Sequin sarees kilę iš Artimųjų Rytų ir Viduržemio jūros šalių. Blizgučiai iš pradžių buvo naudojami ant batų, krepšių ir audinio, kad atrodytų turtingai. Vėliau jis tapo audinio dekoracijų dalimi. Žodis „Sequin“ buvo kilęs iš arabiško žodžio „Sikka“, reiškiančio monetas. XIII amžiuje Venecijoje žmonės gamino monetas, žinomas kaip „zecchinos“, o prancūzai iš šių monetų pritaikė žodį „blizgučiai“, reiškiančias lipdytas monetas. Blizgučiai iš esmės yra aplink blizgantį dekoratyvinį gabalėlį, naudojamą audiniui papuošti. Blizgūs sariai yra žinomi šiais laikais, nes jie suteikia blizgančią, blizgančią, blizgančią ir sodrią išvaizdą ir gali būti dėvimi tiek ypatingais vakarais, tiek etninėmis progomis. Blizgučiai dažniausiai atliekami ant sienos ar apatinės saree dalies.

Sequin Sarees svarba:

Blizgučiai sarees yra geriausias pasirinkimas šventinėms progoms ir ypatingiems vakariniams vakarėliams, nes jie suteikia blizgančio dėmesio. Blizgučiai paprastai yra ploni blizgantys lakštai, supjaustyti apvaliomis formomis skirtingomis spalvomis. Šios sarees yra sukurtos atsižvelgiant į šventinę progą (jei yra), taip pat blizgučių spalvos yra kruopščiai parenkamos atsižvelgiant į audinio spalvą. Paprastai pasirinktas audinys yra šilko medžiaga. Blizgučiai padaro audinį geresnį ir papildo, pabrėždami audinio spalvą.

„Sequin Saree“ savybės:

Vis dėlto blizgučių sarees funkcijos yra ribotos; projektų išvaizda yra visiškai puiki! Blizgučių sariams yra įvairių dizainų ir jie gali būti suprojektuoti pagal progas.

  • Audinio dizainas skiriasi priklausomai nuo spalvos ir audinio.
  • Šilkas gali būti suprojektuotas sunkiai dirbant, įskaitant zari, karoliukų darbą ir veidrodinį darbą, o paprasti blizgučiai taip pat atrodo stulbinančiai.
  • Blizgučiai Sari išvaizda yra turtinga ir puošni, tačiau manoma, kad tai reikalauja daug priežiūros.

Kokie audiniai naudojami blizgučiams Sarees?

Blizgučių darbą papildo audinys, todėl svarbu pasirinkti audinį išmintingai. Audinys turi būti geras, lygus ir taip pat patvarus, kad blizgučiai būtų laikomi vietoje. Dažniausiai blizgučių darbo sariams audinys dažniausiai yra šilkas ir krepas. Šilkas ir krepas suteikia blizgančią apdailą, taip pat geriau tinka blizgučiams, kai pasirenkama tinkama spalva. Kartais taip pat naudojama medvilnė ir Georgette.

Kokios kūno formos moterims teikiama pirmenybė?

Kiekvienas audinys papildomas, kai jį tinkamai nešioja tinkamos struktūros žmogus. Blizgučių saree tikslas yra papildyti jį dėvinčio žmogaus audinį ir kūno formas. Blizgučiai ant audinio gali būti geriau išryškinti, kai juos dėvi kreivi smėlio laikrodžio struktūra, kuri suteikia maksimalų blizgučio blizgesį. Kreivi struktūra sugeba išlaikyti blizgučius vienoje vietoje, o audinio judesys išryškina blizgesį.

Nauja „Sequin Work Saris“ kolekcija moterims „Trend“:

Tapkite madinga pagal gyvą mados tendenciją su blizgučiais sarees.

1. Blizgučiai Border Saree:

Blizgučiai Border Saree

„Sequin border saree“ yra įprasta vakarėlių dėvėjimo įvairovė, kai tik kraštas yra sukurtas blizgučiais. Tai dažniausiai vienspalvis audinys, sukurtas kontrastingos spalvos blizgučiais.

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys: Dizainas paprastai yra storas stačiakampis kraštas, pagamintas viena spalva. Blizgučių apvado sari tikslas yra paryškinti audinio spalvą ir suteikti saree puikią apdailos sieną. Paprastai jis pagamintas iš sintetinės ir georgetinės medžiagos. Blizgučių darbas kartu su Georgette audiniu suteikia stilingą išvaizdą dėvint. Pasienio blizgučiai saree paprastai yra juodi blizgučiai saree.

Kokiomis progomis dėvėti: Tinkamiausia proga dėvėti šią saree yra vakaro vakarėliai.

2. Dizaineris Sequin Saree:

Dizaineris Sequin Saree

Dizainerio blizgučiai saris yra madinga saree įvairovė mados tendencijose. Blizgučiai dedami ir suprojektuoti kruopščiai, kad išryškintų audinį ne per aukštai, ne per žemai. Blizgučių darbas kartais taip pat derinamas su siuvinėjimu ir zari darbu, kad būtų gausu apdailos.

