Sarees buvo tradicija Indijoje, daugiausia Indijoje, ir ši tradicija tęsiasi nuo tada. Nuo mūsų močiučių iki dabar mes sutinkame, kad saris iš tikrųjų nėra kasdienis pasirinkimas, tačiau tokioms tradicinėms progoms, giminių ar jūsų vestuvėms, sarees turi ypatingą reikšmę, ypatingą vietą mūsų širdyje. Dabar sarees pagal skirtingas kultūras ir etnines grupes skiriasi spaudiniais ir modeliais.

Nuostabūs „Kanchi Pattu Sarees“ su nuotraukomis:

Šiandien yra keletas geriausių „Kanchi“ saree sąrašas ir nuotraukos, kurios turėtų būti jūsų drabužių spintoje. Todėl šį šventinį sezoną puoškite kuo puikiausiai tradiciniais drabužiais ir puoselėkite save iki galo.

1. „Tri Color Kancheepuram Saree“:

pattu 1

Nacionalinėje vėliavoje yra trys skirtingos spalvos: balta viduryje vedama šafrano, o po to žalia. Ši saree apima šias tris grynas spalvas, sudarančias Indijos vėliavą. Pagrindinė šio „kanchi saree“ spalva yra satino balta su švelniai aukso spalvos gėlėmis. Šoninė siena prie saree yra žalia su oranžinėmis ribomis.

2. Didingasis povas Kanchi Saree:

pattu 2

Gana įprasta, kad mūsų tradiciniai drabužiai juose vaizduoja mūsų kultūrą. Dažnai sarees ar lehengas vaizduoja bendrą kultūrą savyje. Povas, kaip nacionalinis mūsų šalies paukštis, tikrai buvo paminėtas. Povų tematikos sarees dažnai yra populiarus tarp mūsų ne tik dėl ryškių gerai gelio spalvų, bet ir dėl didingo jausmo. Tai yra vienas iš geriausių kanchi pattu sarees su sunkiu darbu.

3. Violetinė ir auksinė:

pattu 3

Violetinė ir auksinė „Kanchi Pattu saree“ išties yra graži savo kukliu ir paprastu būdu. „Saree“ turi gelsvai auksinį atspalvį kartu su kieta matine violetine spalva, o mūsų gaunamas derinys yra tiesiog žavingas. Palei pallu šonus iki galo yra horizontalios juostelės ir nedidelis gėlių šou sario pabaigoje. Priekiniame saree kaklelyje taip pat yra siuvinėjimo puošmena, pagaminta iš aukso violetinės spalvos, o tai yra pats grožis. Dabar, kai pasirenkate palaidinę, kad saree atrodytų gerai, mūsų pasiūlymai yra vienas su dviejų spalvų atspaudu dviem pagrindinėmis spalvomis, iš kurių pagaminta pati saree.

4. Tai smarkiai geltona Plain Kanchi Pattu Saree:

pattu 4

Dabar, jei vis dar nerimaujate, kaip priėmimo žvilgsnis atrodys toliau, smarkiai geltonos spalvos saree korpusas yra švelniai aksominės kanarinės geltonos spalvos, o po to – vos vos plona mėtų žalios spalvos juostelė. Artėjant prie saree ribos, ši saree sportuoja sunkiu siuvinėtu zaari ir Georgette išorine linija. Prieš prasidedant didesniam, saree taip pat turi žalsvą krašto atspalvį. Pažiūrėkite, kaip garsenybė nepriekaištingai traukia palaidinės, kurią ji dėvi su naujausia „kanchi pattu saree“, korsetu. Palaidinės spalva nėra artima vienalytei saree, su kuria ji sportuoja, tačiau ji vis tiek atrodo gražiai ir gana elegantiškai.

5. „Small Flower Designed Kanchi Pattu Saree“:

pattu 5

Tai puiki išvaizda tradiciniam renginiui, kuriame galite puikuotis šia gražia saree ir pamatyti einančias galvas. Ši kanchipuramo šilko saree turi mirtiną minkštos satino mėlynos spalvos ir dar vieno minkšto atlaso aukso derinį. Išorinėje linijoje yra purpurinė juostelė su periodinėmis horizontaliomis plačiomis mėlynos ir violetinės spalvos juostomis saree žemyn.

6. Kalifornijos paplūdimio pattu:

pattu 6

Tai puiki saree vasarai, todėl ši saree taip ir buvo pavadinta. Saree atrodo labai gražiai su kalkių žalia satino išvaizda ir priešinasi tiesiog karališkai Prūsijos melsvai. Saree yra paprastos silpnos aukso spalvos juostelės ant palu ir priekio, tačiau palu gale yra platus dobilų lapų ir gėlių meno kūrinys. Tačiau jis gali būti šiek tiek puošnus ant šoninės natos, todėl yra tinkamas dėvėti vestuvių priėmimams ir yra pietų hitas dėl visų svarbių priežasčių. Ši saree vėl yra dar viena įvairiaspalvė, tačiau „pallu“ turi daug išsamesnį tinklą nei paskutinis, kurį matėte įtrauktame sąraše.

