Nuo seniausių laikų sarees vaidino svarbų vaidmenį kuriant moteriškus drabužius. Saree Indijoje simbolizuoja moteriškumą. Tai svarbi induizmo kultūros dalis. Nebūtų jokios drabužių spintos be Indijos moterų saree. Laikui bėgant, saree dizainas visada keitėsi pagal tendenciją. Dabar dieną dizainerių sarees yra tendencija. Su nauju ir kitokiu modeliu jie visada užėmė vietą kiekvienos moters drabužiuose.

naujausias dizaineris-sarees

Tokioje saree dizainerių kolekcijoje naudojamos medžiagos yra žoržetas, tinklas, aksomas, šilkas ir šifonas. Pažvelkime į kai kuriuos madingus sarees dizainus, kurie iš tikrųjų jaudina širdį.

Naujausi dizaineriai Sarees:

Čia yra 30 naujausių dizainerių sarees ir tokia kolekcija.

1. Gėlių siena Saree:

latest-designer-sarees-floral-border-saree

Puiki paprasta saree su gėlių kraštais yra patraukli akims reguliariai dėvėti ir kai kuriems mažiems vakarėliams, suteikianti gaivų vaizdą. Paprasta šviesiai žalia saree su tamsiu gėlių atspaudu suteikia nuostabų derinį su gėlių palaidine. Taip pat nuostabus dėvėti tamsių ir šviesių spalvų derinys.

2. Siuvinėta „Net Saree“:

Siuvinėta „Net Saree“

Niekas nėra toks romantiškas kaip neto saree su meilės spalva, raudona. Tinklo saree yra siuvinėta mašinomis su resham ir akmenimis. Norėdami pridėti savo grožį, taip pat įtraukta zari. Saree su tinklu papildo jūsų asmenybę vakarėliuose ir mažose vestuvių funkcijose.

3. Faux Georgette Saree:

latest-designer-sarees-foux-georgette-saree

Patinka dėvėti šviesias spalvas! Čia yra dizainerio drabužiai saree, kad puikiai atrodytų sužadėtuvėse ir mažuose vakarėliuose. „Saree“ nešioja dvigubas spalvas, abi apšviečia nuolatinę srovę, priešingai viena kitai. Be benji rudos ir rausvos rausvai raudonos spalvos, prie patrauklios išvaizdos pridedami veidrodiniai darbai, siuvinėjimas mašinomis, nėriniai, zari ir nėriniai.

4. „Royal Net Saree“:

latest-designer-sarees-royal-net-saree

Norite turėti karališką išvaizdą vestuvėse ir aukštuomenės vakarėliuose! Štai jums tinklinis dizainas, kuris privers jus spindėti tarp daugelio. Smėlio ir rudos spalvos mišinys saree suteikia blizgantį efektą su jame susiuvamais blizgiais plastikiniais veidrodžiais. Saree suteikia sodrią išvaizdą ir taip pat palanki naktiniams vakarėliams, kad parodytų tikrąjį žavesį.

5. Juodasis grožis Saree:

latest-designer-sarees-black-beauty-saree

Juoda spalva išliko madinga kiekvienai kartai. Juoda sarees su gėlių lopo darbu ir siuvinėjimu mašina suteikia grožio jūsų asmenybei. Tokie sarees yra labai dėvimi teminiuose vakarėliuose ir funkcijose. Su gėlėta palaidine su kaklu ji suteikia išskirtinę išvaizdą.

6. Vestuvių dizaineris Saree:

latest-designer-sarees-bridal-designer-saree

Norite atrodyti nuostabiai savo ypatingą dieną! Išbandykite georgette saree raudonai su nuostabiu kraštu, siuvinėjimu mašinomis, akmenimis ir zari. Žemiau esantis auksinis pleistras papildo jo grožį. Jis taip pat nešioja didelius pleistrus šone palei sieną, kad suteiktų jam sunkią nuotakos išvaizdą. Visų šių dalykų derinys suteikia nuostabią nuotakos išvaizdą, kad nugalėtų jūsų jaunikio širdį.

7. Dviguba spalva Velvet Saree:

Dviguba spalva Velvet Saree

Aksominė saree prideda pliusą prie saree, kurią galima dėvėti prabangiose vestuvėse, vakarėliuose ir santuokos metu. Saree suteikiama karališka mėlyna spalva su šviesių spalvų deriniu, geltona. „Saree“ sukurtas naudojant akmenis, zari ir siuvinėjimus.

