyen Telugu ve Tamil bir aktris, bu neşeli genç aktris oldukça ödüller aldı. Bu model aktris döndü uzun zamandan beri kendini kurdu.

samantha akkineni düğün sari

Şimdi bir Hintli olan Samantha, daha önce Hint kıyafetlerini kucaklarken görüldü ve bugün tüm zamanların en tipik ve zarif Hint kıyafetleri olan sari hakkında konuşuyoruz..

irumbu thirai samantha sarees

samantha nişan saree maliyeti

 Saree’deki Samantha’nın 9 Güzel Resmi:

Özel işlevler ve etkinliklerde farklı renkli sari içinde Samantha Akkineni’nin aşağıdaki resimlerinin listesi.

1. Zarif Kahverengi:

Samantha Kahverengi Sari

Bu, sarinin donuk kahverengi bir renge sahip çok zarif bir sanat eserine benzediği güzel Samantha için günlük bir sari gibidir. Bu sıradan renk tonuna baktığımızda, bu saree’nin listeyi kesmeyeceğini düşündük ama sonra yine saree’nin sınır çizgilerindeki güzel tasarım fikrimizi değiştirmemize neden oldu. Ayrıca görünümde yumuşak altın bir sınır çizgisi de var..

2. Sıcak İpek Saree’de Samantha:

Sıcak İpek Saree içinde Samantha

Günlük bir günde, bu güzel aktrisin kadınlığı, ekrandaki görünümleriyle tasvir ediliyor ve tam da gerçekten bu kadar kız gibi olup olmadığını merak ederken, bu rastgele pembe sayıyı adalet yaparak ayaklarımızı yerden kesmeye karar verdi. . Saf ipekli sari, dış hatlar boyunca uzanan çiçek şovunun belirgin bir sınır çizgisine sahiptir..

3. Dünyevi Görünüm:

Yeşil yarım sari içinde Samantha

Yeşil, pek çoğunun çekemeyeceği sert renklerden biridir ve bu nedenle, herkes bir şansı olduğunda, Samantha’yı genişletilmiş tasarımlı desenlerle bu otantik bebek yaprak yeşili tonuyla giydirdiler. Saree, sarinin aşağı tonlarında devam eden renk tonu olan geniş bir bej çiçek sınır çizgisine sahiptir. Bununla birlikte, üst yarı için, yumuşak yeşil ona çok sıkı görünüyordu..

4. Şeftali Kreması Görünümü:

şeftali rengi sari samantha

Bu saree üzerinde, Samantha orijinal benliğine, tatlı ve güçlendirici görünüyordu ve orada bize gülümseyerek dururken, tasarımcısı Sabyasachi saree’nin ne kadar güzel olduğunu gördük. Saree’nin gövdesi krem ​​renginde ve siyah puantiyeli sadedir, dış hat ise geniş ve abartılı bir Kundan bordür tipine sahiptir..

5. Mücevherli Görünüm:

Mücevherli görünüm

Savurganlıktan bahsetmişken, işte harika bir parıltı ve pırıltı parçası Samantha akkineni vücuduna sarılmış ve bu onu milyon dolarlık benliği gibi göstermişti. Saree, bu tek parça giysi, parıldayan altın zari ve hatta çok güzel bir payet ve boncuk sanat eseri ile kapsamlı bir şekilde tasarlanmış ve en iyi şekilde renklendirilmiştir..

6. Saten Siyahı:

Samantha siyah sari

Burada, bu güzel giysi parçasında, Samantha çıplak tasarım yapmaya karar verdi ve bu yüzden basit saten siyah sari onun ödül töreni görünümüydü. Şimdi bordürler boyunca, ince altın şeridin hemen üzerinde geniş bir saten pembesi şerit var ve sonra yine başka bir saten siyahı tabakasıyla tepesinde..

7. Yumuşak Altın Düğün Sari:

samantha düğün sari

Tam Samantha’nın zirvesinde olduğunu düşündüğünüzde, yumuşak limon altın ve macenta pembe renginden oluşan bu otantik güney Hindistan elbisesi sari ile görünümünü zirveye çıkardı. Otantik ipekteki saree’nin tamamı, tasarımları boyayan katı altın rengiyle altından yapılırken, sarinin sınırlarını kaplayan ince çizgilerin çoğu pembe bir renk sergiledi..

8. Mavi Gölgeli Yarım Saree’deki Samantha:

Samantha mavi sari içinde

Yarım sarees sezonun yeni heyecanı ve bu nedenle Samantha gardırobuna bir tane eklemek zorunda kaldı. Fotoğraf çekimi için poz verirken, biraz daha soğuk bir mavi gölgede Samantha ve beyaz inci file sari harika görünüyordu. Saree ayrıca parlak bir altın sınır çizgisine sahiptir..

9. Tasarımcı Saree’deki Samantha:

Samantha kırmızı sari içinde

İşte Samantha’nın bu harika resminde, bu ombre numarasında şık ve zarif görünüyor. Ateşli sıcak kırmızı tondaki sari alt kısımları doldururken, renk fildişi beyazına dönüştü ve iyice karıştı..

Saree'de Kadın Oyuncu Samantha