Patola, viena iš įmantriausių saree, turi savo žavesio. Patola sarees yra žinomos dėl gražaus darbo su siūlais. Sarees atsirado ir yra pagamintos Patane, Gudžarate, tik kelių šeimų, todėl jos taip pat kainuoja. Jų geometrinis dizainas ir ryškios, tradicinės spalvos yra gana populiarios, todėl jūs esate bet kurio susibūrimo vakarėlio traukos centras. Tradiciškai sukurta induistų Salvi kastos ir musulmonų Vohros bendruomenės parduota į Pietryčių Aziją. Šias brangias ir aukšto lygio „Patola“ sarees vestuvėms ir kitoms palankioms progoms dėvėjo Vohra, Jains ir induistai (brahminai ir Bhatia prekiautojai). Sarees tapo statuso simboliu ir yra vestuvinių brokatinių suknelių dalis ir nuo tada laikomi geriausiais šilko vestuviniais drabužiais. Taigi sužinokime daugiau apie šias sarees ir taip pat išnagrinėsime kai kuriuos naujausius dizainus!

Patola Sarees svarba:

Jei būtų galima pynimu kalbėti apie legendą, pats jos įkūnijimas būtų „Patola“ šilkas. Originalios „Patola sarees“ kadaise buvo ir tebėra išskirtinis honoraro ir aristokratijos paveldas, dėvimas tik ypatingomis progomis, tokiomis kaip Vedų ritualai ir santuokos. Kai kuriose bendruomenėse Patola sarees laikomos šventomis. Šie rankų darbo stebuklai yra mėnesių ir metų varginančio darbo produktai, ir kiekvienas kūrinys yra unikalus, nes jo niekada negalima atkurti. Jo didžiulę vertę lemia ne tik sudėtingumas, bet ir didelis įgūdžių ir atkaklumo poreikis..

Patola Sarees ypatybės:

Štai keletas išskirtinių „Patola saris“ bruožų:

 • „Double Ikat“ Patan na Patola-saree reiškia tą patį dizainą iš abiejų pusių, nešioti iš abiejų pusių ir net audėjas negali atpažinti priekinės ar galinės pusės.
 • Vienos autentiškos Patan Patola saree kaina gali svyruoti nuo 1 mln. Tačiau yra ir kitų „Patola sarees“ kelių tūkstančių.
 • Šios sarees spalvos yra maždaug 300 metų. Jokia kita Indijos saree negali išlaikyti savo spalvų taip ilgai.
 • Jie yra gana populiarūs dėl ryškių spalvų ir geometrinių motyvų.
 • Dažymo procese „Patola sarees“ naudoja natūralias spalvas, tokias kaip katechu, košenilis, indigo, ciberžolė, Ratna Jyoti, Katha, kesudo, granatai, chna, medetkos ir kt..

Audinys, naudojamas „Patola Sarees“:

Patola reiškia „šilko karalienė“. Šilkas, spalva & Jari naudojamas patolai gaminti. Šie sarees yra austi iš „Patola šilko“. Saujelė audėjų meistrų iš Surato ir Patano vis dar gamina „Patola“ šilkus, geriausiai žinomus dėl savo darbo „zari“. Visame pasaulyje jie yra gerai žinomi dėl labai subtilių modelių. Šie sarees yra rankų darbo sarees ir audimas atliekamas naudojant paprastas tradicines rankenas. Kiekvienas audinys sudarytas iš metmenų siūlų ir atskirų ataudų siūlų, sujungiančių metmenų siūlus. „Patola sarees“ taip pat gali būti pagaminti iš medvilnės, džiuto ir tinklo.

Kokios kūno formos moterims teikiama pirmenybė?

Patola Sarees gerai atrodo visų kūno tipų moterims. Tačiau labiausiai tinka moterims, turinčioms obuolio formos kūną, linksmoms ir kreivoms moterims.

Pageidaujama „Patola Sarees“ amžiaus grupė:

Pageidaujama „Patola Sarees“ amžiaus grupė

Visiems patinka puiki patola saree – nuo jaunų iki senų moterų. Šie sarees dabar tampa populiarūs tarp jaunosios kartos, kuri nori grįžti prie savo šaknų ir įvertinti savo meną bei grožį, atsiradus moderniam dizainui ir spalvoms.

Naujausia ir graži „Patola Saree“ kolekcija su vaizdais:

Naujausia ir graži „Patola Saree“ kolekcija

Peržiūrėkite šią gražią kolekciją ir 2019 metų „patola sarees“ nuotraukas ir nuspręskite, kurios turėtų būti jūsų drabužių spintoje:

1. Patola Silk Saree:

Patola Silk Saree

„Patola“ šilko sarees taip pat žinomi kaip gudžarati „Patola Sarees“ arba „Patan Patola saree“ dizainai, nes „Patola“ yra dvigubas „Ikat“ austas saris, pagamintas Patane, Gudžarate, Indijoje, paprastai pagamintas iš šilko. Čia rodomas rūdžių rožinis atspalvis yra klasikinė „Patola saree“. Jį užbaigia plati zari siena ir balti kutai. Saree yra dėvima gudžarati stiliaus su pakabinama kaklo palaidine, kad pabrėžtų gražų palu. Jūsų tautinėje aprangoje ši saree yra privaloma.

