„Kota Doria“ yra drabužis, naudojamas gaminant „Kota sarees“, o šiuos drabužius teikia Kota regionas, taigi ir pavadinimas. Šie sarees yra austi pagal tinklo tipo modelį su kvadratiniais modeliais. Šie modeliai vadinami Khat ir atrodo kaip maži kaladėlės ant saree. „Kota sarees“ yra tiek iš grynos medvilnės, tiek iš šilko. Jie yra labai lengvi ir lengvai prižiūrimi. Pirmą kartą kilęs Mysore, Kota sarees buvo pristatytas Kota XVIII amžiaus pradžioje. „Kota sarees“ verpalai yra sustiprinti svogūnų sultimis ir ryžių pasta, kad būtų puikus pynimas. Skaitykite toliau, kad ištirtumėte naujus „Kota sarees“, kurie jus sužavės.

20 vėjo „Kota Saree“ modelių atšiauriam orui:

Jei taip pat jaučiatės apie šiuos sarees, pabandykite toliau pateiktus. Tiesiog pasigrožėkite šiais 20 populiariausių „kota sarees“ paveikslėlių su paveikslėliais, aptartais šiame straipsnyje, ir jums jie tikrai patiks.

1. Blyškiai geltonas dizaineris Kota Saree:

Šviesiai geltona dizainerė Kota Saree

Tai yra vienas iš geriausių „Kota sarees“, kuriame taip pat yra nuostabus paveikslas. Tai, kad jis buvo pagamintas žmogaus rankomis, daro jį dar ypatingesnį. Ši saree tikriausiai yra tobulas dalykas moterims, kurios šiuo metu ieško kažko viliojančio ir nepakartojamo. Ši saree seka gana gerą šabloną pasienio dalyje, kur yra aukso nėriniai, panašūs į dizainą ir tai yra viena iš geriausių šios „Kota saree“ savybių.

2. Geltonas grynas šilkas Kota Saree:

Geltonas grynas šilkas Kota Saree

Ieškote išvaizdžios „Kota saree“? Tai gali būti tik jums. Jame yra viena mėgstamiausių moterų spalvų, kai kalbama apie geltoną sarees. Saree gali būti įvardijama kaip šventinė, taip pat ta, kurią galima išdidžiai parodyti vestuvių renginiuose. Taip pat verta paminėti šabloną, padarytą pasienio dalyje, ir jums patiks, kaip ši saree geltoną spalvą atrodo taip dieviškai.

3. Vasaros specialusis Kota Saree:

Vasaros specialusis Kota Saree

Ši saree pasižymi patogiu raudonos ir rudos spalvos atspalviu. Tiesiog gerai pažvelkite į šį dizainą ir būsite lengvai sužavėti jo išvaizda. Kraštinės dalies modelis taip pat yra gana geras, o ruda spalva atrodo tobula viliojanti spalva, skirta pagražinti kraštus ir kraštus. Mažas taškinis raštas, padarytas ant šios saree, taip pat yra labai patrauklus ir moterims tikrai patiks tai, kaip ši saree atrodys jas dėvint.

4. Naujausias „Kota Saree“ dizainas:

Naujausias dizainas „Kota Saree“

Tai yra vienas iš geriausių Indijos moterų tradicinės mados demonstravimų. Jame yra rožinė spalva ir daug mažų gėlių raštų. Tačiau pattu regionas turi kitokį dizainą ir, galima sakyti, yra viena iš patraukliausiai atrodančių šio saree skaidrių. Jei norite ką nors visiškai gražaus dėvėti vestuvių proga, tai galima sakyti, kad tai yra viena iš geriausių šiam tikslui skirtų drabužių stiliaus įrankių. Dėvėkite jį ir jis spindės kaip rožinis deimantas.

5. „Pune Made Kota Cotton Saree“:

„Pune Made Kota Cotton Saree“

Tai viena iš mieliausių spalvų, kurią pamatysite saree. Tai neabejotinai vienas geriausių visų laikų Kota saree. Šios saree sporto šakos modelis yra gana patrauklus akiai ir žmones gana lengvai sudomins šia dizainerio medžiaga.

6. Daugiaspalvė medvilnė Kota Saree:

Daugiaspalvė medvilnė Kota Saree

Jei šį sezoną norite sportuoti kažką spalvingo, tai ši saree yra kažkas, kas jums atrodys visiškai tinkama. Baltas šios saree modelis toliau dekoruotas raudona spalva ant kraštinės dalies.

7. Juodasis Kota Silk Saree:

Juodas Kota Silk Saree

Čia yra kažkas, kas visiškai sujaudins saree mėgėjus. Tai „Kota saree“, kuri šilko medžiagą puošia kartu su neutralia spalva, ir jūs galėsite ją dėvėti beveik su bet kokia norima palaidine. Tai tiesiog atitinka viską, ko norite be jokių skundų.

8. Juoda ir auksinė Kota Saree:

Juoda ir auksinė Kota Saree

Galima sakyti, kad ši konkreti saree yra naujas ir gana madingas žingsnis „Kota saree“ kūrėjams. Juodas skaidrus šios medvilnės saree raštas sužavės šią dizainerio medžiagą.

9. Pilka ir auksinė Kota Saree:

Pilka ir auksinė Kota Saree

Tai, be jokios abejonės, yra viena geriausių visų laikų pilkų saree, kuri sportuoja Kota saree tendencijoje. Tai gana paprasta ir yra viena iš tų sarees, kuri gali atrodyti gražiai su dizainerio palaidine. Jei ieškote kažko visiškai viliojančio, ši saree jums puikiai tiks.