8. Banarasi Saree:

latest-designer-sarees-banarasi-saree

Dizainerio saree dizainas su tradicine išvaizda suteikia nepakartojamą išvaizdą. „Banarasi saree“ visada buvo dėvima, kad santuokose suteiktų stulbinančiai prabangią išvaizdą. Saree suteikiama graži raudona spalva su aukso spalvos dizainu su siūlais. Visoje saree yra rutulinis dizainas, o palmas yra sunkus naudojant chna dizainą.

9. Paprastas juodas dizainas Saree:

paprastas-juodas dizainas-saree

Blizganti išvaizda su paprasta spausdinta mados dizainere saree yra įspūdinga kiekvienai smulkiai progai, susibūrimui ir įprastam dėvėjimui. Saulės gėlės įkvėptas geltonos ir juodos spalvos derinys atrodo nuostabiai su mažais chna mehandi dizaino atspaudais. Siekiant tikslumo, pridedami nedideli ploni nėriniai.

10. Bhagalpuri Saree:

latest-designer-sarees-bhagalpuri-saree

Šį kartą norite madingos išvaizdos savo kačiukų vakarėliams ar teminiams vakarėliams. Išbandykite „Bhagalpuri saree“ tamsios tamsiai mėlynos spalvos su gėlių raštu. Kartu su plačia siena, didelis dizainas suteikia nuostabią išvaizdą saree ir dėvėtojui.

11. Mėlyna ir rožinė juostelė Saree:

latest-designer-sarees-blue-and-pink-strip-saree

Nauja dizainerio saree, tinkanti tiek kasdieniam, tiek oficialiam dėvėjimui, yra gana paklausi. Saree su žaviu tamsiai mėlynos ir rožinės spalvų deriniu atrodo gana padori nešiotis. Pallų gale taip pat yra gėlių dizainas, suteikiantis gėlių išvaizdą. „Saree“ suteikia dėvėtojui tinkamą išvaizdą.

12. Blizgučiai Border Saree:

latest-designer-sarees-sequins-border-saree

Naujausia dizainerio saree, kuri beveik užėmė spragą madingoje drabužių spintoje, yra blizgučių siena. Blizgučiai visada buvo madingi sarees, nesvarbu, ar jie paprasti, ar dekoruoti. Paprastas šampano saree su siuvinėjimais, papuoštas plonu aukso ir sidabro blizgučių kraštu, suteikia spalvingą išvaizdą bet kurioje vakarėlyje.

13. Mėlyna ir juoda dizainerė Saree:

latest-designer-sarees-blue-and-black-designer-saree

Norite šį sezoną atrodyti choli stiliaus! Georgette saree su auksiniu darbu yra geriausia šio „Navratri“ dizainerio saree. Mėlyna ir juoda spalvos suteikia jai turtingą išvaizdą. Apranga mums suteikė auksinį apvadą su mašininiu siuvinėjimu. Spalvų derinys ir dekoruota dalis suteikia turtingą išvaizdą prabangioms funkcijoms.

14. Paprasta taškuota Saree:

latest-designer-sarees-simple-dotted-saree

Paprasta, bet madinga apranga suteiks jums nuostabią išvaizdą susibūrimuose, vakarėliuose ir festivaliuose. Šviesiai smėlio spalva atrodo stulbinančiai, kai joje yra nedidelis rutulio dizainas. Tai atrodo nuostabiai su kontrastine palaidine, specialiai pagaminta iš aksomo. Tai rodo stilingą patelės pusę dėl georgetinės medžiagos, kuri dėvint saree puikiai atrodo.

15. Violetinis siuvinėjimas Saree:

latest-designer-sarees-violet-embroidery-saree

Siuvinėjimo sarees buvo dizainerių sarees dizaino tendencija. Violetinė saree su nuostabiu mažu siuvinėjimu ir smėlio spalvos deriniu suteikia nuostabią išvaizdą kartu su lopo darbu santuokose. Violetinė dalis pagaminta iš aksomo, o smėlio spalvos – iš tinklo, kuris suteikia nuostabią išvaizdą.