 • „Saree“ dizainas: Tai tipiška „Patola“ spausdinta saree su Zari siena
 • Naudotas audinys: Šilkas
 • Pageidaujami įvykiai: Sangeet

2. Patola Cotton Sari:

Patola Cotton Sari

Paveikslėlyje parodyta puiki daugiaspalvė medvilninė „Patola“ su „Zari Border Saree“. Lengva ir erdvi „Patola“ medvilnės saree turi įvairiaspalvį kūną. Tradiciniai dizainai su sidabriniu kraštu, vedančiu į elegantišką palu, yra visur. Dominuojanti spalva yra juoda ir kaštoninė. Tai atspausdinta saree su auksiniu zari kraštu. Kitos „Patola saris“ rūšys, o ne originalus šilkas, atsirado, nes šilkas yra brangus. Be to, skiriasi šilko ir medvilnės dažymo metodas. Šiam „Cotton Sarees“ naudojami ekologiški reaktyvūs dažai. Dažai pasižymi medvilninių siūlų atsparumo savybėmis.

 • „Saree“ dizainas: Daugiaspalvė medvilninė „Patola“ su „Zari Border Saree“
 • Naudotas audinys: Medvilnė
 • Pageidaujami įvykiai: Atsitiktinis, vakarėlis, festivalis

3. Patola Pattu Saree:

Patola Pattu Saree

„Patola Pattu Saris“ yra gražiausia „Patola Sarees“ rūšis. Paveikslėlyje parodyta graži ir elegantiška gryna „Uppada Pattu Saree“ su „Ikkat Patola Border“ & Palaidinė. Šis gaminys yra austas rankomis.

 • „Saree“ dizainas: Ikkat Pattu Patola
 • Naudotas audinys: „Uppada Silk“
 • Pageidaujami įvykiai: Visoms progoms

4. Džiutas Patola Sari:

Džiutas Patola Sari

Paveikslėlyje parodyta gražiai nusidėvėjusi jūros žalia džiuto saree su „Patola“ spauda ir auksiniais nėrinių apvadu. Džiuto sarees yra gražių vientisų spalvų, o paprasti bangą primenantys dizainai yra labai paprasti. „Jute Patola sarees“ ribos taip pat yra labai trumpos ir mažos. Tokie sarees tipai, mažų mažiausiai, yra labai paprasti dizainerių atspaudai, daugiau dėmesio skiriant saree kūnui, o ne sienoms. Džiutas yra pagrindinis šiuose „Sarees“ naudojamas pluoštas. Dėl savo patogumo veiksnio šias džiuto „Patola sarees“ galite patogiai dėvėti kasdien arba dėvėti kaip kasdienius drabužius.

 • „Saree“ dizainas: Jūros žalia Paprasta dizainerio spauda saree
 • Naudotas audinys: Džiutas
 • Pageidaujami įvykiai: Kasdienis kasdienis drabužis

5. Net Patola Saree:

Net Patola Saree

„Net Patola Sarees“ yra sukurtos naudojant įvairias medžiagas, tokias kaip džiutas, nailonas, zari ir kt. Šios sarees turi skirtingus audinius, tokius kaip gėlės, šokančios figūros, drambliai, geometrinis raštas, paukščiai ir kt. su ryžių grietinėlės dizainu. Tai gryna medvilninė banarasi saree. Pasipuikuokite savo tinkle saree kaip modelis!

 • „Saree“ dizainas: Banarasi Patola pynimas
 • Naudotas audinys: Grynasis
 • Pageidaujami įvykiai: Jis tinka visoms progoms.

6. Paprasta Patola Saree:

Paprasta Patola Saree

Paveikslėlyje yra „Patola“ šilko paprasto ir tvirtos saree kreminės spalvos, kuri yra šventinė apranga. Paprastose „Patola sarees“ gausu šventyklos stiliaus sunkaus krašto. Ryškus kreminis paprastas „patola saree“ yra austas rankomis ir viskas apie malonę ir rafinuotumą. Tokių paprastų sarees yra įvairių rūšių ir tipų, tokių kaip paprasta šventinė siena „Patola sari“, „Plain Textured Ikat Designer Border Saree“, spalvota dažyta patola sari su rankomis austais gėlių motyvais ir turtinga zari siena bei daugybė kitų.

 • „Saree“ dizainas: paprasta gala siena Patola saree
 • Naudotas audinys: Šilkas
 • Pageidaujami įvykiai: Vestuvių drabužiai

7. Išgalvota Patola Sari:

Išgalvota Patola Sari

Bet kokiam įvykiui ar progai moterims reikia išgalvotų saree. Vienas iš tokių „Patola sarees“ tipų yra „Fancy Patola Sarees“. Ši išgalvota Saree, parodyta paveikslėlyje, turi tamsiai mėlyną, šviesiai mėlyną ir auksinę spalvas su etniniu „Patola“ dizainu. Pallu yra sunkus auksinis darbas ir jis yra turtingas. Išgalvoti patola saris yra įvairių dizainų, tokių kaip „Fancy half Saree“, „Traditional Fancy Saree“, „Fancy Rajkot Pure Silk Sari“ ir kt..

