„Kerala“ medvilnės saree dizainas yra patrauklus kostiumas, kurį galima dėvėti bet kurią dieną bet kokiam renginiui. Indija jau seniai įtvirtino savo tautinį drabužį kaip saree, kuris yra paprastas drabužio gabalas, apvyniojamas aplink kūną. Dabar, geriausia, sarees dabar taip pat yra įvairių atspalvių, spalvų ir audinių modelių. Tai taip pat yra iš skirtingų Indijos valstijų, kur skirtingos kultūros turi skirtingus modelius ir atspalvius. Mūsų susižavėjimas Kerala saree niekada nemirs.

„Kerala sarees“ yra šilko, medvilnės ir rankinių staklių. Tai daugiausia balta spalva su vienspalviu kraštu. Kartais būtų patrauklių sienų dizainų, sukurtų pagrindinėmis Ramajanos ar Krišnos pasakų temomis. Kartais tai būtų paprastas abstraktus dizainas. Patrauklus dizainas ir raštai yra malonumas akims. Palaidinė taip pat yra baltos spalvos, kuri atitiks saree kraštą. Kerala sari yra žinomas kaip Kerala bendruomenės moterų kultūrinis kostiumas. Jo grakštumas ir auksinių sienų patrauklumas patraukliai kontrastuoja su paprastu baltu mundum neryathum, nes tradiciškai žinoma, kad Keralite moterys simbolizuoja malajų moteris. Jis tradiciškai dėvimas Onam ir net bet kokia kita ypatinga proga. Apsirengimas dažniausiai teikiamas induistų vestuvėms.

Naujausios „Kerala Cotton Sarees“ 2018 m.:

Čia pateikiamas daugelio patrauklių Kerala sarees atspalvių, populiarėjančių Indijoje, vadovas.

1. Oranžinė yra nauja juoda:

Kerala medvilnė 1

Oranžinė yra nauja šio genio sportinė spalva, o šį sezoną viskas susiję su spalvų ryškumu. Kai oranžinė spalva derinama su vientisa juoda spalva, ji atrodo stulbinančiai gražiai, todėl derinama geriausiomis iš šių dviejų spalvų. Juoda yra gryno šifono su plačiomis oranžinėmis ribomis. Išilgai saree palu yra horizontalios juostelės, kurios papildo išvaizdą.

2. Beat The White:

Kerala medvilnė 2

Dažnai Kerala spalvos paprastai būna švelnios ir blaivios, o dauguma atspalvių yra maudomi blaiviai. Tai yra viena iš autentiškų Kerala saree su satino baltu pagrindu. Borderline arba par, kaip mes sakome, yra pagamintas iš atlasinio aukso, kuris pabrėžia kūno baltumą. Tačiau šou daugiausia paverčia originali spalva, užpildanti palu ir riba. Atkreipkite dėmesį į pallu dizainą, tai yra gražus paveikslas.

3. Raudona perkrova:

Kerala medvilnė 3

Ši saree yra pripildyta gyvybės ir spalvų, kur tvankus geismas yra įmestas į krūvą nuogų ir juodų atspalvių, o išėję modeliai mus tiesiog užbūrė. Pagrindinė saree spalva yra raudona raudona, kuri yra šiek tiek matinė, bet graži. Likusi saree dalis kartu su riba yra smėlio spalvos su mėlynos gėlės ir juodos spalvos detalėmis.

4. Spalvų korekcija:

Kerala medvilnė 4

Ši saree yra sumaišyta su linksmomis gyvomis spalvomis. Saree pagrindinė spalva yra balta priekyje, kur minkštos linijos apibrėžia menką viršutinės pusės modelį. „Saree“ riba yra saldus rožinė, o apatinėje dalyje kanarų geltona bus puikus pasirinkimas su gražiais juodais detalėmis.

5. Blaivus auksas:

Kerala medvilnė 5

Auksas gali būti kilęs iš autentiškos satino plačios ribos, uždengiančios saree, tačiau likusioje saree dalyje kūnas ir viskas yra blaiviai nuoga, balkšvos ir smėlio spalvos. Visa saree yra tobula išvaizda, suporuota su auksine arba vario aukso palaidine, kad atitiktų saree ar mažą detalizuojantį palu darbą. Tai šiek tiek pakeista „Kerala“ medvilnės saree.

6. Degantis persikas:

Kerala medvilnė 6

Tai jums gali būti lengva kasdieninė saree, kuri yra gana madinga ir tuo pat metu pakankamai blaivi, kad atrodytų kasdien. Pagrindinė saree spalva yra gilus persikas, kuris nuostabiai atrodo derinamas su skirtingais rožiniais atspalviais. Galima net suporuoti su juoda palaidine.