16. Lapas suprojektuotas Saree:

latest-designer-sarees-leaf-suunniteltu-saree

Naujas dizaineris saree dizainas, įkvėptas lapų, suteikia nuostabią išvaizdą susibūrus, atliekant mažas funkcijas ar švenčių metu. Karališkosios mėlynos spalvos georgette saree suteikiamas lapo formos „resham“ siuvinėjimas, suteikiantis dizainerio išvaizdą. Platus kraštas papildo jo unikalumą. Nešiojantis į festivalius dėvėtojui suteikia antikvariniais papuošalais religinę išvaizdą.

17. Perlų spalvų dizaineris Saree:

latest-designer-sarees-perlų spalvos-designer-saree

Norite, kad širdį pavogtų žvilgsnis patrauktų žiūrovų akis! Gaukite šią nuostabią perlų spalvos saree. Mados dizaineriui saree suteikiami siuvinėjimo darbai gėlių dizainui ir kirpimo briaunoms, kad santuokoms ir kitoms funkcijoms būtų suteikta unikali išvaizda. Saree yra pagamintas iš keturių georgette medžiagų, kurios puikiai tinka tokioms sarees, kad suteiktų žavingą išvaizdą su perlų papuošalais.

18. Lehenga Saree dizainas:

naujausias dizaineris-sarees-lahenga-saree-dizainas

„Lehenga sarees“ yra naujausias dizainerių sarees dizainas, mylimas nuotakoms dėl sužadėtuvių ir kitų funkcijų. Daugiasluoksnė saree suknelė suteikia nuostabiai atrodančią spalvingą nuotaką su miela raudona spalva. Kreivi plyšiai papildo saree madą. Jis specialiai sukurtas tam, kad nuotaka taptų įsimintinesnė. Kadangi jis nėra toks sunkus, jį galima nešioti ir atliekant įvairias kitas funkcijas.

19. „Cape Designer Saree“:

latest-designer-sarees-cape-designer-saree

Naujas išradimas saree rinkoje yra „Cape saree“ dizainas. Saree suteikia jausmingą išvaizdą, o virš jos dėvimas skaidrus kyšulys. Aprangą geriausia nešioti žiemą, kad jūsų madai būtų suteiktas naujas standartas. Tai suteikia paprastą paprastą saree dizainerio išvaizdą iškyšulyje, nusagstyto akmenimis ar siuvinėjimais. „Cape“ taip pat gali būti paprastas ir skaidrus, kad būtų galima peržiūrėti palaidinės dizainą.

20. Dizainerių spalvotos plisuotos sarees:

latest-designer-sarees-designer-color-plisuotas-sarees

Po patli pallu mados, plisuotos spalvos yra madingi šio sezono drabužių dizaineriai. Plisuotos spalvos yra skirtingos spalvos, priešingai viena kitai, o palu kartais būna skirtingos spalvos. Siuvinėjimais ir akmenimis nusagstyta puošni vakarėlio apranga. Tai vienas geriausių mados dizainerių sarees.

21. „Long Trains Saree“ dizainas:

naujausias dizaineris-sarees-ilgi traukiniai-saree dizainas

Tai nauja mados dizainerio saree tendencija. Dėvėti ilgą pallu saree, kurio plotis yra panašus į pallu arba mažesnis nei žinomas kaip ilgo traukinio saree dizainas. Saree palu yra toks ilgas, kad pasiekia žemę. Tai suteikia stilingą išvaizdą prabangiuose vakarėliuose ir vestuvėse.

22. Dhoti Saree dizainas:

latest-designer-sarees-dhoti-saree-designs

Nuostabų unikalios išvaizdos dizainą suteikia „Dhoti saree“. Pagaminta iš skaidraus audinio, saree suteikia nuostabų kreivą vaizdą juosmens pusėje. Dizainas laikomas geriausia dizainerių sarees kolekcija, kurią reikia pažvelgti. Jis plačiai naudojamas partijose ir funkcijose.

23. Pečių dizainas Saree:

latest-designer-sarees-peties-dizaino-saree

Šį vakarą ieškote geriausių dizainerių sarees funkcijoms! Jums reikia pečių puošmenų saree. Tai suteikia nepakartojamą išvaizdą, kai ant peties yra piešinių, siuvinėjimų ar akmeninių dirbinių, panašių į saree palaidinės modelį. Naudojant palankų persiko ir baltos spalvos derinį, tai yra stiliaus piktograma.