 • „Saree“ dizainas: Zari Patikrinta saree
 • Naudotas audinys: Medvilninis šilkas Patola
 • Pageidaujami įvykiai: Socialiniai susirinkimai

8. Ikat Patola Saree:

Ikat Patola Saree

Ši rankomis austo gryno šilko „Patola Sarees“ yra išskirtinai meistrų pynimo. Ši saree buvo pagaminta Telanganos Pochampally grupėje. Prieš audžiant būdingą modelį, verpalai ikat technikoje surišami ir dažomi apskaičiuotomis proporcijomis. „Patola“ modelius įkvėpė Patano „Ikat sarees“ modeliai, vaizduojantys papūgas, dramblius, šokančias figūras ir gėles. Tai autentiškas rankų darbo kūrinys. Tai vienas iš nuostabiausių sarees, kurį galima dėvėti bet kokia šventine proga.

 • „Saree“ dizainas: Ikat Patola Pochampally
 • Naudotas audinys: 100% gryno šilko
 • Pageidaujami įvykiai: Puikiai tinka šventėms ar vestuvėms

9. Banarasi Patola Sari:

Banarasi Patola Sari

Įsigykite naują etninę išvaizdą dėvėdami šią Indijos Patola saree. „Banarasi Patola sari“ naudoja įmantrią „Meenakari“ pjovimo techniką sarees ir dupattas pynimui, o gudžarati Patola Saree naudojamas metodas yra visiškai kitoks. Kaip parodyta „Patola Saree“ vaizduose, graži rožinė ir mėlyna saree siena yra gerai pagaminta ir kokybiška. Tai sunki „Banarasi Patola“ šilko sari medžiaga su patogia dėvėti puošnia šilko palaidine. Kvalifikuotų meistrų dailiai austa aukštos kokybės siūlais ši saree yra puikus priedas prie drabužių spintos visoms progoms. Dabar parodykite savo įmantrų žvilgsnį į bet kurį tradicinį festivalį!

 • „Saree“ dizainas: Tradicinė saree su kontrastiniu baltu
 • Naudotas audinys: Sunkus Banarasi Patola šilkas
 • Pageidaujami įvykiai: Šventinė apranga

Kaip sukurti Patola Saree stilių?

Šiai progai labai svarbu tinkamai suformuoti savo saree stilių, atsižvelgiant į orą, kad jaustumėtės savimi pasitikintys ir nusiteikę ir nekovotumėte su prakaitu ar dideliu šalčiu. Štai keletas patarimų, kaip jums patobulinti „Patola saris“ stilių:

 • Pasirinkite audinį ir spalvą pagal klimatą ir apipavidalinimo stilių.
 • Pasirinkite aksesuarus pagal savo saree stilių, tekstūrą ir spalvą iš madingo naujo dizaino ar tradicinių papuošalų iš savo močiutės spintos.
 • Visada svarbu dėvėti patogią avalynę, nes tai būtų stilingas stilius.
 • Pasirinkite veido ir stiliaus makiažą, kuris ne tik sustiprintų, bet ir apibrėžtų jūsų išvaizdą.
 • Galite pasirinkti gražų šukuoseną savo karčiai ir dėvėti senovinius papuošalus, kurie ne tik pabrėžia jūsų iškirptę, bet ir apibrėžia visą jūsų išvaizdą.

Tinkama palaidinė su „Patola Sarees“:

Čia yra mūsų pasirinktos kelios neįtikėtinos palaidinės, kurios pagyvins jūsų išvaizdą su patola saree:

 • Šilko palaidinė „Patola“
 • Džiuto palaidinė su uždarytu kaklu
 • Kontrastingos spalvos palaidinė
 • Brokatinė palaidinė su Dori
 • Veidrodinė darbo / folijos veidrodinė darbo palaidinė
 • Siuvinėti siūlai rankomis
 • Dizainerio šilko palaidinė
 • Patchwork dizaino palaidinė
 • Darbinė palaidinė „Maggam“
 • Išspausdinta puošni palaidinė

Patan Patola sarees yra neatsiejama Indijos drabužių spintos dalis. Šilko saris „Patola“ yra pagrindinis moterų indų ansamblis, papildantis moterų grožį. Per amžius jie buvo šalia ir niekada negali išeiti iš mados. Galite pasirinkti apimti šią universalią aprangą arba suteikti jai šiuolaikinės tradicinės šlovės. Ir dabar, kai žinote, kad esate išlepintas daugybės audimų ir dizaino, galite rinktis iš mėgstamiausių „patola sarees“ ir parodyti savo moterišką pusę..