10. Ne balta ir mėlyna Kota Saree:

Ne balta ir mėlyna Kota Saree

Štai kas privers visus saree mėgėjus išprotėti. Tai taip paprasta ir kartu taip patrauklu. Dėl to, kad nėra pernelyg išgalvotas, jį gali patogiai nešiotis subrendusios moterys ar net vyresnio amžiaus moterys. Tai užtikrins, kad jūs vis dar neatsiliekate nuo stiliaus.

11. Sunkus spausdintas Kota Saree:

Sunkus atspausdintas Kota Saree

Galima teigti, kad tai yra vienas geriausių saree, kurį moteris gali dėvėti beveik bet kur. Labiausiai tiks dėvėti su spalvinga palaidine. Balta yra gera spalva sportuojant su šia saree. Natūralus baltas raštas puikiai dera su žaliu ir rožiniu raštu, padarytu ant šios saree.

12. Blyškiai geltonas tinklas Kota Saree:

Šviesiai geltonas tinklas Kota Saree

Tikriausiai nematėte gražesnės „Kota saree“, pagamintos iš tinklo medžiagos. Saree yra šviesiai geltonos spalvos ir dar labiau papuošta baltais gėlių piešiniais.

13. Meninė sunki geltona Kota Saree:

Meninė sunki geltona Kota Saree

Čia yra kažkas, kas tinka beveik visiems. Šios saree dizainas yra pagrindinis šio saree patrauklumas. Subtili oranžinė saree spalva su kaštoniniu papuoštu kraštu tikrai atrodys kaip saulė!

14. Visiškai balta Kota Saree:

Visiškai balta Kota Saree

Tai tiesiog balta saree, turinti baltą spalvą. Tai gana paprasta ir gali būti nešiojama šventiniuose renginiuose. Tai viena iš populiariausių „Kota sarees“ veislių, kurioje yra pusė ir pusė mėlynos ir baltos „Kota“ medžiagos..

15. Dangaus mėlyna Kota Saree:

Dangaus mėlyna Kota Saree

Dangaus mėlyna spalva yra turbūt geriausia spalva sportuojant tokiam viliojančiam saree dizainui. Visoje saree buvo išspausdinti muzikos instrumentai, dėl kurių norisi šokti iš džiaugsmo! Unikali saree taip pat puošta atspausdintais kraštais ir palu, kad užbaigtų išvaizdą.

16. Kaklaraištis ir dažai Kota Silk Sarees:

Kaklaraištis ir dažai „Kota Silk Sarees“

Peržiūrėkite šią nuostabią šilkinę Kota saree, kuri yra kaklaraiščių ir dažų stiliaus. Puikus jūros žalios ir mėlynos spalvos derinys yra danguje sukurtas atitikmuo. Jis yra labai lengvas ir leidžia lengvai nupiešti saree. Geriausia saree dalis yra zari siena, tinkanti tradicinėms progoms.

17. Siuvinėtos rožinės spalvos „Kota Cotton Sarees“:

Siuvinėtos rožinės spalvos „Kota Cotton Sarees“

Ši karališka rožinė kota medvilnės saree priverčia bet kurią moterį atrodyti žavingai. Itin lengvas ir elegantiškas rožinis kota medvilnės saree yra su nuostabiu siuvinėjimu. Ši saree puikiai tinka dėvėti kasdien, kai norite atrodyti ypatingai, tuo pačiu dėvėti kažką subtilaus ir patogaus. Tai vienas iš populiariausių geriausių kota saree.

18. Radžastanas Kota Saree:

Radžastanas Kota Saree

Ši nuostabi Radžastano kota saree yra autentiško kota modelio. Geltonos ir raudonos spalvos derinys puikiai tinka bet kokiai palankiai progai. Jis taip pat derinamas su „Leheriya“ kaklaraiščio ir dažų raštu, kad būtų gražus efektas. Šį lengvą Indijos kota sarees dizainą dažniausiai renkasi naujos nuotakos kaip alternatyvą sunkioms šilko sarees.

19. Zari Kota Sarees:

Zari Kota Sarees

Jei ieškote kuklios Kota saree didybės versijos, patikrinkite šią nuostabią oranžinę ir rausvą zari gryną kota sarees. Auksinė saree eina per visą saree ir yra austa čekių forma. Šiuose patikrinimuose galite pamatyti mažus butus. Šis naujas „kota sarees“ dizainas puikiai tinka vestuvėms ir kitoms svarbioms progoms.

20. Net Kota Sarees:

Net Kota Sarees

Šis nuostabus žalios spalvos tinklas kota saree gali pakeisti jūsų išvaizdą. Atrodo stulbinančiai elegantiškai ir moteriškai. „Saree“ yra gražioje baltame siuvinėtame krašte, kuris atrodo kaip nuostabūs balti vijokliai, augantys ant saree. Suporuokite su balta palaidine ir pasiruoškite pavogti daugybę širdžių!

Šios „Kota sarees“ yra labai populiarios įvairaus amžiaus moterims. Ypač moterims, kurios nori nešioti sarees į darbą, „Kota sarees“ yra geriausias pasirinkimas. Jie yra patogūs, erdvūs ir labai lengvai prižiūrimi. „Kota sarees“ yra labai universalūs ir yra įvairių spalvų ir raštų. Juos taip pat gana lengva apklijuoti ir ilgiau išbūti. Paprasta Kota nuėjo ilgą kelią, sujungdama ją su kitais audimo būdais, tokiais kaip Leheriya, Zari ir Buti stiliai. Tikimės, kad jums patiko šis „Kota sarees“ straipsnis ir planuojate jį įtraukti į savo drabužių spintą.