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys: Dizainai yra pagal audinį ir dažniausiai yra gėlių. Saree kraštas yra suprojektuotas, o saree kūnas taip pat sukurtas tobulai apdailai. Audinys yra blizgus krepas, šifonas arba georgette. Ryškiausiose kolekcijose yra sidabrinė blizgučių saree.

Kokiomis progomis dėvėti: Dizainerių blizgučiai sarees geriausiai tinka vakarėliams ir ypatingiems vakarams.

3. Visas blizgučiai Saree:

Visas blizgučiai Saree

Visiški blizgučiai saris garsėja storomis konstrukcijomis, pagamintomis iš tinklinio audinio. Blizgučiai yra visos audinio vietos ir yra kruopščiai pagaminti, kad visas audinys būtų blizgus ir blizgantis.

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys: Dizainas nėra ypatingas, nes viso blizgučio saree tikslas yra padengti blizgučiais visą audinį. Dizainas yra minimalus, o vienos spalvos audinys naudojamas vienspalviu blizgučiu. Dažniausiai naudojama medžiaga yra krepas ir georgetė. Paprastai suprojektuoti balti blizgučiai saree, nes visas baltas audinys yra padengtas baltais blizgučiais, todėl jis tampa geresnis ir prabangesnis.

Kokiomis progomis dėvėti: Jie tinka ypatingoms progoms ir vakarėliams.

4. Sunkus blizgučiai Saree:

Sunkus blizgučiai Saree:

Sunkūs blizgučiai sarees yra geriausiai suprojektuoti sarees tradicinėms progoms, tokioms kaip vestuvės. Jie sukurti su daugiau blizgučių, kad suteiktų turtingą išvaizdą. Jie yra suprojektuoti ant tinklinės georgette saree ir karališkos apdailos šilko medžiagos.

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys: Dizainai paprastai yra gėlių ir dažniausiai gaminami rūpinantis karališka apdaila ir puikia prabanga ypatingą dieną. Jis pagamintas iš šilko, šifono ir tinklinio audinio.

Kokiomis progomis dėvėti: Geriausios progos dėvėti sunkius blizgučius saree yra vestuvės, santuokos ir etninės funkcijos.

5. „Net Saree“ su blizgučiais:

„Net Saree“ su blizgučiais

„Net sarees“ su blizgučiais yra įvairių dizainerių serijų, sukurtų kruopščiai, kad būtų užtikrinta geresnė ir prabangesnė išvaizda. Tinklinė medžiaga paprastai yra georgetė.

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys: Tinklinio sarees su blizgučiais dizainas yra atsitiktinis ir paprastai yra sunkus ant palu, o minimalus ant sienos. Blizgučių spalvos yra kruopščiai parenkamos, kad paryškintų audinio spalvą ir dažniausiai būna vienspalvės. Audinys naudojamas Georgette ir tinklelis.

Kokiomis progomis dėvėti: Geriausios progos nešioti tinklelius su blizgučiais yra ypatingi vakarai ir vakarėliai.

6. Šifono blizgučiai Saree:

Šifono blizgučiai Saree

„Chiffon Sequin Sari“ yra madinga vakarėlių apranga, naudojama šiais laikais, nes tai suteikia sodrią ir elegantišką išvaizdą. Audinys prilimpa prie odos ir pagerina jį dėvinčio žmogaus kreivą struktūrą.

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys: Dizainai yra pagaminti atsitiktinėse vietose aplink saree, o dizainai dažniausiai yra miniatiūrinės gėlės arba atsitiktiniai blizgūs koncentriniai apskritimai. Šio dizaino blizgučių saree audinys yra šifonas.

Kokiomis progomis dėvėti: Geriausios progos nešioti šifoninius blizgučius sarees vestuvėms, vakarėliams, ypatingiems vakarams ir dienai su draugais.

7. Auksinis blizgučiai Saree:

Auksinis blizgučiai Saree

„Gold Sequin Saree“ sukurta ant paprasto aukso spalvos audinio, o kartais visa saree yra užpildyta blizgučiais, o kartais tam tikras dizainas yra pagamintas iš skirtingų spalvų blizgučių. Paprastai tai gaminama iš šifono ir krepinio audinio.

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys: Visa saree yra užpildyta aukso blizgučiais, o saree išvaizda yra visiškai suprojektuota taip, kad suteiktų prabangos išvaizdą. Auksiniai blizgučiai yra išdėstyti visame saree pallu ir krašte. Siekiant geresnės išvaizdos, naudojamas audinys – šifonas arba georgetė.

Kokiomis progomis dėvėti: Geriausios progos dėvėti aukso blizgučių saree yra vakarėliai ir vakaro funkcijos.