7. Rožinis prizas:

Kerala medvilnė 7

Geriausias paminėjimas yra rožių gėlės, pagamintos iš tobulos baltos spalvos, tačiau ne tik todėl mes labai mylime šią saree. Pagrindinė saree spalva čia yra satino rožinė, turinti gilesnę ir plonesnę horizontalią dryžuotą išvaizdą. Tačiau saree siena atrodo nuostabiai karališkai mėlyna. Balta palaidinės spalva gali būti idealus pasirinkimas.

8. „Kerala Special“:

Kerala medvilnė 8

Tai puiki saree vestuvėms ar priėmimui, kai drabužio perteklius ir ekstravagancija puikiai tinka situacijai. Apatinis saree galas yra beveik baltos spalvos su minkštu persiku, o viršutinė dalis yra švelniai rožinė. Sari yra labai brangakmeniais, akmenimis ir ornamentu.

9. Paprasta medvilnė Saree:

Tai yra pagrindinė „Kerala“ medvilnės saree, kuri yra paprasta. Jis turi gražią ir mažą auksinę sieną. Tačiau norint jį išlaikyti reikia tam tikrų pastangų. Nuplovę saree, būtinai pamerkite ją į krakmolo tirpalą ir gerai nuplaukite. Išdžiovinkite saulėje. Šis procesas užtikrins, kad medvilninė saree išliktų standi ir nesubyrėtų po vieno skalbimo. Prie jos priderinkite dizainerio palaidinę be rankovių arba įprastą palaidinę su auksiniu apvadu.

10. Kerala Saree su dizainu:

Čia yra „Kerala“ baltos medvilnės saree su minimaliu dizainu visame saree kūne. Raudonos spalvos dizainas yra puikus kontrastas su visiškai balta saree. Priderinkite ją prie savo stiliaus palaidinės arba laikykite be rankovių. Minimalūs papuošalai ir derančios apyrankės suteiks jums madingą išvaizdą, kokios visada norėjote.

11. Spausdinta spalvinga Kerala Saree:

Pažvelkite į šią gražią ir gyvą spalvingą Kerala medvilnės atspausdintą saree, kuri yra švelni akims, bet puošni. Saree kūnas yra geltonos ir spaudos mišinys, sukrautas alternatyviai. Suderinkite su tos pačios spalvos apyrankėmis. Palaidinė be rankovių bus tinkamas pasirinkimas šiai saree. Dėvėkite tai bet kokiam atsitiktiniam vakarėliui ar progai.

12. Balta rankinė:

Balta rankų darbo audinys

Tai yra beveik balta raudona/garstyčių siuvinėta „Kerala“ medvilnės rankų darbo saree. „Kerala“ rankomis pagamintos medvilnės sarees demonstruoja gryną grožį ir pastangas, kurių reikia tam tobulinti. Apvadas yra raudonos spalvos plonos juostelės. Išbandykite įprastą palaidinę, kad ji būtų paprasta ir derėtų su gražiais papuošalais, kad užbaigtumėte išvaizdą.

13. „Kerala Cotton Kasavu“:

Kerala Cotton Kasavu

Kasavu, kaip tradiciškai žinoma, yra tradicinis Kerala saree dizainas, kuris yra tikrai paprastas baltas saree su auksine spalva. Auksinė kraštinė yra gražus kontrastas su balta spalva ir dažniausiai pirmenybė teikiama auksinei palaidinei arba baltai palaidinei su auksiniu kraštu. Palikite jį plūduriuojantį arba apklijuokite taip, kaip jums patinka.

14. Balta Kasavu:

Balta balta Kasavu

Tai tradicinis beveik baltas kasavu, turintis paprastą beveik baltą kraštą. Prie saree puikiai tiks paprasta apyrankė ir priderinta palaidinė. „Pallu“ turi pakaitines auksinės ir beveik baltos spalvos juosteles, kurios puikiai atitinka saree, todėl atrodo labai paprastai ir lengvai.

Kerala sarees yra įkvėptos atrodyti labai paprastai. Nesvarbu, ar jums patinka palaidinė be rankovių, ar visapusiška, jos nepaliks jokio įspūdžio. Išsirinkite iš įvairių spalvų ir raštų medvilnės, šilko, atspausdintų ir kasavu sarees asortimento. Bet tai internete arba nuskaitykite parduotuvių kolekciją ir išsirinkite, kas jums labiausiai patinka. Nepamirškite puikuotis stilingai. Šią vasarą būkite paprasti su gražiais Kerala atspalviais!