Kas galėjo pagalvoti, kad išskirtinis drabužis, paprastas lapas, strategiškai apvyniotas aplink kūną, gali būti toks gražus vientisas drabužis? Galite nesunkiai įsivaizduoti, kodėl mūsų mamos ir močiutės tose vienspalvėse nuotraukose atrodė taip nepriekaištingai.

Sarees yra oficiali Indijos kultūros ir tradicijos dalis, kur, kaip ir chalatai bei sijonai, saree sudaro neišvengiamą kultūros aprangos dalį. Laikui bėgant visi kiti seni daiktai buvo sukurti ir patobulinti, todėl dabar yra daugybė sarees, Kanjivaram yra vienas seniausių ir geriausių.

Graži juoda rožinė:

kanjivaram sarees1

Ant rausvos rausvos spalvos pagrindo šis „Kanjivaram“ yra nepakartojamas grožis, ant kurio gražiai nupiešti juodi dizainai. Kanjivaramo šilkas suteikia labai dievinamą satino išvaizdą, o visame saree kūne yra minkštų juodų dryžių linijų. Netgi rožinėje saree yra švelnių auksinių gėlių meno kūrinių.

Satino mėlyna:

kanjivaram sarees2

Viena iš geriausių visų laikų kanjivaramų, ši saree yra tiesiog fantastiška, nes žavingas gražus drabužis apgaubia iškilmingą modelį ir suteikia jai nuostabią išvaizdą. Ši šviesiai mėlyna saree tinka vestuvėms ir priėmimams, ją sustiprina nuostabi satino išvaizda, tačiau, atidžiau pažvelgę ​​į smulkmenas, matome aukso spalvos šilko kūrinius, išgraviruotus visoje saree.

Nuogas auksas:

kanjivaram sarees3

Smėlio spalvos yra sezono spalva. Jį supa visi naujų drabužių šurmuliai ir įvykiai, todėl naujojo sezono spalvą apėmė ši nuostabi Kanjivaram šilko saree. „Saree“ neturi papildomų kūrinių, todėl jis yra paprastas ir paprastas, tačiau yra kūrinio pareiškimas. Būti satinu yra tik dar vienas išvaizdą papildantis veiksnys.

Spalvų gausa:

kanjivaram sarees4

Čia, šiame gražiame paveikslėlyje, buvo pademonstruota tokia pat nuostabi saree, kuri parodo daugybę gražių spalvų, kurios sudaro išvaizdos pagrindą. Saree yra tiesiog fantastiška paryškintomis spalvomis, pagrindas pagamintas iš saldžios geltonos spalvos, o po to – satino matinės mėlynos spalvos pallu. Saree taip pat turi puoštus auksinius raštus ant išorinių linijų.

Ryškiai raudona ir žalia:

kanjivaram sarees5

Šis „Kanjivaram“ yra gražus kasdienis saree, pagamintas iš tos pačios šilko apdailos, tik šį kartą spalvos yra daug brandesnės, nei manote. Šios saree spalvos iš tiesų yra nuobodžių jaučio kraujo raudonos spalvos atspalvių, sumaišytų su giliai žalia spalva, su išsamiu raudonos raudonos spalvos kratiniu. Žinoma, saree pagyvina auksinis gėlių lapų dizainas.

Įspūdingi deriniai:

kanjivaram sarees6

Dažnai drabužių spinta nebus pilna be tinkamos juodos spalvos dozės, todėl štai šis nuostabus Kanjivaram dar kartą pagamintas iš šilko ir šį kartą jūsų mėgstamos spalvos, juodos. Pagrindas, tiesą sakant, visa saree yra juodos spalvos su raudonais lopais ir taškeliais, o plati ryškiai saulėlydžio oranžinė spalva sudaro.

Graži mėlyna:

kanjivaram sarees7

Visą šį laiką matėte mėlyną matinio atspalvio atspalvį, todėl mes jums pristatome geriausius iš karališkojo povo mėlynojo gilaus ir sodresnio atspalvio su sidabro pamušalo meno kūriniais ir iki tobulumo. Vienu žvilgsniu į palu galite pamatyti, kaip tobulybė atsiskleidžia.

Šiuolaikinė balta:

kanjivaram sarees8

Tai gana šventinė sezono išvaizda, kai baltas „Kanjivaram“ šilkas apima autentišką pietų Indijos sunkiojo meno dizainą. Tikrai šventė akims.

Vidurnakčio spalvos:

kanjivaram sarees9

Čia šis „Kanjivaram“ yra atskirų karališkosios mėlynos vidurnakčio spalvų, pritvirtintų ekstravagantišku purpuriniu detaliu kraštu. Saree puikiai tinka šventinei nakčiai.