24. „Ombre Saree“ dizainai:

latest-designer-sarees-ombre-saree-designs

Įkvėpti „ombre dupatta“ ir „ombre“ antblauzdžių, „ombre sarees“ yra naujausi rinkoje parduodami dizaineriai. Pagrindinis tokių sarees esmė yra spalvų derinys, naudojamas jį gaminant. Žemiau esančios gražios garbanos suteikia nuostabų raudonojo kilimo vaizdą.

25. Striukės palaidinė „Saree“ dizainas:

naujausio dizainerio-sarees-švarko-palaidinės-saree dizaino

Striukė palaidinė mums geriausiai tinka žiemos renginiams ir vestuvėms. Sarees yra patola sarees su sunkiais siuvinėjimo darbais. Palaidinė, jei tokios sarees yra sukurtos kaip striukės, suteikiančios jai karališką išvaizdą.

26. Sluoksniuoti „Saree“ dizainai:

naujausio dizainerio-sarees-layered-saree-dizaino

Po to, kai moterų drabužių spintoje atsirado chalatai, kita buvo suknelė saree. Tai Vakarų ir Indijos kultūros derinys. Dizaineriui saree suteikiama daugiasluoksnė suknelė su plačiu kraštu ir gėlių siuvinėjimais. Tokios suknelės sarees yra labai populiarios kačiukų vakarėliuose ir santuokos funkcijose.

27. Daugiaspalvis dizaineris Saree:

latest-designer-sarees-multi-coloured-designer-saree

Mėgstu žaisti spalvomis! Štai jums nuostabi saree su įvairiomis spalvomis. Saree suteikiama maža sienelė su mažais siuvinėjimais. Tai atrodo prabangiai su dizainerio dekoruota palaidine, kurioje yra siuvinėjimas. Tai labai pageidaujama vakarėliuose ir šventėse. Saree yra populiariai žinomas kaip kachhi work saree.

28. Orchidėjų dizaineris Saree:

latest-designer-sarees-orchid-designer-saree

Norite madingos, bet blaivios išvaizdos mažoms funkcijoms ar šventėms! Išbandykite „Orchid“ dizainerio sarees. Naujoji dizainerio saree su nuostabiais sidabro siuvinėjimais ir aksominiu sidabro rėmeliu Georgette saree suteikia sodrią išvaizdą. Išgalvotas didelis ir drąsus gėlių dizainas papildo jo grožį. Apranga atrodo nuostabiai su sidabro papuošalais kartu su siuvinėjimo palaidine.

29. Rožinės ir pilkos spalvos dizaineris Saree:

latest-designer-sarees-pink-and-gray-designer-saree

Dalyvauti vertingoje funkcijoje ir norite, kad joje būtų klasikinis vaizdas su tradiciniu prisilietimu! Išbandykite vieną geriausių dizainerių saree su rožinės ir pilkos spalvos deriniu. Saree taip pat dekoruotas aukso siuvinėjimais. Platus kraštas ir dizainas suteikia prabangią išvaizdą. Tai vienas iš naujų dizainerių sarees.

30. „Gota And Embroidery Designed Saree“:

latest-designer-sarees-gota-and-siuvinėjimai-suprojektuoti-saree

Prabangi „sarees“ dizainerių kolekcija rinkoje yra „Gota“ darbo su siuvinėjimo darbu kolekcija. Šviesiai žalios spalvos tinkleliui „saree“ suteikiamas didelis gėlių dizainas su „Gota“ darbu ir maži siuvinėjimai, kad jis atrodytų nuostabiai. Jis labai nešiojamas vestuvėse ar net festivaliuose, kad suteiktų paprastą, bet elegantišką išvaizdą.

Naujausias dizaineris Sarees

Dizainerių sarees visada buvo pamišimas bet kokio amžiaus moterims. Sarees dabar taip pat suteikiama perlų ir kitų žavesių, kad suteiktų nepakartojamą išvaizdą. Vestuvių sezonai yra palankiausi tokiems dizainerių drabužiams. Tai simbolizuoja moteriškumą ir moteriškumą. Kartu su dizainerio sarees, palaidinės modelis taip pat tapo gana elegantiškas. Nėra jokių abejonių, kad tendencijos ir toliau keisis, suteikiant naujus dizainus, todėl nešiokite dalį jų, kad papuoštumėte savo drabužių spintą.