Kai kurie sarees atrodo puikiai, nors jie yra nebrangūs. Dauguma iš mūsų gali teikti pirmenybę kitoms tose sarees. Visi mes galime sau leisti nusipirkti nebrangią saree. Tai atitinka kiekvieno biudžetą, todėl šie drabužiai yra populiariausia mados tendencija šiais laikais. Pigūs sarees yra lengvai prieinami šiuolaikiniame pasaulyje dėl sezoninio pardavimo ir pirkimo internetu. Jie siūlo puikius pinigus už naujausią dizainą. Pigūs sarees nereiškia, kad jie siūlo žemos kokybės audinius ar pasenusius dizainus. Ne tik medvilnės ar medvilnės sarees yra siejamos su mažomis kainomis, bet ir nebrangiu šilku, Georgette, šifonu, banarasi šilku, super neto sarees ir daugeliu kitų, kurių dizainas yra už prieinamą kainą..

Geriausios pigios „Sarees“ su nuotraukomis:

Čia yra 9 populiariausi pigūs sarees, kuriuos galima nusipirkti neišleidžiant didžiulių pinigų.

1. Geltonas šifonas Saree su suprojektuota gėlių darbo siena:

Pigūs Sarees

Geltona pati yra ryški spalva, kartu su auksine siena ir raudona siena kiekybiškai įvertina jos grožį. Jūs tiesiog atrodote elegantiškai, apsirengę šia geltona šifono saree. Jis yra prieinamos kainos ir yra šilko tekstūros bei lengvo svorio. Dizainerio palaidinė aukšto kaklo stiliumi leidžia atrodyti patraukliai.

2. Pilka Saree su juoda ir paprasta Zari siena:

Pigūs „Sarees-Grey“ šifono saree su siuvinėta siena 2

Ši šifono saree yra visiškai lengva ir jai nereikia daug valdyti. Jūs tiesiog atrodote stilingai apsirengę šia saree savaip. Dauguma moterų dėvi juodos spalvos aprangą, todėl atrodykite kitaip, tada tikrai rinkitės šią pilkos spalvos šifono saree su siuvinėjimo kraštais už mažą kainą. Siena sustiprina šios saree grožį.

3. „Big Zari Border“ pigi šilko saree:

Pigūs Sarees-rožinės spalvos atspausdinti medvilnės Saree 3

Paprastas šilko saree yra dar viena lengvai prieinama pigios saree veislė su aukštos kokybės tekstūra. Rožinė su auksinėmis juostelėmis iki apatinės pusės ir auksinė megzta palu kartu su šoniniais siūlų pakraščiais. Ši medvilninė saree suteikia oficialią išvaizdą dėvėdama palaidinę su rankovėmis. Galite klostyti palu arba leisti jam atsidaryti.

4. “Velvet And Net Royal Blue Saree” su siuvinėjimo tipo akmeniniais darbais:

Pigūs „Sarees-Velvet“ ir „Net Royal Blue Saree“ 4

Šis veterinaras ir net saree pagerina jūsų vakarėlio išvaizdą. Nors šią saree sudaro siuvinėjimo kraštas ir akmens darbai, tačiau ji yra prieinama kaina. Jei norite nusipirkti šią saree, pabandykite nusipirkti tai per sezoninius pasiūlymus, kad gautumėte papildomą nuolaidą. Dėl aksominio karališkojo mėlynojo atspalvio ši saree atrodo blizganti.

5. Daugiaspalvis rankdarbių medvilnės pigus šilkas Saree:

Pigūs „Sarees“-daugiaspalviai „HandiCraft“ medvilnės kilpiniai saree 5

Rankomis pagaminta medvilninė saree yra privaloma dėvėti vasaros mėnesiais, todėl jaustis patogiai. Tai lengvai valdomas kūrinys, turintis daugiaspalvį efektą, kuris daugiausia atkreipia dėmesį. Spausdintos šio saree dalys kartu su atspausdinta palaidine papildo šią saree.

6. Mėlynos spalvos medvilnės Saree su sudėtingu dizainu:

Pigūs „Sarees“-mėlynos spalvos medvilnės „Saree“ su įmantriu dizainu 6

Šis mėlynas medvilnės saree gabalas turi daugiaspalvį atspalvį. Ši saree puikiai dera su bet kokiomis tradicinėmis ar kitomis ypatingomis progomis. Rėmelis ir palu turi daugiaspalves juosteles. Virš daugiaspalvių juostelių saree turi šventyklą, suprojektuotą palei visas sienas su auksiniu efektu.

7. Smėlio spalvos Banarasi šilko saree su auksine ir juoda siena:

Pigus Sarees-smėlio spalvos Banarasi šilkas su auksine ir juoda siena 7

Šį smėlio spalvos banarasi šilką gali dėvėti įvairaus amžiaus moterys. Jis turi paprastą auksinį ir taškuotą juodą kraštą.

8. Juodos spalvos kraštas atspausdintas pigus Saree:

Pigūs „Sarees“ juodos spalvos Georgette atspausdinti „Sari 8“

Šioje lengvoje Georgette saree atrodote elegantiškai. Viršutinę dalį sudaro paprasta juoda Georgette tekstūra, o apatinėje saree dalyje yra gėlių piešiniai su juoda ir smėlio spalva.

9. Juoda ir raudona pigiai Georgette Saree:

Pigūs „Sarees“-juodi ir raudoni Georgette Sari 9

Raudonos ir juodos spalvos derinys taip pat atrodo puikiai ir elegantiškai. Šis kūrinys turi keletą sudėtingų darbų vienoje sienos pusėje, kad atrodytų kitaip. Pageidautina dėvėti bet kokį vakarėlį.

Pirmiau minėti 9 pigūs saree kūriniai leidžia atrodyti madingai, neišleidžiant didelių pinigų šiems gaminiams. Labai puošnius vakarėlių drabužius ar ypatingų progų sarees galima įsigyti už mažą kainą, kad gautumėte tokią spalvingą išvaizdą. Pirmiau minėtas pigias sarees galima įsigyti Indijos rinkoje.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.