7. Raudoni ir auksiniai čekiai su Mango Kanchi Pattu Saree:

pattu 7

Elegancija varva nuo šios saree, nes modelis, įsisukęs į šį labai siuvinėtą Pattu, pozuoja nuotraukai. Tai yra vienas iš tų gražių kanchipattu sarees, kuris būna sodraus raudono kaštoninio raudono atspalvio ir purvino sodraus žvilgančio aukso atspalvio. Visas saree, ypač jo galas, yra užpildytas gražiais auksiniais tradiciniais siuvinėjimais.

8. Saldus baltas Chadrakala Kanchipattu Saree:

pattu 8

Tai gali būti vasaros vidurdienio malonumas, kai balta saree eina kartu su aukso geltona linija. Saree riba arba par yra geltonos ir žalios spalvos su gražiu raudonu plačiu palu darbu. Visa saree dirbo su keliais paprastais butais 20 colių tarpo.

9. Auksas su rožiniu vijokliu Kanchi Pattu Saree:

pattu 9

Saree yra graži rožinė ir auksinė, kur net rožinė išsiskiria silpna auksine spalva. Visoje saree visame saree buvo padaryti mieli vijokliai, kurie buvo išgraviruoti giliau rožine spalva.

10. Kelių spalvų modelis Kanchipattu Saree:

Kanchi Pattu-Orange Pattu Saree

Kaip aiškiai matote, susieti su saree su oranžine pattu palaidine atrodo geriausias jūsų būdas išryškinti šios kanchipattu saree grožį. Be balto fono yra panašios spalvos blyškių gėlių piešinių, kurių paprastai galite praleisti pirmą kartą. Taip pat galite dėvėti šilkinę palaidinę, nesunaikindami savo išvaizdos. Tai yra viena iš naujausių kanchi pattu sarees su nuostabiomis spalvomis ir dizainu, puikiai tinkančiu visoms jūsų tradicinėms funkcijoms.

11. Visi dirbę Kanchi Pattu Saree:

Kanchi Pattu-Golden ir raudona Saree

„Saree“ skleidžia labai elegantišką atmosferą ir idealiai tinka nuostabioms progoms, tokioms kaip kvietimai į priėmimus ar vestuves. Aukso ant saree yra gausu ir beveik gėda raudonai, užimdama pačią vietą. Dizainai skiriasi nuo įprastų gėlių, kuriuos matote, tačiau labai tinkami palu ir viršutinės krūtinės gale.

12. Pusė ir pusė Kanchi Pattu Saree:

Kanchi Pattu-Violetinė Pattu Saree

Ši pusiau paprasta pusė paprastų kanchi pattu saree turi savo glazūrą, kuria galima pasigirti. Tai, ką matote čia, yra karališka violetinė su auksine, kaip niekada anksčiau. Visa saree turi skirtingą dizainą iš esmės, o palu galuose yra juostelių, kurios suteikia papildomo grožio. Kaip aiškiai matote, palaidinė rankovėmis padeda pavogti šios saree parodą, tačiau visada įsitikinkite, kad tai paprasta palaidinė.

13. Trikampis siuvinėjimas Saree Kanchipattu:

„Kanchi Pattu-Triangle“ siuvinėjimas „Saree“

Čia matoma saree yra įvairiaspalvė ir kas galėjo pagalvoti, kad spalvos čia taip gerai susimaišys? Auksinė riba nėra visiškai paprasta, o visur yra trikampiai, kurie papildo šio elegantiško saree žavesį. Bet kokia šilko ar pattu daugiaspalvė palaidinė padarys saree teisybę. Tai viena iš naujausių gražaus dizaino kanchipattu sarees.

14. Gėlių raštas ir „Grand Pallu Kanchi Silk Saree“:

Kanchi pattu-gėlių raštas Saree

Čia matomoje „kanchi pattu saree“ nuotraukoje taip pat yra aukso spalvos siuvinėjimo rėmuose, taip labiau išryškinant jos grožį. Saree tikrai gali geriausiai atrodyti su raudona palaidine, tačiau auksinė spalva taip pat nebūtų bloga idėja, bet tik tuo atveju, jei pritrūks galimybių raudonai eksperimentuoti.

15. Rožinė ir auksinė didelė siena Kanchi Pattu Saree:

Kanchi Pattu-Pink ir Golden Saree

Nors saree gali atrodyti ilgas jūsų įprastam pasirinkimui, jis yra gana prašmatnus ir pasižymi gražiu siuvinėjimu, kuris atrodo toks nuostabus. Norėdami kuo geriau išnaudoti šią saree, rinkitės palaidinę su žemu raktu, kuri nekreipia per daug dėmesio į save. Tai pasakyta ir padaryta, kiekvieną vestuvių sezoną jūs iškart pasirodysite kaip mados karalienė. Šio tipo kanchi pattu sarees puikiai tiko nuotakos merginai vestuvėse.

Taigi, tai buvo viskas, ką reikėjo žinoti apie Kanchi Pattu sarees, kurių atvaizdus mes jums išvardinome, grožį. Šiame straipsnyje yra 15 geriausių, kad galiausiai galėtumėte nuspręsti ir pasirinkti. Laimingo apsipirkimo!