8. Raudonas blizgučiai Saree:

Raudonasis blizgučiai Saree

Raudona blizgučių saree yra gyvybinga įvairovė, o saree kūno dalis sukurta ir paryškina audinį. Dažniausiai naudojami blizgučiai yra sidabro ir raudonos spalvos. Blizgučių spalva parenkama atsargiai, kad padidėtų audinio spalva.

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys: Audinio korpusas ir saree palu yra suprojektuoti normaliai ir atsitiktinai. Audinys užpildytas blizgučiais pagal modelį, kad būtų blizgus ir blizgus. Paprastai naudojamas audinys yra tinklelis iš Georgette arba krepinės medžiagos.

Kokiomis progomis dėvėti: Raudona audinio spalva ir blizgučiai iš blizgučių suteikia dėmesio bet kokioms vakarėlių progoms.

9. Mėlynas blizgučiai Saree:

Mėlynas blizgučiai Saree

Mėlyna blizgučių saree yra sukurta ant mėlynos spalvos tinklelio audinio, o čia, kad būtų paryškintas audinys, naudojami dviejų spalvų arba daugiaspalviai blizgučiai. Mėlyna audinio spalva su blizgučiais veikia visur, todėl audinys atrodo kaip blizgantis lapas ar medžiagos gabalas.

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys: Mėlyno blizgučio saree dizainas yra pagamintas kaip atsitiktinis modelis, nes blizgučio dizaino tikslas yra padaryti audinį gražią. Juodi blizgučiai taip pat naudojami kartu su mėlynais blizgučiais, kurie suteikia dizainui gylio.

Kokiomis progomis dėvėti: Mėlyna blizgučių saree yra geriausia vakarėliams ir ypatingiems vakarams.

10. Rožinis blizgučiai Saree:

Rožinė blizgučiai Saree

Rožinė blizgučių saree yra geriausias pasirinkimas vakarėliams ir madingas tarp kolegijos paauglių. Rožinė blizgučių saree yra skirta pabrėžti kūdikio rožinį audinio toną, o blizgučiai yra pasirinkti, jei sidabro spalvos dažniausiai suteikia dangaus išvaizdą.

„Saree“ dizainas ir naudojamas audinys: Rožinis blizgučių sari yra suprojektuotas išilgai audinio atsitiktiniu būdu, o blizgučiai dedami visą laiką. Apvadas suprojektuotas storu blizgučių išdėstymu, o korpusas – atsitiktiniais raštais. Naudotas audinys yra šifonas arba georgette.

Kokiomis progomis dėvėti: Išryškintas rožinio tono audinys su paryškintu sidabriniu blizgučiu geriausiai tinka gimtadienio vakarėliams ir funkcijoms.

Kokia palaidinė tinka šiam blizgučiui Saris?

Blizgučiai sarees puikiai atrodo su tinkama blizgučių palaidine. Tai geriausiai tinka vakarėliams ir ypatingoms progoms, kurios yra užpildytos šviesa. Palaidinė, kurią galima dėvėti blizgučiais, dirbo saree, yra mylimojo iškirptės rašto palaidinė arba pusiau tinklinė uždara pečių valties kaklo palaidinė. Palaidinė su 3/4 rankovėmis atrodo nuostabiai su blizgučiu saree ir pagerina saree sieną. Palaidinė turėtų būti pasirinkta naudojant kontrastingos spalvos blizgučių kūrinius arba sidabro/aukso spalvos – vienspalvius blizgučius.

Kaip stilizuoti blizgučius Sarees?

Geriausias būdas sukurti blizgučių saree stilių yra dėvėti jį kaip lehengą, kur plačiai paplitęs palu, kad geriau pademonstruotų dizainą. Puikus būdas dėvėti blizgučių darbo saree yra palikti palu nukritusį ant vieno krašto, kur pritvirtintas kitas kraštas. Šis dėvėjimo būdas daro dizainą geriau matomą ir gražų vakarėlių metu, o šviesos atspindžiai nuo kiekvieno blizgučio gabalo daro jį nuostabiu!

Blizgučiai saris yra naujai atsiradusi tendencija ir dabar jie yra madingi mados industrijoje. Blizgučiai sarees yra įvairių dizainų ir modelių, ir tai yra geriausias pasirinkimas vakarėliams ir ypatingoms vakaro progoms. Šiems blizgučiais apdirbtiems sarees paprastai teikiama pirmenybė bet kokiai progai ir šviesai pripildomai vietai. Šie blizgučiai šariai yra įvairių modelių, tinkančių įvairioms ir skirtingoms progoms. Dėl skirtingų spalvų blizgučių ir naudojamo audinio tai yra geresnis pasirinkimas ypatingoms progoms ir vakarėliams. Pasirinkite tinkamą blizgučio saree stilių ir spalvą, labiau tinkančią jūsų odos tonui ir progai, ir tapkite vakaro/progos žvaigžde!